نیازمند طراح قالب برای سایت فیلم و سریال

behnam1366

New Member

با سلام

دوستان عزیز من دنبال فردی هستم که واسه سایت فیلم و سریال یک قالب طراحی کنه منظورم طرح جدید هست نه بخواد طرح یک سایت دیکه رو واسم ادیت کنه سایت فعلی من فروم هست و میخوام به پرتال تبدیل کنم دوستان اول به من بگین که وردپرس بهتره یا جملا و بعد قیمت طراحی رو بگین نمونه کارهایی که انجام دادین هم بفرستین ممنون
سئوال دیگه ای که داشتم این بود بعضی ها قیمت طراحی قالب رو بین 200 تا 300 میدادن یکسری دیگه بالای 1 میلیون میخواستم ببینم طراحی تعرفه نداره یعنی هر کسی هر چقدر دوست داره قیمت میده ممنون میشم راهنمایی کنید من رو

ali.2

Active Member
اگه واقعا سایت میخای و همین جوری الکی پست نزدی من برات طراحی میکنم. یا باید قالب رو خودت بدی بر اساس اون سایتت رو طراحی کنن یا اینکه قالب هایی که دیگران ارائه میدن رو بپذیری از این دو حالت خارج نیست شما اگه طرح جدید میخای زحمت بکش خودت درستش کن.

IR-WP

New Member

دوستان عزیز من دنبال فردی هستم که واسه سایت فیلم و سریال یک قالب طراحی کنه منظورم طرح جدید هست نه بخواد طرح یک سایت دیکه رو واسم ادیت کنه سایت فعلی من فروم هست و میخوام به پرتال تبدیل کنم دوستان اول به من بگین که وردپرس بهتره یا جملا و بعد قیمت طراحی رو بگین نمونه کارهایی که انجام دادین هم بفرستین ممنون
سئوال دیگه ای که داشتم این بود بعضی ها قیمت طراحی قالب رو بین 200 تا 300 میدادن یکسری دیگه بالای 1 میلیون میخواستم ببینم طراحی تعرفه نداره یعنی هر کسی هر چقدر دوست داره قیمت میده ممنون میشم راهنمایی کنید من رو

با سلام , به بهترین نحو ممکن انجام میشود ! میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید : طراحی ارزان قالب وردپرس - طراحی قالب وردپرس ارزان

جدیدترین ارسال ها

بالا