نیاز به phpbb فارسی درست حسابی

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
سلام به دوستان . من یک نسخه ی فارسی phpbbb میخوام که کسی که فارسی کردتش به جای هر نقطه و ویرگول اسم خودش یا سایتش رو نذاشته باشه . متاسفانه همه ی نسخه های فارسی که من دانلود کردم این جوری بود . اگه هست لطفاً بگین که از کجا دانلود کنم . ممنون

DANG3R

Member
فارسی phpbbiran.com !
نسخه استاندارد و استیبلی هست ، و بعضی از ریلیزها بله زیاده روی کرده ان یکم ! ولی این ریلیز استاندارد هست و حتی توی خود سایت phpBB به صورت رسمی برای زبان فارسی هست.

موفق باشید./

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
دستت درد نکنه . خیلی عالی بود این نسخه . ممنون
حتی توی خود سایت phpBB به صورت رسمی برای زبان فارسی هست.

موفق باشید./

ولی این بهتر از نسخه ایه که توی phpbb.com برای دانلود گذاشتن . اون هم خیلی به درد نخوره . این که شما دادین خیلی کامله .

BetaMaster

Member
پس بهتره بیخیال امنیت بشید و از phpBB سایت phpBBiran هم استفاده کنید (3.0.1)! فایل های زبانی phpBB همیشه در حال تغییر بوده اند، خصوصا زمان 3.0.3. آخرین نسخه phpBB نگارش 3.0.5 هست و این در حالی که این تیم حدود یک سال است که عملا فعالیتی ندارد (حتی فرومش). بماند نشر اکاذیب و نادیده گرفتن حقوق اشخاص و حتی لیسانس GPL

DANG3R

Member
دوست عزیز تبلیغات ضد نکنید !
بنده هم به این دلیل گفتم phpBBiran ! چون بعد از اینکه اونجا دیگه آپدیت نکرد بنده نسخه مطمئنی ندیدم که دوستان هسته رو به اون طور که خودشون نخواسته باشن تغییر نداده باشن !

جدیدترین ارسال ها

بالا