نطزر سنجی همگانی

سلام .......................
N_aggressive%20%2826%29.gif

میخواهم بدونم چرا خارجی هایی که تو کارای سه بعدی هستن
N_aggressive%20%2825%29.gif

یا دو بعدی چه کار میکنن که کاراشون اینقدر فوق حرفه ای؟
من خودم رفتم دنبالش دیدم همشون نقاشای خیلی خوبی هستن.
من دارم روزی چند ساعت نقاشی وطراحی کار میکنم .
واقعا گیج شدم؟
N_aggressive%20%2824%29.gif
N_aggressive%20%2839%29.gif

آیا باید اول یه نقاش عالی بود و بعد به سمت سه بعدی رو آورد؟
یه عمری میخوان طراحی ونقاشی کنن با نرم افزار چه کار میکنن؟
در خواست دارم همه نظر بدن
user_online.gif
progress.gif

rezaoptic

Well-Known Member
دلیلش این نیست دلیلش اینکه اونا از 7 یا 8 سالگی با کامپیوتر کار میکنن نه بازی

the_king

مدیرکل انجمن
قبل از هر چیز یک نکته رو در نظر بگیرید، در فلان هنر یا کلا تخصصی هزاران کار آموز بی تجربه و ناشی وجود داره، چه
در ایران و چه در کشور های دیگر، اما موقعی که تو اینترنت یا کتاب ها و بروشور ها جستجو می کنید بخش زیادی از این
افراد ناشی با غربال شدن حذف می شوند، در نتیجه به ظاهر هر آنچه که از اثر های خارجی مشاهده می کنید
همگی حرفه ای و سطح بالا هستند.

در ضمن خارجی ها یکسری موارد رو بیشتر از ما رعایت می کنند، مثلا سعی می کنند که آموزش شون آکادمیک و
از روی برنامه و روال مشخص باشه، نه دیمی و یه نکته از اینجا و یک نکته از اونجا. در نتیجه خیلی موارد رو که اونها
اصولی و به روش صحیح یادگرفته اند ایرانی ها به یک شیوه غیر اصولی و من در آوردی یاد می گیرند.

یک عامل دیگه که خیلی باید بهش توجه کرد خلاقیت فردی و تقویت اونه. متاسفانه ما ایرانی ها کمتر به خلاقیت
خودمون بها می دهیم و بجای اینکه در تلاش برای ابداع یک اثر خاص و منحصر بفرد باشیم مدام در حال الگو گرفتن
از بقیه هستیم. تمام تلاشمون رو روی این قرار می دهیم که بتوانیم اثری مشابه فلان اثر جذاب طراحی کنیم،
همین باعث میشه که خلاقیت فردی مون کم کم محو و نابود بشه.

موردی دیگه ای که بیشتر در ایران طرفدار داره به اصطلاح آچار فرانسه بودنه، بجای اینکه تمام تمرکز مون روی
یک تخصص و هنر خاص باشه، مدام از این شاخه به اون شاخه می پریم و می خواهیم در یک مجموعه گسترده ای
از هنر ها مهارت داشته باشیم. نهایتا هم چیزی نخواهیم شد جز یک دریا به عمق یک میلی متر. در صورتی که
اگه فقط روی یک تخصصی که با استعداد خدادادی مون بیشترین هماهنگی رو داشت متمرکز می شدیم
دست کمی از این طراح های بنام خارجی نداشتیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا