نیاز به یک همکار جهت شروع به کار ساخت صفحات وب

masi_programmer

New Member
با سلام
من دانشجوی کامپیوتر هستم ...... مدت یکسال (سال گذشته) بود که در شرکت کامپیوتری مشغول کار برنامه نویسی بودم اما حالا ........
راستش رو بخواهید چند وقتیه که بی حوصله شدم، ولی دلم می گه :"دوباره کارمو شروع کنم و بشم جزو بچه های پر کار روزگار" .
سرتونو درد نیارم ، دنباله یه همکاره زبرو زرنگ واسه استارت کار تو تابستون می خوام و اگه خدا بخواد بعد تابستون هم اگه تونستیم با هم خوب کار کنیم به همکاری ادامه بدیم.
دوستان عزیز، هر کس که تمایل داره تو شروع کار به این بنده حقیر دست یاری بده .. بـــــــم الله

ToFaN

Well-Known Member
دوست عزيز چند بار پست ميدين
همين يه بار به نظر من كافي باشه

masi_programmer

New Member
با عرض پوزش
من ابتدا در انجمن asp اعلام نیاز کردم ، بعد فکر کردم که شاید کارم درست نباشه و باید به انجمن کاریابی اعلام نیاز کنم
در هر صورت از تذکرتون ممنون

dorparasti

New Member
من دوست دارم با تو كار كنم

masi_programmer گفت:
با سلام
من دانشجوی کامپیوتر هستم ...... مدت یکسال (سال گذشته) بود که در شرکت کامپیوتری مشغول کار برنامه نویسی بودم اما حالا ........
راستش رو بخواهید چند وقتیه که بی حوصله شدم، ولی دلم می گه :"دوباره کارمو شروع کنم و بشم جزو بچه های پر کار روزگار" .
سرتونو درد نیارم ، دنباله یه همکاره زبرو زرنگ واسه استارت کار تو تابستون می خوام و اگه خدا بخواد بعد تابستون هم اگه تونستیم با هم خوب کار کنیم به همکاری ادامه بدیم.
دوستان عزیز، هر کس که تمایل داره تو شروع کار به این بنده حقیر دست یاری بده .. بـــــــم الله
سلام
من درباره ي طراحي سايت با اچ تي م ال و جاوا اسكريپت اشنايي دارم
و ويژوال بيسيك هم خوب بلدم.
الان هم دارم پي اچ پي و اي اس پي
و طرز كار شبكه كتاب مي خوانم .
اگه خواستي ما حاضريم وردست شما باشيم و ياد بگيريم و كمك كنيم

tanineshgh

New Member
سلام. آقا ما با اين كه سنمون كمه اما از طراحي وب يه چيزهايي سرمون ميشه. هر چند دارم روي سرورهاي رايگان كار مي كنم اما برنامه بعدي راهندازي يك سايت به اسم www.downloadkon.com كه فعلا دومين رو ثبت كردم. چندتا وبلاگ و سايت دارم اگه خواستي سري بزن ببين كارم چه جورياست. نظرت برام مهمه موفق باش باي

www.magic-job.tk

www.maiehdar.tk

جدیدترین ارسال ها

بالا