يه سوال

Mamali

Member
نمي دانم تبليغ آب پرتقال روزانه را ديده ايد يا نه ولي مي خواهم بدانم كه چه برنامه اي اين افكت زيبا را به وجود مي آورد.منظورم اجراي كارتوني در محيط سه بغدي است.مثل بازي Runaway a road adventureاگه كسي مي دونه لطفا اسم برنامه رو بنويسه.ديگه چه بهتر كه طريقه ساخت اينجور كليپ ها رو آموزش بده

ImanYari

Member
آقا من هم دوست دارم بدونم اينارو چجوري درست ميكنن
فكر كنم بهترين راه اين باشه كه از گرافيست شركت روزانه بپرسيم!
يه سري به اين لينك بزنين! بايد براتون جالب باشه:
http://www.zartoshts.com/Animation.htm
اينجا كل كارهاي گرافيكي كه براي شركت روزانه انجام شده هست
البته اين لينكي كه دادم مال صفحه انيميشن هستش
فكر ميكنم يكي از موفقترين گرافيستهاي ايران همين باشه!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اول اينكه فكر نميكنم كه اين دوستان (حالا نه اينا كلا همه طراحان) ترفند ها و رموز كارشون رو به ديگرون بگند...

اما راستش من يه دوستي داشتم (و دارم) به نام شاهين ريسمانچي نميدونم ميشناسيدش يا نه اونم از طراحان خفن ايرانه :wink: يك سري از تليغات گلرنگ رو اون ميزد اما چون نامردا سرشو كلاه گذاشتن اومد بيرون..
من ازش خيلي وقت پيش ها در مورد كارش پرسيدم .. اون راستش تمام كارهاشو با كارل دراو و فلش انجام ميداد!!! اتفاقا آخرين كارش مجموعه خاله سوسكه بود كه يك سي دي كارتون بودش.. آرس سايتشو بهم داده بود اماهرچي گشتم پيدا نكردم چي بود :cry:

خيلي كار قشنگي بودش وقتي آدم نگاه ميكنه اصلا باورش نميشه كه با كارل دراو طراحي شده... اما اينو هم بايد بگم كه خودش كلا طراحه يعني با دست ميكشه و يا اسكن ميكنه يا اينكه با pen ميكشه و طراحي ميكنه و رنگش ميكنه.. مطمئنا اين روزانه رو هم نقاشي كردن و بعد رنگش كردن :wink:

اگر كسي از آدرس يات خاله سوسكه خبر داره حتما اينجا بگه..

موفق باشيد
مجيد

shahrokh_xp

Active Member
آقا البته studio max هم زياد كار ميشه و بعضي كليپ هاي تلويزيوني با اين برنامه درست ميشه البته همان طور كه مجيد جان گفت اكثر كارها با دسته
Majid گفت:
سلام
من ازش خيلي وقت پيش ها در مورد كارش پرسيدم .. اون راستش تمام كارهاشو با كارل دراو و فلش انجام ميداد!!! اتفاقا آخرين كارش مجموعه خاله سوسكه بود كه يك سي دي كارتون بودش.. آرس سايتشو بهم داده بود اماهرچي گشتم پيدا نكردم چي بود :cry:

مجيد

Mamali

Member
مساله اين نيست

آخه مي دونيد مساله اين نيست كه رمزي در كار باشه چون اون بالا هم نوشتم از يه تكنيكي استفاده مي كنن من چند تا بازي مثال مي زنم كه همونجوريه...
Runaway a road adventure
Super man 2
Batman
به نظر من تفاوت در نوع رنگ گذاري براي Material آنهاست.مثلا به جاي پوست گاو از يه عكس سفيد هم ميشه استفاده كرد.اگه تو ياهوو راجع به اولين بازي كه نوشتم تحقيق كنيد متوجه مي شيد كه چطوري اونجوري شده البته به محض پيدا كردن آدرسش اونو همينجا مي نويسم تا ببينيد...

Mamali

Member
پيدا كردم

آقا ادرسشو پيدا كردم:: :lol:
http://www.runaway-lejeu.com/index2.htm
داخل اين آدرس بشيد از قسمت Images\Art work را انتخاب كنيد.ديدي آقا مجيد رمزي در كار نيست؟البته ناراحت نشي يه وقت چون تمام وقت من تو اين سايت مي گذره و خيلي با سايتت حال مي كنم.. :wink:

ACTIVE

Active Member
با سلام

به نظر من با 3D Max ميشه جلوه هاي خارق العاده اي درست كرد .
نرم افزارهاي Light Wave و Poser هم مي تونن به نوبه خود مفيد باشند .

البته دوست عزيز من به درستي نفهميدم كه منظور شما خلق تصاوير سه بعديه يا عكس سه بعدي ؟
سايتي هم كه گفتين ديدم همش عكسه سه بعديه .
البته نرم افزارهاي فوق الذكر توانايي بسياري در امور سه بعدي سازي دارند .

با سپاس
:wink:
-----------------------------
www.activenet.o-f.com

roozbeh007

Member
راجب به تبلیغ آب پرتقال روزانه من حقیقتش ندیدمش. ولی نمونش رو در سایت خود سازندش دیدم :wink:
تمام این تبلیغات توسط برنامه 3D Max تولید شدن و همچنین با یکم کمک از محصولات شرکت ادُبی. این تبلیغات کار آقای ایلا سلیمانی هستش که به جرأت میتونم بگم یکی از بزرگترین 3D Artist های دنیا هستن. چند وقت پیش در یکی از دانشگده های آرت نزدیک محل سکونتم یه سمینار برگزار کرده بودن برای معرفی برنامه 3D Studio Max 5 . که منم همینطور رفته بودم. هرکس میفهمید من ایرانی هستم سریع مستر سلیمانی رو بهم یاد آوری میکردن که واقعاً باعث افتخار من شده بود که ایرانی باشم. خلاصه ایشون حرف نداره، فیتیله داره نفت نداره :lol: . یکی دیگه از شاهکارهای ایشون رو من بخوبی یادمه. تبلیغ پودر وش. اون موقع که من ایران بودم تلویزیون مرتب پخشش میکرد :
(( خدمتتون سلام دارم، عرض دو سه کلام دارم، من که یه پودر وشم، حیفه معرفی نشم. و .....)) خییلی باحال بود. :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا