نمايش 4 پست اول در صفحه اول انجمن

samuraii40

Member
با سلام خدمت دوستان
من نمايش اخرين پستها رو در صفحه اول انجمنم قرار دادم ولي به صورت marquee بيشتر از 4 پست اول رو نميتونه نشون بده و بقيه رو نشون نميده.نميدونم چيكارش كنم تا همه پستها رو نشون بده نه فقط 4 تاي اولي.ممنون ميشم كمكم كنيد.

آخرین ویرایش:

samuraii40

Member
در ضمن من از این کد استفاده میکنم.
کد:
<marquee dir='rtl' align='center' id='recent_topics' direction='up' height='100' width='100%'  scrolldelay='100' scrollamount='2' onMouseOver='document.all.recent_topics.stop()' onMouseOut='document.all.recent_topics.start()'><iframe name="I1" width="100%" scrolling="no" border="0" frameborder="0" src="newtopics.php"></iframe></marquee>

samuraii40

Member
مشگل من با اضافه کردن height="550%" حل شد.کد به صورت زیر شد:
کد:
<marquee dir='rtl' align='center' id='recent_topics' direction='up' height='100' width='100%'  scrolldelay='100' scrollamount='2' onMouseOver='document.all.recent_topics.stop()' onMouseOut='document.all.recent_topics.start()'><iframe name="I1" width="100%" height="550%" scrolling="no" border="0" frameborder="0" src="newtopics.php"></iframe></marquee>

مشگل بعدي من اين هست كه اخرين پستها در تمام بخشهاي فروم نمايش داده ميشه و نه در صفحه اول.براي حل اين مشگل چيكار بايد كنم.

tarooneh

Member
لينكش تو admincp هست :D
بايد از كنترل پنل ادمين بري به قسمت استايل ها ، سپس ويرايش قالب ها
اون وقت header رو اديت كن و اون كدي رو كه ميخواي همون جا وارد كن

samuraii40

Member
مشگل من حل شد با وارد کردن کد بالا در قسمت forum home template اخرین پستها فقط در صفحه اول نمایش داده میشه و نه در تمام صفحات.

tarooneh

Member
نه عزيز
از شاخه forum home template گزينه header رو انتخاب و اونجا كد رو وارد كن!

samuraii40

Member
مشگل من حل شد با وارد کردن کد بالا در قسمت forum home template اخرین پستها فقط در صفحه اول نمایش داده میشه و نه در تمام صفحات.

جدیدترین ارسال ها

بالا