تغییرات فایل 1 نصبnew blue درادیوس6.2

منظورتون از بیشتر از یک هفته جواب نمیده چیه ؟
شاید به خاطر تموم شدن مهلت محدود پلاگین هست
باید کرک شه این[h=2]new blue[/h]شما تا درست شه

mnh40

Well-Known Member
کرک هم کردم .درست میشه امابعدازیک هفته نوشته new blue وسط تصویرمیوفته!

تاحالا چندین بار در مورد نحوه کرک کردن نیوبلوها توضیح دادم اگه یه سرچی تو تایپیک ها میکردی حتما پیدا میکردی
برای نصب نیوبلو ها باید این کاررو انجام بدی:
1. اتصال خود رو از اینترنت قطع کن
2. تاریخ سیستمت رو ببر به چند سال جلو تر مثلا 2018
3. بعد نیوبلو هات رو نصب کن و کرک کن
4. از قسمت فایروال اتصال اونها رو به اینترنت محدود کن
5.بعد از همه این کارها یه بار pc رو ریستارت کن بعد تاریخ سیستم رو به حالت اول برگردون
6. در موقع استفاده از نیو بلو ها اگر از شما خواست که ریجیستر کنید این کار رو نکنید فقط گزینه کنسل رو بزنید در غیر اینصورت نیو بلو ها بعد از یک هفته از کار میفتن
من الان خودم نزدیک دوسال هست نیو بلو هام رو ادیوسم نصبه و دارم استفاده میکنم
نکته :
شما که قبلا نیو بلو هار و نصب کردید باید اول بطور کامل از رو سیستم پاک کنید که برای اینکار هم از نرم افزار your unistallerاستفاده کنید تا کاملا از ریجیستری پاک بشه یا اینکه باید ویندوزتون رو عوض کنید
موفق باشید:rose:

hamid987

Member
تاحالا چندین بار در مورد نحوه کرک کردن نیوبلوها توضیح دادم اگه یه سرچی تو تایپیک ها میکردی حتما پیدا میکردی
برای نصب نیوبلو ها باید این کاررو انجام بدی:
1. اتصال خود رو از اینترنت قطع کن
2. تاریخ سیستمت رو ببر به چند سال جلو تر مثلا 2018
3. بعد نیوبلو هات رو نصب کن و کرک کن
4. از قسمت فایروال اتصال اونها رو به اینترنت محدود کن
5.بعد از همه این کارها یه بار pc رو ریستارت کن بعد تاریخ سیستم رو به حالت اول برگردون
6. در موقع استفاده از نیو بلو ها اگر از شما خواست که ریجیستر کنید این کار رو نکنید فقط گزینه کنسل رو بزنید در غیر اینصورت نیو بلو ها بعد از یک هفته از کار میفتن
من الان خودم نزدیک دوسال هست نیو بلو هام رو ادیوسم نصبه و دارم استفاده میکنم
نکته :
شما که قبلا نیو بلو هار و نصب کردید باید اول بطور کامل از رو سیستم پاک کنید که برای اینکار هم از نرم افزار your unistallerاستفاده کنید تا کاملا از ریجیستری پاک بشه یا اینکه باید ویندوزتون رو عوض کنید
موفق باشید:rose:

دوست خوبی که لطف کردن در مورد کرک توضیحاتی فرمودنند می شه بفرمایید ادیوس شما ورژنش چند است؟
چون من با ادیوس 6 در رابطه با کرک به مشکل بر خوردم و در ادیوس 5 مشکلی نبود!!

mnh40

Well-Known Member
ورژن ادیوسم 6.2 هست
حالا مشکلتون موقع نصب چیه؟؟ شاید بتونم کمکتون کنم

hamid987

Member
ورژن ادیوسم 6.2 هست
حالا مشکلتون موقع نصب چیه؟؟ شاید بتونم کمکتون کنم

مشکل بنده همون سوال دوستمون بود که در مورد کرک کردن پلاگین new blueدرادیوس بود البته ادیوس 6.1 که ورژن ادیوس من است چون چند بار پلاگین را نصب و کرک کردم ولی بعد از یک هفته کرک از بین میرفت چون من بلا ادیوس 5 داشتم مشکلی نبود به این خاطر بود که از شما سوال کردم.

در ضمن می توانید لینک فایل نصب ادیوس 6.2 را قرار دهید.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا