غیره نمونه کارهام طی 3 ماه

mojtaba 3d

Member
سلام به همه دوستای گلم امیدوارم امروز یه چیزی یاد بگیرید فردا صد تا چیز:green:.دوستان من 3 ماه دارم 3dmax کار میکنم و تا حالا تونستم تا این حد مدل سازی کنم.حالا میخوام بدونم طی این 3 ماه پیشرفته خوبی داشتم یا کم کاری کردم؟؟؟

پیوست ها

• penguin.jpg
    penguin.jpg
    186.5 کیلوبایت · بازدیدها: 85
  • WALL.jpg
    WALL.jpg
    220.5 کیلوبایت · بازدیدها: 60
  • KOHESTAN.jpg
    KOHESTAN.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 54
  • EVIL.jpg
    EVIL.jpg
    517.3 کیلوبایت · بازدیدها: 55

mojtaba 3d

Member
سلام به همه دوستای گلم امیدوارم امروز یه چیزی یاد بگیرید فردا صد تا چیز:green:.دوستان من 3 ماه دارم 3dmax کار میکنم و تا حالا تونستم تا این حد مدل سازی کنم.حالا میخوام بدونم طی این 3 ماه پیشرفته خوبی داشتم یا کم کاری کردم؟؟؟

دوستان این هم ادامشه

پیوست ها

• panguan.jpg
    panguan.jpg
    572.2 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • dasht.jpg
    dasht.jpg
    140.4 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • DODGE CHALLANGER FINALY.jpg
    DODGE CHALLANGER FINALY.jpg
    523.3 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • SHIELD.jpg
    SHIELD.jpg
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 31
  • BOAT.jpg
    BOAT.jpg
    291.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28

madmaster_3d

Well-Known Member
برای 3ماه واقعا خیلی خیلی و خیلی عالیه. حال کردم. معلومه استعدادش رو داری پسر. ادامه بده خودم پشتت هستم
ویرایش شده توسط فرشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

maxpin206

Well-Known Member
برای سه ماه پیشرفت چشم گیری داشتی
مطمنن جز بهترین ها خواهی شد ادامه بده پتانسیلشو داری یه سوخت گیری کن برو......رسیدی ما رو فراموش نکن

mojtaba 3d

Member
از همه دوستان که نظر دادان و خواهند دادد واقعا ممنونم که بهم امید میدین همین که نظراتتونو میبینم کلی امید میگیرم خیلی گل گل گلید دمه همگیتون گرم.از mad master عزیز هم تشکر به خصوصی دارم جون خیلی دوسش دارم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ورودتون رو خیر مقدم عرض میکنم.
ببین دوست گلم اینجوری که کار نمیزارن.هر کدوم از کارهای شما مسلما ارزش خاص خودش رو داره و برای هر کدومش زحمت کشیدی.
پس برای اینکه کارت رو اصولی بشه دید و نقد کرد هر کدوم از اثار رو توی یه تایپیک مجزا بزار.

mojtaba 3d

Member
سلام آقا عارف آخه یه بار یه تاپیک مجزا زدم واسه نمایش گذاشتن کارم یکی از ناظرای سایت فرمودند که بزار تو بخش گالری . حالا یعنی یه تاپیک جدید تو بخش 3dmax بزنم؟؟؟؟؟؟:shock:

madmaster_3d

Well-Known Member
نه منظورش این هستش که برای هر کارت یک تاپیک مثل همین که اینجا زدی بزن. مثلا یکی برای پنگوئن یکی برای کیف ....
ما هم 4کرتیم همشهری. کمکی چیزی خواستی بگو نترس خودیه

مجتبی جان سلام

قبل از هر چیز ورودت رو تبریک میگم وروجک! :green:

آقا من نمیدونم تو این قم چی میدن یا چی میفروشن شما میخورید اینطوری یه شبه تو هر کاری ماهر میشید!!!

من چندتا رفیق قمی دارم همشون استاد :wink:

یه بنده خدایی تو همین سایت اسمش محفوظ شنبه تصمیم گرفت تری دی کار کنه رفت از دست فروش کپی سی دی تردی مکس رو خرید 2500 تومن :lol: یکشنبه تو صدا و سیما سر درآورد الان داره انیمیشن میسازه!!! :shock::wink:

به شماهم تبریک میگم واقعاً تو سه ماه عالی بود / ولی ایکاش میگفتی 30 ماه تا کسی چشت نزنه اینجا بعضی ها چششون مثل دریاچه قم شوره!:wink:

راستی برادر اگه شوخی کردیم قطعاً فقط برای مزاح بود!:green:

موفق باشی یاحق

جدیدترین ارسال ها

بالا