همفکری برای ساخت یه کلیپ کوچولو

masoudgr09

New Member
سلام به همه ی اعضای این انجمن
من اولین بار که تو این قسمت چیزی می نویسم و درخواستی دارم و متاسفانه نه کسی رو می شناسم و نه بلدم اینجا چطوری باید به مشکل رو مطرح کرد بهرحال کم و کاستی رو ببخشید همه

من می خوام یه کلیپ تصویری در حد 1 الی 1/30 دقیقه بسازم که موضوعش باید مرتبط با یکی از آیات قرآن یا احادیث باشه البته نه مستقیم غیر مستقیم.
در اول می خوام اگه طرحی واسه این کار تو ذهن کسی هست کمکم کنه اما من خودم یه چیزایی به ذهنم رسیده و تقریبا کارای صوتی اون رو هم انجام دادم آیه مربوط به تفکر در طبیعت و عبرت گرفتن و ندیدن هیچ بی نظمی در آفرینش خداست و یا اینکه طور دیگه نگاه کردن به طبیعت و جهان و فهمیدن عمق اونها حالا از همه می خوام با من همفکری کنند و یا اگه پیشنهادی دارن بدن والا من به طور حرفه ای میکس و .... کار نکردم و نمی دونم از کجا شروع کنم و چطوری باشه بهتره

منتظرتونم
ممنون

آخرین ویرایش:

wild-mans

Member
سلام
آقا مسعود باید از یه جایی شروع کرد هیچکس که از بدو تولد میکسر نبوده .این آیه هایی هست که قبل از اذان پخش میشن به نظر من بهترین گزینه هستن (منظورم طرحشون موقع پخشه) تقریبا بعضی وقتها یه سری کارهای شیکی انجام میدن شما طرح کلیت رو بگو دوست داری چه شکلی بشه بالاخره دوستان کمکت می کنن.
یا حق

masoudgr09

New Member
نه اولا اینا یه چیز تکراریه من طرح جدید می خوام دوما من گفتم همفکری نگفتم من کاری نمی کنم یهو می خوام میکسر شم سوما گفته بودم می خوام غیر مستقیم باشه من قرار آخر کار فقط یه نوشته از آیه اونم کوچیک بزارم اصل فهمیدن مفهوم با استفاده از تصاویر و میکس اونهاست

wild-mans

Member
سلام
خوب عزیز دلم شما یه مشابه بیار ما بدونیم منظورتون چیه.
یا حق

masoudgr09

New Member
من یه فایل صوتی همینطوری ساختم شما فکر کنید اون آخر کار که آهنگ عوض میشه یه آیه کوچولو تهش میاد
آیه هم اینه

(( ما تری فی خلق الرحمن من تفاوت فارجع البصر هل تری من فطور ))
نمی بینی در آفرینش خدای رحمان هیچ بی نظمی و گسستی. پس بار دیگر دیده بگردان آیا شکافی(بی نظمی) می بینی؟

پیوست ها

• 1.zip
    529.6 کیلوبایت · بازدیدها: 48

جدیدترین ارسال ها

بالا