هدایای سازمانی چه تاثیری بر کسب و کارها خواهند داشت؟

sara_kvz

Member
در هدایای سازمانی با کمترین هزینه و بیشتر اثر، کسب و کار‌ها برای انتقال پیام‌های تبلیغی و غیر تبلیغی خود از رسانه‌های مختلفی استفاده می‌کنند. نکته مهم در این خصوص این است که پیام تا حد ممکن با رسانه‌ای که بار انتقال را به دوش می‌کشد متناسب باشد.

رسانه در تعریف علمی آن ماموریت، رساندن دارد: رساندن حرف‌ها و پیام‌ها و دیدگاه‌های هر فرد به فرد دیگر از مسئولیت‌های رسانه است.

با این تعریف عام، خیلی از ابزار‌ها حکم رسانه به خود می‌گیرند که شاید در نگاه عمومی به آن‌ها تا کنون به چشم رسانه نگاه نشده است. یکی از این ابزار‌ها که می‌تواند در حکم رسانه نقش آفرینی کند، هدایای تبلیغاتی خلاقانه است.

در اختصاص بودجه، تبلیغات تلویزیونی با ۱۰۳ میلیارد دلار رتبه نخست را دارد. در تبلیغات آنلاین ۸/۶۷ میلیارد دلار، تبلیغات چاپی ۹/۸۴ میلیارد دلار، تبلیغات موبایلی ۷/۲۰ میلیارد دلار و هدایای تبلیغاتی با ۲۰.۸ میلیارد دلار هزینه شده است.

با این حساب ۳۴ درصد از سهم بازار تبلیغات به تلویزیون و فقط ۷ درصد از سهم بازار به هدایای تبلیغاتی اختصاص داده شده و تبلیغات آنلاین، چاپی و موبایلی به ترتیب با ۲۳ درصد، ۲۹ درصد و ۷ درصد سهم بازار دارند.

بر اساس آمار به دست آمده از همین تحقیق، نرخ رشد میزان هزینه کرد در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای بدین شرح است. نرخ رشد در تبلیغات تلویزیونی ۳ درصد، در تبلیغات آنلاین ۱۸ درصد، در تبلیغات چاپی یک درصد، در تبلیغات موبایلی ۶۶ درصد و در هدایای تبلیغاتی ۴ درصد است.

همانطور که ملاحظه می‌کنید نرخ رشد تبلیغات موبایلی به شدت در حال افزایش است و با نرخ ۶۶ درصد در این دسته بندی از سایر رسانه‌ها پیشی گرفته است. نرخ رشد در تبلیغات چاپی به دلیل کم اثر بودن فقط یک درصد است.
 

mahshad123

New Member
برای شرکت ما انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر بهترین گزینه بود. این نرم افزار به ما کمک کرد که لیست مشتریان را در اختیار داشته باشیم و در رویداد ها اقدام به ارائه هدایای سازمانی و ارسال پیام های تشکر به آن ها بکنیم.

Capture.PNG
 

جدیدترین ارسال ها

بالا