واقعا باعث تاسفه!!!!

واقعا باعث تاسفه!!!!

برای فرومی که نزدیک به 10 ساله که داره فعالیت میکنه!!!!

"اما بنده هیچ جواب درست و حسابی برای سئوالاتم دریافت نکردم!"

اینطوری هم نیست دوست عزیز

هر موقع که دوستان توانستند و وقت داشتند جواب دادند

powerup

New Member
واقعا باعث تاسفه!!!!

برای فرومی که نزدیک به 10 ساله که داره فعالیت میکنه!!!!

"اما بنده هیچ جواب درست و حسابی برای سئوالاتم دریافت نکردم!"

دوست عزیز، مشکلتون رو مطرح کنید، من در خدمتتون هستم

آخرین ویرایش:

mohammad50

Member
این همه آدم هر روز به این سایت سر می زنند تا مشکل شما و خودشونو برطرف کنند. شما بفرمایید چی می خواین در صورت امکان حلش می کنیم.

ali512

Active Member
با سلام
من به شخصه بسیاری از سوالات را که گیر می کنم و جوابی براش ندارم توی این سایت می نویسم و جواب می گیرم . دست همه درد نکنه

mastane 14

New Member
دوست عزیزم تاسف برای فروم نیست
برای منه کاربره که تا سئوال داشتم و گیر بودم اومدم ، همین که مشکلم حل شده رفتم و پشت سرمو نگاه نکردم که شاید بتونم با چیزایی که از اساتید این سایت یاد گرفتم مشکل یکی دیگه رو حل کنم
ببخشید که کمکی از دستم بر نمی یاد
ولی مطمئن باش اساتیدی که ده ساله فروم رو زنده نگه داشتن در اولین فرصت ممکن خالصانه کمکتون میکنن

smmousazadeh

Well-Known Member
اکثر سوالاتی که دوستمون گذاشتن در مورد آوردن فیلم درون دایرکتوره . که خوب چون دقیق معلوم نیست ایشون چه تنظیماتی روی فیلمشون قرار دادن نمیشه درست جوابشون رو داد.
در مورد فیلم هم ، خودش باید اتوماتیک اجرا بشه و فکر کنم تو گزینه های properties گزینه ای هست که اینکار رو میکنه

هر کسی مایل به راهنمایی بنده هست ، بسم ا...

سلام

ویدئو اتورانی که من میخوام این تصویری که گذاشتم

من در حد کمی دایرکتور بلدم ، ولی توضیحی می خوام که در این زمینه بتونم استفاده کنم

هر کسی مایل به راهنمایی بنده هست ، بسم ا...

مرحله به مرحله میریم جلو ودر پایان کل این مراحلو به صورت pdf میزاریم تو سایت

پیوست ها

• Video Autorun 1.jpg
    Video Autorun 1.jpg
    390.4 کیلوبایت · بازدیدها: 21

mastane 14

New Member
سلام
دوست عزیز من یه نمونه کار شبیه کاری که شما فرمودید دارم ولی با فرمت mpeg که با استفاده از اکستراها درست شده
در صورتی که بتونید از این فرمت تو کارتون استفاده کنید این نمونه کار میتونه کمکتون کنه
اگه مایل هستید براتون بفرستم

متاسفانه در اکثر اوقات سوالات به صورت کلی پرسیده می شه و منظور سوال کننده در متن سوال کمرنگ می شه!!!
واسه دریافت جواب مناسب سوال ها رو به اجزا کوچکتر تقسیم کنید
دقیقا فکر کنید داری یه معادله ریاضی می نویسید تا معادله رو نشکنین و به اجزا کوچک تقسیم نکنید در حل اون با مشکل مواجه هستید، از همین تکنیک هم می تونید در برنامه نویسی استفاده کنید.

لطفا همه دوستان این مسئله رو به خاطر داشته باشند که افرادی که در زمینه دایرکتور حرفه ای هستن طبیعتاً مشغله های کاری زیادی دارند کمتر فرصت پیدا می کنند که به انجمن سر بزنند، لطفا به نحوی سوال پرسیده بشه که هر زمان سر زدن بتونند کوتاهترین و مناسب ترین پاسخ ممکن را ارائه دهند

موفق باشید

• Like
Reactions: ps2

hamid-fa

New Member
جایه تاسف این نداره که کسی اینجا جواب نمیده تاسف این داره که هرکسی تا یه نرم افزار باز میکنه میخواد توش خدایی کنه و پول بکنه ازش و همین باعث میشه کیفیت کلی کار بیاد پایین اول یاد بگیرید بعد سفارش و این که این انجمن به اندازه کافی به این مردم کمک کرده که با جواب ندادن 2 تا سوال بخوایم تاسف بخریم من خدم این جا سوالای زیاد بی پاسخی داشتم اما بازم ممنونم از همتون

فکر کنم اشتباهی متوجه شدی

هدف از این کار پول درآوردن نیست، من حدود 10 سال تخصصا CG کار میکنم، و نرم افزارهای این گروه خیلی عظیم تر از نرم افزاری مثل

دایرکتور، که حقیقتا در قبال نرم افزارهای CG در حد قلقلکههههه، مشکل بنده وقت بود، که البته با کمک فرومهای خارجی کل پروزه برای

من حل شد، ناراحتی من از اینکه برای هیچ کدام از سئوالاتم یه جواب درست حسابی نگرفتم، انگار کسی تو اینجا با فرمتهای نرم افزار

Quicktime کار نکرده ، که این جای تاسفهههههههههههه

فکر کنم اشتباهی متوجه شدی

هدف از این کار پول درآوردن نیست، من حدود 10 سال تخصصا cg کار میکنم، و نرم افزارهای این گروه خیلی عظیم تر از نرم افزاری مثل

دایرکتور، که حقیقتا در قبال نرم افزارهای cg در حد قلقلکههههه، مشکل بنده وقت بود، که البته با کمک فرومهای خارجی کل پروزه برای

من حل شد، ناراحتی من از اینکه برای هیچ کدام از سئوالاتم یه جواب درست حسابی نگرفتم، انگار کسی تو اینجا با فرمتهای نرم افزار

quicktime کار نکرده ، که این جای تاسفهههههههههههه

دوست عزیز شاید سایرین هم مثل شما مشکل کمبود وقت داشته باشند

• Like
Reactions: ps2

ps2

Member
من به نوشته directormx وسایرین اضافه میکنم :

چند نفر تو این فرم بجز سوال پرسیدن جواب هم میدن ؟ بعضیها فقط می پرسن و وقتی جواب گرفن به پرسش دیگران جواب نمیدن .

یک سرچی بکنید . چندتا از کاربرا به دیگران جواب درست دادن و کمترینرسش رو دارن ؟

بعضی ها هم جوری رفتار میکنن که انگار ططلب کارن . اکستر رایگان میگذاری و .......................... پروژههرایگان میگذاری ،وقت میذاری و برای کسی کد می نویسی ، اخرش اون دکمه تشکر رو هم نمیزنه . این فروم به جای اینکه محل انتقال اطلاعات باشه جایی شده یک طرفه برای یعضا که بیان سطح دانش خودشون رو بالا ببرن و به دیگران جواب ندن ، شخصا که تصمیم داشتم دیگه به این فروم نیام
تا امشب که اومدم یک سری بزنم که ایمطلب رو دیدم و آتیشی وجواب دادم .

خدایش چندتا تون برای پیشرفت فروم وقت گذاشتید ؟ چقدر هزینه کردید ؟ چند بار به پرسش دیگران پاسخ درست دادید ؟
اگه کم لطفی و چشم تنگی بعضیها نباشه آدذم از کمک دریق نمیکنه . اما..............

جدیدترین ارسال ها

بالا