ویروس regsvr

amir1390

Member
سلام - حالتون خوبه؟

سیستمم بدجوری ویروسی شده, هر روز یه بامبول جدید در میاره!

آنتی ویروسم nod32 و کاملا هم به روزه ولی نمیدونم چرا ویروسی شدم. ویروس رو پیدا میکنه و ظاهرا" پاکشم میکنه ولی هر بار که سیستم بالا میاد باز هم همون ویروس رو پیدا میکنه!!!

در کل همون موقع هم که پاکش میکنه هیچ تغییری تو سیستم به وجود نمیاد و سرعت همونطوری پایین و خلاصه داغون :-?

تو مسیر C:\WINDOWS یه فولدر با نام regsvr ایجاد شده. که فکر میکنم خود صاب مردش باشه.

البته regsvr.exe تو مسیر C:\WINDOWS\system32 هم ویروسی بود که nod32 اون و پاکش کرده و هر بار هم که سیستم بالا میاد ویندوز یه ارور خرکی میده که این فایل رو پیدا نمیکنه. (راستی اگه تو اینترنت میشه regsvr.exe رو دانلود کرد حتما لینک بزارید)

یاهو مسنجر هم تا باز میکنم سند تو آل برای اد لیست فرستاده میشه که البته من نمیفرستم!!!

خلاصه سیستمم مملو از ویروسه :cry::sad:

ویندوزم هم xp sp3

کمکم کنید

آخرین ویرایش:

majid_a95

Active Member
سلام
این فایل ویندوزیه که پاکش کردین واسه همین موقع بالا اومدن ویندوز پیغام میده که .....
لازم به دانلود کردن نیست،فایل رو از یک سیستم دیگه این کپی کن تو مسیرش در سیستم خودت ........
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درضمن آنتی ویروس های دیگه مثل کسپرو و avira هم امتحان کن (اون یکی رو پاک کن واین رو نصب کن حتما)
یاعلی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا