وارد کردن سطر جدید به جدول پایگاه داده

Ftmthri

New Member
سلام
من دارم روی بازی کار میکنم که باید هر بار مشخصات کاربر جدید رو بگیره و ب پایگاه داده اضافه کنه و توی یک فرم دیگه اطلاعات جدول پایگاه داده رو نشون بده
اما من هر بار که برنامه رو ران میکنم فقط برای اولین بار کاربر جدید رو وقتی به پایگاه اضافه میکنم توی جدول نمایش میده و برای کاربرای بعدی یا باید کاربر قبلی رو حذف کنم که نشون بده یا اینکه باید از برنامه خارج بشم و دوباره ران کنم ک جدول رو کامل نشون بده
ولی تمام اطلات ب جدول اضافه شده وقتی بیرون چک میکنم نشون میده
(فرم سه اطلاعات رووارد میکنه وفرم 4 جدول رونمایش میده)
مشکل برنامم کجاست؟

پیوست ها

• Screenshot (55).png
    Screenshot (55).png
    139.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • Screenshot (56).png
    Screenshot (56).png
    130.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من دارم روی بازی کار میکنم که باید هر بار مشخصات کاربر جدید رو بگیره و ب پایگاه داده اضافه کنه و توی یک فرم دیگه اطلاعات جدول پایگاه داده رو نشون بده
اما من هر بار که برنامه رو ران میکنم فقط برای اولین بار کاربر جدید رو وقتی به پایگاه اضافه میکنم توی جدول نمایش میده و برای کاربرای بعدی یا باید کاربر قبلی رو حذف کنم که نشون بده یا اینکه باید از برنامه خارج بشم و دوباره ران کنم ک جدول رو کامل نشون بده
ولی تمام اطلات ب جدول اضافه شده وقتی بیرون چک میکنم نشون میده
(فرم سه اطلاعات رووارد میکنه وفرم 4 جدول رونمایش میده)
مشکل برنامم کجاست؟
Form3 رو کجا نشون میدید؟ ببینید در ادامه ShowDialog اش اون dbnewmoshDataSet1.Table تون رو Fill میکنید یا فراموشش کردید.

Ftmthri

New Member
Form3 رو کجا نشون میدید؟ ببینید در ادامه ShowDialog اش اون dbnewmoshDataSet1.Table تون رو Fill میکنید یا فراموشش کردید.
توی فرم اصلی برنامه یعنی فرم یک با یک دکمه فرم 3 باز میشه و اطلاعات شخص وارد میشهو با کلید تایید باید اطلاعات به انتهای جدول در گرید ویو که در فرم 4 نمایش داده میشه باید اضافه بشه (فرم 4 هم با یک دکمه در فرم یک باز میشه)
الان هم fill در فرم 3 هم فرم یک بعدshow امتحان کردم ولی مشکل برنامه اینجاست که وقتی ران میکنم دفعهاول ک مشخصات رو دارد میکنم برام توی جدول میاره ولی برای وارد کردن افراد بعدی نشون نمیده در حالی که توی پایگاه اضاغه میشع وقتی بعد از توقف اجرای برنامه چک میکنم

the_king

مدیرکل انجمن
توی فرم اصلی برنامه یعنی فرم یک با یک دکمه فرم 3 باز میشه و اطلاعات شخص وارد میشهو با کلید تایید باید اطلاعات به انتهای جدول در گرید ویو که در فرم 4 نمایش داده میشه باید اضافه بشه (فرم 4 هم با یک دکمه در فرم یک باز میشه)
الان هم fill در فرم 3 هم فرم یک بعدshow امتحان کردم ولی مشکل برنامه اینجاست که وقتی ران میکنم دفعهاول ک مشخصات رو دارد میکنم برام توی جدول میاره ولی برای وارد کردن افراد بعدی نشون نمیده در حالی که توی پایگاه اضاغه میشع وقتی بعد از توقف اجرای برنامه چک میکنم
چون کد رو کامل نمی بینم نظری نمیتونم بدم ولی حدس می زنم ایراد کار تون مربوط به نمایش داده ها است. فرضا بجای Fill کردن همچین کدی رو امتحان کنید :
کد:
dataGridView1.DataSource = tblmoshTableAdapter1.GetData();
در ضمن موقعی که پایگاه داده ای رو به پروژه تون اضافه میکنید ازتون یک سوال میکنه که می خواهید ازش کپی بگیرید یا نه. که پاسخ Yes/No می دهید. مطمئن شوید که پاسخ No داده اید، وگرنه میخواد هر بار با کامپایل مجدد، چک کنه پایگاه داده تغییری کرده که اگر کرده بود از نسخه اصلی قدیمی روش کپی می کنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا