نظر سنجی برای مسابقه دوم Holy Teapot

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام به همه دوستان..

خب ظاهرا دوستان مسابقه دوم رو هم آماده اند تا برگزار کنیم...
من دو تا طرح بیشتر برای مسابقه دوم Holy Teapot ندیدم و فکر میکنم هر دو هم خوب هست.. یکی مناسبتی هست و عنوانش ماه رمضان هست و یکی هم غیر مناسبتی و با عنوان طراحی کاراکترهای ایرانی یا کلا طراحی کاراکتر...
از لینکها دوستان میتونند تاپیکها رو مرور کنند اما نظرات رو اینجا بنویسن و اعلام آمادگی کنند...

فقط یک توضیحی من در مورد مسابقه رمضان بدم که اگر قرار شد این مسابقه برگزار بشه با توجه به صحبتهایی که در تاپیکش شده در مورد مناسب نبودن برای طراحی سه بعدی و... این مسابقه رو بصورت ساخت انیمیشن برگزار میکنیم..:wink:
البته با این سرعتهای اینترنت که داریم اینکار کمی مشکل هست اما مجبوریم در حجم و زمان کم اینکارو بکنیم..
این ایده رو قرار بود بعد از مسابقه رسمی اجرا کنیم تا قولی که به دوستان در زمینه برگزاری مسابقه انیمیشن داده بودیم هم عملی بشه.. به نظر میاد بشه این ایده رو در مورد مناسبت رمضان عملی کرد..
روش به این صورت هست که ما یک آرم یا لوگو به شرکت کننده ها میدیم همراه با یک موزیک یا ریتم چند ثانیه ای و شرکت کننده ها با اون آرم و اون موزیک یک تیزر یا بهتره بگیم آرم استیشن (arm station) چند ثانیه ای و کوتاه میسازن...
توضیحات بعدی در صورت انتخاب این طرح برای مسابقه داده میشه..

در مورد مسابقه طراحی کاراکتر هم ایده زیاده.. و فکر میکنم شرکت کننده هم زیاد داشته باشه...
در مورد یک کاراکتر به توافق میرسیم و اونرو برای اجرا به مسابقه میذاریم.. بعد هم رای گیری و انتخاب کار برتر..
میتونیم حتی یک کاراکتر مشهور و پر طرفدار انیمیشن رو هم برای بازسازی به مسابقه بذاریم...

لطفا دوستان همه ایده هایی که دارن مخصوصا در این مورد این دو طرح توی تاپیک بیان کنند..
هرچه سریعتر و پربارتر بهتر..

چند صفحه که گذشت من یک نظر سنجی اضافه میکنم..
میتونید با امضای خودتون یا دعوتنامه دوستان دیگه رو هم مطلع کنید.. اگر استقبال و آمادگی برای مسابقه باشه اونموقع براش اعلان میزنیم..

(بعضی از دوستان لطف کنند و از ساخت چند یوزر برای شرکت در نظر سنجیها خودداری کنند، در صورت مشاهده دسترسی این دوستان به انجمنها قطع خواهد شد...)

آخرین ویرایش:
آقا از ایده ساخت Arm Station خوشم اومد . خیلی زیاد .
جای کار زیاد داره و خلاقیت و تازه چیزی هست که توی آینده کاریمون ممکنه به کار بیاد .
از الان بگم که اگه تائید شد توسط دوستان من حتما سعی میکنم شرکت کنم .
فقط خیلی ایده از الان توی ذهنم اومده کاشکی زودتر تائید بشه و شروع کنیم . :paint:
موفق باشید . :rose:

Ronalix

Member
راستش توی مسابقه قبلی من یه کارکتر اسکیس زدم ولی به علت مشکلاتی نتونستم تمومش ! برای همین با مسابقه طراحی کارکتر موافقم شاید همون طرحم رو ادامه بدم .:)

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام به همگی
مسابقه کراکتر هم چیز جالبی میتونه باشه
راستش هر دوتاشون خوبن، ماه رمضون یکم ایدش سخته، کراکتر هم ساختش سخته
من تقریبا ممتنعم، ولی پایه هر کدوم که تایید بشه هستم(البته دلم یکم بیشتر با کراکتره!!!)

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
من فکر میکنم مسابقه ای که باعث پیشرفت خودمون هم میشه طراحی کارکتره . البته still image چون برای animate کردن کارکتر باید خیلی وقت گذاشت :) مسابقه ی ماه رمضان هم خوبه .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
نظرتون با ادغام مسابقه با بخش فیلم سازی چیه

من با كاراكتر شخصيت ايراني موافقم.
من دوست دارم يك كاراكتر هحامنشي طراحي كنم.
تا حالا اين كار رو نكردم.اميدوارم بتونم از پسش بر بيام.
براي كار نياز به مدلهاي لباسهاي اون زمان هم دارم.

شايذم عكس كوروش كبير يا داريوش بزرگ يا هم خشايارشا رو در آوردم.
البته اگه خوب شد ميزارم چون اين بزرگواران براي من آدمهاي مقدسي هستند.

با تشكر.

آخرین ویرایش:

hellboy3d

Member
سلام
من که همیشه هستم
با کارکتر ایرانی موافقترم
و اینکه چه ربطی به قوری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشین

Navidmilan

Well-Known Member
سلام
هر دو موضوعی که ارائه کردی برای مسابقه جالبن ، فقط یه چند تا نکته به ذهنم میرسه:
یه مسابقه انیمیشن واقعا لازمه که هم میزان استقبال رو بسنجیم و هم رو یه فاز متفاوت بریم که مسلما به دانش خیلیها اضافه میکنه. متحرک
سازیه لوگو از پیش تعیین شده هم جالب بود چون اینطوری دست خیلیها برای شرکت توی مسابقه بازتره اما مناسبتش یا بهتره بگم مناسبتی
کردنش به نظرم جالب نیست.
مسابقه کاراکتر به نظرم نیاز اصلی هم ماهاست تا هم ترسمون بریزه و هم بعدش بریم سراغ انیمیشن کاراکتر. با کاراکتر از پیش تعیین شده هم
موافقم چون اینطوری باز هم شرکت کننده بیشتری خواهیم داشت. اصلا هم لازم نیست یه کار پیچیده باشه میتونه یه کاراکتر ساده باشه و
قدم بعدیش هم میتونه ریگینگ و متحرکسزی کاراکتر باشه یا حتی تکسچرینگش. کلا با بحث های مربوط به کاراکتر بیشتر
موافقم.

موفق باشی
image.php

انيميشن كاراكتر يك مقدار سخت نيست؟
يا بايد چند نفري انجام بشه و يا اينكه زمان مسابقه خيلي بالا بشه.كه در حالت دوم بچه ها بايد زمان بزارن و چون خيلي ها حاضر نيستند زمان بزارن سطح مسابقه پايين مياد.
با كاراكتر موافقم ولي بنظر من انيميشن نباشه بهتره.
بعد يك مساله ديگه اينكه دايالآپي ها نمي تونن كارا رو پيگيري كنن.

Farrokh

Active Member
من در هر دو صورت شاید نتونم در مسابقه شرکت کنم ولی آماده ام تا با دوستان همفکری کنم

در مورد موضوع :
قبلا گفتم که موضوع مذهبی به دلیل اینکه غیر قابل انتقاد هست برای یه مسابقه ی هنری می تونه مخرب باشه و استعداد ها رو در جا بکشه

بر عکس
موضوع طراحی کارکتر موضوعیه که بچه ها براش آماده اند و حتی اگر هم کسی محدودیت تکنیکی درش داشته باشه می تونه مدلسازیشو مثلا خیلی ساده درست کنه

این موضوع جای خلاقیت زیادی داره . دست هنرمند برا هر پر رو بازی ای بازه

در کل من پیشنهاد می کنم موضوع ایرانیت هم کنار گذاشته بشه چرا که یک بار موضوع مسابقه بوده

در هر صورت نظرات بقیه هم کاملا محترم هست

موفق باشید

ershad•••3d

New Member
درود

شدیدا با مسابقه انیمیشن موافقم

با کاراکتر مخالفم :green:

البته با انیمیت کاراکتر هم موافقم

در کل موافقم

منتظر یم پس کی شروع میشه مسابقه

بزن زنگوله رو :green:

جدیدترین ارسال ها