بی بی کد ن م ا

KHURSHID

کاربر فعال
طراحی نما
مکان ارومیه
max vray ps
attachment.php
attachment.php
attachment.php

پیوست ها

• RENDER 01_View01.jpg
    RENDER 01_View01.jpg
    154.8 کیلوبایت · بازدیدها: 145
  • 01.jpg
    01.jpg
    159.8 کیلوبایت · بازدیدها: 139
  • RENDER 01_View04.jpg
    RENDER 01_View04.jpg
    144.5 کیلوبایت · بازدیدها: 135

mohammad@er

Well-Known Member
سلام .
اولین چیزی که توجه منو جلب کرد دوربین فاجعه ای بود که قرار دادید . (با عرض پوزش البته).
دوماً متریال سازی و لایتینگ و شدر سازی و تکسچرینگ اصلا چشم نوازی نمیکنه و جای کار بسیار داره .
به نظرم از پست پروداکشن غافل شدید .
در ضمن محیط سازی هم تاتیر بسزایی تو کیفیت کار داره .
به نظرم دوباره شروع به ادیت کنید .:-?:shock::wink::)
موفق و پاینده باشید .
یا علی.:rose:

KHURSHID

کاربر فعال
ممنون دوست عزیز اما این کار بازاریه خیلی وقتش کم بوده

سلام .
اولین چیزی که توجه منو جلب کرد دوربین فاجعه ای بود که قرار دادید . (با عرض پوزش البته).
دوماً متریال سازی و لایتینگ و شدر سازی و تکسچرینگ اصلا چشم نوازی نمیکنه و جای کار بسیار داره .
به نظرم از پست پروداکشن غافل شدید .
در ضمن محیط سازی هم تاتیر بسزایی تو کیفیت کار داره .
به نظرم دوباره شروع به ادیت کنید .:-?:shock::wink::)
موفق و پاینده باشید .
یا علی.:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ناصر جان.
یه سری نکته هست
در مورد دوربین فاصله رو زیاد کن و زوم کن روی موضوع و سعی کن پرسپکتیو نقطه سوم صفر باشه. مگر اینکه بخوای از زیر ساختمان بخوای نگاه کنی
نور شب خوب شده.اما جسارت نداره. رنگ رو نیوردی.پیشنهاد میکنم نور با کلیون 2400 بزاری از اون ور مقدار قدرت نورش رو بالا ببر.شدت بیش از اندازه رو با color mappingجبران بکن.
محمدجان اول اینکه کل پست رو دوباره نیار توی کارت که حجم صفحه بالا بره. نکته دیگه اینجور که شما میگی اینکار فاجعه نیست. کار خوبی شده.

mohammad@er

Well-Known Member
محمدجان اول اینکه کل پست رو دوباره نیار توی کارت که حجم صفحه بالا بره. نکته دیگه اینجور که شما میگی اینکار فاجعه نیست. کار خوبی شده.
اقا عارف من نظر شخصی خودمو گفتم .
ولی اصلا از دوربین گذاری کار راضی نیستم .
در مورد نقدر هم چشم.

به نظرم طرح جالبی شده...نکات رو دوستان گفتن چنتا نکته هم من میگم درختا خیلی تو ذوق میزنه کاش یهو کله برگارو حذف نمی کردی یا حداقل یه سری برگ رو زمین میریختی . اینجوری کار یه مقدار کچل شده...اسفالتت خیلی براقه انگاری سیمانه...تایله سنگ ها هم خیلی تو چشم میزنه...متریال قاب پنجره ها عملا سیاه شده و جنسش معلوم نیست
موفق باشی

KHURSHID

کاربر فعال
سلام عارف جان ممنونم ک وقت گذاشتی نکته جالبیه تاحالا بش فکر نکرده بودم اما توی چنتا کارای اورموشن دیدم اینکارو در واقع زاویه دوربین خیلی کم میشه...
سلام ناصر جان.
یه سری نکته هست
در مورد دوربین فاصله رو زیاد کن و زوم کن روی موضوع و سعی کن پرسپکتیو نقطه سوم صفر باشه. مگر اینکه بخوای از زیر ساختمان بخوای نگاه کنی
نور شب خوب شده.اما جسارت نداره. رنگ رو نیوردی.پیشنهاد میکنم نور با کلیون 2400 بزاری از اون ور مقدار قدرت نورش رو بالا ببر.شدت بیش از اندازه رو با color mappingجبران بکن.
ممنون :rose:
سلام
برای کار بازاری خوبه .من از رندر اولت بیشتر خوشم اومد...

:rose:
ممنون آقا مرتضی
همه رو قبول دارم ممنون

به نظرم طرح جالبی شده...نکات رو دوستان گفتن چنتا نکته هم من میگم درختا خیلی تو ذوق میزنه کاش یهو کله برگارو حذف نمی کردی یا حداقل یه سری برگ رو زمین میریختی . اینجوری کار یه مقدار کچل شده...اسفالتت خیلی براقه انگاری سیمانه...تایله سنگ ها هم خیلی تو چشم میزنه...متریال قاب پنجره ها عملا سیاه شده و جنسش معلوم نیست
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا