نیاز به شریک جهت راه اندازی وبسایت تفریحی

slash640

New Member
سلام به همه بچه های گل مجید آنلاین

مدتی در صدد بودم تا یه سایت تفریحی - فرهنگی راه اندازی کنم
الهی شکر الان موقعیت و مقدماتش فراهم شده
وبسایت مورد بحث یک وبسایت فرهنگی - تفریحی هست که امیدوار هستم اگه 2-3 نفر شریک پیدا بشه و بتونیم روی سایت کار کنیم در آینده ای نزدیک چیزی شبیه به نیک صالحی رو درست کنیم
در حال حاضر دامین و هاستینگش آماده است
اسکریپتی که میخوایم استفاده کنیم هم جوملای 1.5 هستش
تنها چیزی که لازم هست و شرط انکار ناپذیر موفقیت هر مجموعه هست یه تیم خوب و با اخلاق کار تیمی هست که بتونیم با هم کار کنیم و مطلب واسه سایت درست کنیم
در حال حاضر من به همراه نامزدم به عنوان دو نفر از این تیم آماده هستیم
اگه 2-3 نفر دیگه هم به ما ملحق شن میتونیم سریع پیشرفت کنیم
شراکت بین همه مدیران هم به این صورت هست که :
در هر لحظه ای از کار ، هر گونه درآمدی که سایت به دست بیاره به صورت عادلانه ( بر اساس محاسبه تعداد مطالب ایجاد شده توسط هر مدیر ) ، بین مدیران تقسیم میشه

این بود خلاصه ای از فعالیت بنده
در صورتی که هر کدوم از بچه ها مایل هستن که همکاری کنن لطفا خبر بدین تا استارت کار رو بزنیم

ممنون
ایمیل من : slash640 [atsign] yahoo.com

stop118

Member
باید در کار خلاقیت وجود داشته باشه والا الان هزاران سایت تفریحی هست و هر روز هم داره اضافه میشه

در اینترنت خلاقیت حرف اول رو میزنه

slash640

New Member
باید در کار خلاقیت وجود داشته باشه والا الان هزاران سایت تفریحی هست و هر روز هم داره اضافه میشه

در اینترنت خلاقیت حرف اول رو میزنه

100% موافقم با این که خلاقیت میتونه باعث بشه که سریعتر پیشرفت کنیم و مطمئنا اگه تیم ، تیم خوبی باشه میشه با همفکری ، یه سری نوآوری خلاقانه کرد .
ولی واسه پیشرفت معمولی سایت به روز بودن و مفید بودن مطالب کافیه .
پیش بینی من اینه که اگه 3 ماه ، تیم خوب کار کنه و مطالب جالب و مفید زیادی بذاریم ( هر نفر روزانه 2-3 تا مطلب ) ، به سرعت بازدید سایت به 5000 میرسه . بعد از اون هم سرعت و میزان رشد به صورت تصاعدی بالا میره
2-3 ماه بعدش هم بازدیدها بالا تر میره و کارای مدیرا سبک تر میشه . سایت درآمد زا میشه و مجموعا باعث پیشرفت سایت میشه

yakoza

Well-Known Member
100% موافقم با این که خلاقیت میتونه باعث بشه که سریعتر پیشرفت کنیم و مطمئنا اگه تیم ، تیم خوبی باشه میشه با همفکری ، یه سری نوآوری خلاقانه کرد .
ولی واسه پیشرفت معمولی سایت به روز بودن و مفید بودن مطالب کافیه .
پیش بینی من اینه که اگه 3 ماه ، تیم خوب کار کنه و مطالب جالب و مفید زیادی بذاریم ( هر نفر روزانه 2-3 تا مطلب ) ، به سرعت بازدید سایت به 5000 میرسه . بعد از اون هم سرعت و میزان رشد به صورت تصاعدی بالا میره
2-3 ماه بعدش هم بازدیدها بالا تر میره و کارای مدیرا سبک تر میشه . سایت درآمد زا میشه و مجموعا باعث پیشرفت سایت میشه

به همین راحتی !!!

I.NoBody

Active Member
آقا/خانم slash؛
اینکه شما اینقدر برای کارت شر و شور داری و امیدواری خیلی خوبه.
ولی کمی هم به این فکر کنید که ایده شما مطمئناً به فکر خیلی ها رسیده و خیلی ها از اون خیلی ها هم شروع به کار کردن ولی...
شاید بهتر باشه با مشکلات موجود در این زمینه بیشتر آشنا بشید.
ضمناً همینکه در ابتدای کار تصمیم گرفتین که شالوده اصلی سایتتون رو از یک اسکریپت آماده استفاده کنید، خودش کلی مشکلات رو بوجود میاره.
خلاصه بگم:
برای موفق شدن این جور کارها این پارامترها حتماً باید وجود داشته باشن :
1- مدیر برنامه ریز و پیگیر
2- بودجه بیشتر از حد پیش بینی و خرج بدون خست(البته خرج مفید و سازنده)
3- developer های خلاق و با استعداد و متعهد
4- اعضای تیم با انگیزه و اپراتورهای پرکار

slash640

New Member
به همین راحتی !!!

من نگفتم که راحته
اگه توجه کرده باشی معنی صحبتم اینه که 6 ماه باید مدیرا خوب و مفید کار کنن
فکر نمیکنم که یه سایت پر بازدید راه انداختن ( اونم با موضوع عامه پسند ) خیلی مشکل باشه

آقا/خانم slash؛
اینکه شما اینقدر برای کارت شر و شور داری و امیدواری خیلی خوبه.
ولی کمی هم به این فکر کنید که ایده شما مطمئناً به فکر خیلی ها رسیده و خیلی ها از اون خیلی ها هم شروع به کار کردن ولی...
شاید بهتر باشه با مشکلات موجود در این زمینه بیشتر آشنا بشید.
ضمناً همینکه در ابتدای کار تصمیم گرفتین که شالوده اصلی سایتتون رو از یک اسکریپت آماده استفاده کنید، خودش کلی مشکلات رو بوجود میاره.
خلاصه بگم:
برای موفق شدن این جور کارها این پارامترها حتماً باید وجود داشته باشن :
1- مدیر برنامه ریز و پیگیر
2- بودجه بیشتر از حد پیش بینی و خرج بدون خست(البته خرج مفید و سازنده)
3- developer های خلاق و با استعداد و متعهد
4- اعضای تیم با انگیزه و اپراتورهای پرکار
میدونم که به فکر خیلی ها رسیده .به همین دلیله که خیلی از این نمونه سایتها هم هست .
به نظر من اسکریپت آماده هیچ اشکالی نداره و اتفاقا خیلی هم بهتره چون توی دنیا هزاران نفر دارن از اون اسکریپت استفاده میکنن و به همین علت امکاناتش روز به روز کاملتر میشه
و ضمنا همونطور که اطلاع دارین با جوملا میشه همه کاری کرد . از سایت شخصی 1 صفحه ای تا وبسایت های بزرگ خبری ، فروشگاهی ، و هر چیزی که فکرشو بکنین
فکر میکنین کسی توی ایران میتونه چیزی به عظمت و کاملی جوملا بنویسه ؟
حتی اگه کسی بتونه بنویسه ، به نظر شما چقدر هزینه میگیره واسه اینکار؟
الان خیلی از وبسایتهای پر بازدید از اسکریپت آماده استفاده میکنن . نمونش همین مجید آنلاین ، پی سی ورلد ، پی سی دانلود ، کمیاب آنلاین ، دانلودها و ...

مدیر برنامه ریزو پیگیر لازمه هر فعالیتی هست . منم دنبال همچین کسی واسه اینکار میگردم که انشاالله به زودی تیم رو تشکیل بدیم

بودجه بخشی هست که فعلا نداریم :d امیدواریم که بچه هایی که به عنوان شریک با ما همکاری میکنن واسه شروع زیاد در قید و بند پول نباشن . واسه تبلیغات و ... هم انشاالله تا حدی که لازم و قابل قبول باشه خودم شخصا هزینه میکنم .

به هر حال ممنون که توجه کردین

egcom

Member
شما اگر ساييتون يه خورده معروف باشه ممكنه كسي حاضر بشه باهاتون همكاري كنه اما سايتي كه قراره تازه راه بيفته اشتياقي در فرد ايجاد نميكنه براي همكاري .

I.NoBody

Active Member
من نگفتم که راحته
اگه توجه کرده باشی معنی صحبتم اینه که 6 ماه باید مدیرا خوب و مفید کار کنن
فکر نمیکنم که یه سایت پر بازدید راه انداختن ( اونم با موضوع عامه پسند ) خیلی مشکل باشه

میدونم که به فکر خیلی ها رسیده .به همین دلیله که خیلی از این نمونه سایتها هم هست .
به نظر من اسکریپت آماده هیچ اشکالی نداره و اتفاقا خیلی هم بهتره چون توی دنیا هزاران نفر دارن از اون اسکریپت استفاده میکنن و به همین علت امکاناتش روز به روز کاملتر میشه
و ضمنا همونطور که اطلاع دارین با جوملا میشه همه کاری کرد . از سایت شخصی 1 صفحه ای تا وبسایت های بزرگ خبری ، فروشگاهی ، و هر چیزی که فکرشو بکنین
فکر میکنین کسی توی ایران میتونه چیزی به عظمت و کاملی جوملا بنویسه ؟
حتی اگه کسی بتونه بنویسه ، به نظر شما چقدر هزینه میگیره واسه اینکار؟
الان خیلی از وبسایتهای پر بازدید از اسکریپت آماده استفاده میکنن . نمونش همین مجید آنلاین ، پی سی ورلد ، پی سی دانلود ، کمیاب آنلاین ، دانلودها و ...

مدیر برنامه ریزو پیگیر لازمه هر فعالیتی هست . منم دنبال همچین کسی واسه اینکار میگردم که انشاالله به زودی تیم رو تشکیل بدیم

بودجه بخشی هست که فعلا نداریم :d امیدواریم که بچه هایی که به عنوان شریک با ما همکاری میکنن واسه شروع زیاد در قید و بند پول نباشن . واسه تبلیغات و ... هم انشاالله تا حدی که لازم و قابل قبول باشه خودم شخصا هزینه میکنم .

به هر حال ممنون که توجه کردین
من نگفتم که استفاده از اسکریپت آماده ایراد داره. من گفتم مشکل بوجود میاره.
من خودم هسته جوملا(در مدت 6 ماه) به همراه حدود 60 تا کامپوننت و ماژول پرکاربرد رو فارسی کردم و کاملاً میشناسمش.
از نطر من هم جوملا بهترینه.
جوملا چند هزار اکستنشن داره و این یکی از مزایای خوبشه ولی همه این اکستنشن ها که قرار نیست به کار ما بیان.
شما اگه یه لامبورگینی داشته باشی، به خاطر وضعیت بد خیابون های تهران، نمی تونی تمام تهران رو باهاش بگردی و این ضعف لامبورگینی نیست بلکه مشکلی برای شما است که با خریدن لامبورگینی براتون بوجود اومده.
من در حد 90% احتمال میدم که شما با استفاده از جوملا، در توسعه سایتتون به مشکل بر بخورید و اگر هم نظری دادم، فقط جهت کمک بود.
امیدوارم تمامی جوانب رو سنجیده باشید و موفق بشید.

slash640

New Member
شما اگر ساييتون يه خورده معروف باشه ممكنه كسي حاضر بشه باهاتون همكاري كنه اما سايتي كه قراره تازه راه بيفته اشتياقي در فرد ايجاد نميكنه براي همكاري .
ممنونم از شما . آره خودم هم تقریبا به همین نتیجه رسیده بودم . ولی اگه که من بیام کل وقت روزانمو بذارم روی این سایت تا یه کم معروف بشه ، بعد مسلما دلم نمیاد با کسی بطور مساوی شریک بشم . وقتی هم که نخوام واسه شراکت تساوی رو رعایت کنم ، باز هم کسی حاضر به شراکت نمیشه .
اگه کسانی پیدا بشن که از همین الان با هم شروع کنیم به نظر من استحکام کار بیشتر میشه چون اینجوری هیچکسی پیش خودش فکر نمیکنه که داره در حقش اجحاف میشه .
ولی اگه واقعا هیچکس پیدا نشه به ناچار از راهنمایی شما استفاده میکنم .
من نگفتم که استفاده از اسکریپت آماده ایراد داره. من گفتم مشکل بوجود میاره.
من خودم هسته جوملا(در مدت 6 ماه) به همراه حدود 60 تا کامپوننت و ماژول پرکاربرد رو فارسی کردم و کاملاً میشناسمش.
از نطر من هم جوملا بهترینه.
جوملا چند هزار اکستنشن داره و این یکی از مزایای خوبشه ولی همه این اکستنشن ها که قرار نیست به کار ما بیان.
شما اگه یه لامبورگینی داشته باشی، به خاطر وضعیت بد خیابون های تهران، نمی تونی تمام تهران رو باهاش بگردی و این ضعف لامبورگینی نیست بلکه مشکلی برای شما است که با خریدن لامبورگینی براتون بوجود اومده.
من در حد 90% احتمال میدم که شما با استفاده از جوملا، در توسعه سایتتون به مشکل بر بخورید و اگر هم نظری دادم، فقط جهت کمک بود.
امیدوارم تمامی جوانب رو سنجیده باشید و موفق بشید.

آره . مرسی . تا حدودی حق با شما هم هست .
ولی من حرفم اینه که ...
جوملا امکان اینو میده که واسش یه کامپوننت بنویسن یا ماژولهای مورد نظر رو درست کنن ، قالبای دلخواه رو استفاده کنن یا قالب سفارشی بسازن .
پس میشه پولی رو که الان باید به یه تیم برنامه نویسی بدیم واسه نوشتن یه سیستم (که اگه اون تیم از هم پاشیده بشه یا به هر دلیلی دیگه نخواد کار کنه امکان گسترش سیستم نیست یا خیلی سخته چون تیمهای برنامه نویسی دیگه شاید از سبک کار اونا چیزی نفهمن و مجبور بشیم یه سیستم از ابتدا بنویسیم) ، بعد از اینکه سایت یه کم گرفت و درآمد زا شد بدیم به یه برنامه نویس که یه کامپوننت واسه جوملا بنویسه

ولی واقعا ممنونم از شما دوستای خوب که بدون اینکه این وسط ذینفع باشین راهنمایی میکنین.
بازم منتظر راهنماییاتون هستم و استفاده میکنم . همینطور امید دارم که کسانی پیدا بشن که بیان و یا علی بگیم و سایت رو بیاریم بالا

stop118

Member
من قبلا یک تاپیک زده بودم با نام همکاری برای درآمد جمعی که استقبالی نشد

جدیدترین ارسال ها

بالا