نیاز به سرور برای سایت

hamedskort

New Member
سلام یه سایت موزیک دارم میارم بالا
واسه سرورش نیاز به اسپپانسر دارم
هر کی میتونه پیام بده به ای دی من تو یاهو :hamedskort

iranaca

New Member
سعی کن خودت با یه سرور مجای ماهی 50-60 تومن شروع کنی دوستم.... این طوری خیلی به نفعته

mehrdad0

New Member
نحوه کار با دامنه

با سلام
من می خوام یه سایت داشته باشم هم دامنه گرفتم و هم هاست ، می خوام یه اسکریپت رو آپلود کنم و این اسکریپت صفحه اصلی سایتم باشه ؛ و اینکه می خوام کار با یک دامنه رو یاد بگیرم
لطفا کمکم کنید
:rose:

آخرین ویرایش:

maysam.m

Well-Known Member
اگه بازدید کمه از هاست رایگان شروع کن
در کل پیشنهاد میکنم از هاست اسپانسری استفاده نکنی که پشیمون میشی
هم آپ تایم پایینه و هم ممکنه برات دردسر درست کنند و اطلاعاتت رو ندن و مجبورت کنن یه پولی بهشون بدی!

pasargadteam

Active Member
با سلام و درود بیکران

سلام یه سایت موزیک دارم میارم بالا
واسه سرورش نیاز به اسپپانسر دارم
هر کی میتونه پیام بده به ای دی من تو یاهو :hamedskort

اولاً که اگر اسپانسر میخواهید بگیرید مطمئناً کسی نمیاد پول برای سرور بده بابت همچین سایتی که دیر یا زود فــــــــــیل تــــــــــــــر میشه.
دوماً اگر کسی پیدا شد قرارداد ببندید. هرچند که فایده هم نداره چون نمیتونید شکایتی هم بکنید چون غیر قانونی هست. مگر که موزیک های داخلی و مجاز باشد.
سوماً اطلاعات رو مدام یه جا بکاپ بگیرید و داشته باشید که مشکل بعداً نخورید.
چهارم اصلاً پیشنهاد نمیکنم و بهتون میگم حتماً یک سرور مجازی میتونید با 30تومن هم تهیه کنید و خودتون کانفیگ کنید و کمتر هزینه بدید و دانلود بزاریدش و یه هاست هم بخرید ارزون و سایت رو روش بیارید بالا.

کمکی نیاز بود در خدمتم.

با سلام
من می خوام یه سایت داشته باشم هم دامنه گرفتم و هم هاست ، می خوام یه اسکریپت رو آپلود کنم و این اسکریپت صفحه اصلی سایتم باشه ؛ و اینکه می خوام کار با یک دامنه رو یاد بگیرم
لطفا کمکم کنید
:rose:

عزیز نباید داخل پست کس دیگری شما نیز سوال بپرسید. می بایست جداگانه پست میزدید.
در مورد سوالتون هم با ما در تماس باشید تا راهنمایی های لازم رو خدمتون عرض کنیم.
موفق و موید باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا