يه سوال در مورد تبديل

سلام به همه

شايد سوالم رو بايد جاي ديگه اي مطرح كنم و لي از سر ناچاري اين جا مي نويسم :

چه جوري مي تونم آرم يه شركت رو كه مثلا از توي سايتش ور داشتم و كيفيتش هم زياد خوب نيست به

يك فايل قابل تغيير و با كيفيت خوب تبديل كنم ؟ لطفا هر كي مي دونه روش اين كار و نرم افزاري كه

بهترين جواب رو مي ده بهم معرفي كنه.

با تشكر

Ali_ix

Well-Known Member
abes-keshani گفت:
سلام به همه

شايد سوالم رو بايد جاي ديگه اي مطرح كنم و لي از سر ناچاري اين جا مي نويسم :

چه جوري مي تونم آرم يه شركت رو كه مثلا از توي سايتش ور داشتم و كيفيتش هم زياد خوب نيست به

يك فايل قابل تغيير و با كيفيت خوب تبديل كنم ؟ لطفا هر كي مي دونه روش اين كار و نرم افزاري كه

بهترين جواب رو مي ده بهم معرفي كنه.

با تشكر
معمولا به این کار میگند : Vectorize

یعنی از حالت Bitmap به حال برداری و Vector تبدیلش کنید .. که این کار رو با هر نرم افزار وکتوری مثل کورل دراو ، فری هند و ایلاستریتور میتونید انجام بدید .

اولا ممنون كه به سوالم جواب دادي

ثانيا اين كاري كه تو گفتي رو وقتي انجام مي دم كيفيت مياد پايين و مثلا خطوط كلفت به خطوط كج و ناصاف تبديل

مي شه. مشكل اصلي من بهم ريختگي شكل بعد از Vector شدنه. مي خوام بدونم چطوري بايد اين بهم ريختگي رو

درستش كرد ؟

Ali_ix

Well-Known Member
abes-keshani گفت:
اولا ممنون كه به سوالم جواب دادي

ثانيا اين كاري كه تو گفتي رو وقتي انجام مي دم كيفيت مياد پايين و مثلا خطوط كلفت به خطوط كج و ناصاف تبديل

مي شه. مشكل اصلي من بهم ريختگي شكل بعد از Vector شدنه. مي خوام بدونم چطوري بايد اين بهم ريختگي رو

درستش كرد ؟
من دقیقا نفهمیدم شما چه کار کردید و که مراحلی رو برای وکتور کردن طرح انجام دادید.

ولی احتمال داره از Corel Trace استفاده کرده باشید که مسلما نتیجه خوبی نمیده.

برای یک وکتورایز خوب و حرفه ای و به درد بخور بهترین راه روش دستی هست !

یعنی خودتون طرح رو یکبار دیگه با توجه به نمونه عکسی که دارید تویه کورل طراحی کنید

حالا اگر طرح طرح منظم و هندسی باشه کارتون راحته و با چندتا دستور ساده طرح آماده میشه و اگر طرحتون شکلی پیچیده و غیر منظم داشته باشه باید با FreeHand Tool دورش خط بکشید و با Shape Tool خطها رو ویرایش کنید.

اینجوری همه چیز به خودتون بستگی داره که با چه وسواس و دقتی روی طرح کار بکنید ;)

جدیدترین ارسال ها

بالا