نصب مایا 7

hesam63

New Member
سلام

کسی هست که بتونه طریقه ی نصب مایا رو به طور کامل به من بگه .

:) ممنون

Mandana

Active Member
خوب اولن اینکه مایا ئه 8.5 هم می دیدم ها! چرا 7؟
بعدشم منظورتون از نصب، یعنی اینستالشه؟یا کرک اش؟چون کرک اش جیگر می رو خون کرد تا درست شد
shame.gif

ولی خوب خود نصبش فقط زدن دکمه ی next ئه خوب
rainbowf.gif

موفق باشی

پ.ن:راستی خیلی هم خوش اومدی
bollywood1.gif

hamed-ddd

Well-Known Member
میگم اینم خوبه ها:idea: ....به جای هستش استفاده کنیم....:mrgreen:
البته من فکر میکردم داری سکسکه میکنی :lol:
این مایا از نسخه 6 به بعد نیاز اجباری به یک کارت شبکه حقیقی داره:evil:

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
u sure?می تا اونجایی که دیدم بچه ها بدون کارت شبکه هم کار خودشون رو راه مینداختن.ینی یه چیزی تو مایه های کارت شبکه ی مجازی و این صوبتا.البته می چون کارت شبکه دارم به مشکلی برخورد نکردم
3550.gif

بعدشم سکسه نکردم بی هدب
3384.gif
:دی

راستی اینجا مگه بخش مایا نداره؟
crazy.gif

/

فعلن
3122.gif

hamed-ddd

Well-Known Member
u sure?می تا اونجایی که دیدم بچه ها بدون کارت شبکه هم کار خودشون رو راه مینداختن.ینی یه چیزی تو مایه های کارت شبکه ی مجازی و این صوبتا.البته می چون کارت شبکه دارم به مشکلی برخورد نکردم
3550.gif

بعدشم سکسه نکردم بی هدب
3384.gif
:دی

راستی اینجا مگه بخش مایا نداره؟
crazy.gif

/

فعلن
3122.gif

منم فکر میکردم که با مجازی کار راه میافته (بگذرد که یه بنده خدایی اینجا کارت شبکه مجازی رو با درایو مجاز ی اشتباه گرفته بود) ولی ethernet address رو ffffffff میزنه ....به هر حال از وقتی main , cpu رو عوض کردم درست شده .....

حالا چرا میزنی مگه من چی گفتم:cry:

masoudies

Member
سلام

من مایا 8.5 رو بدون کارت شبکه نصب کردم خیلی راحت......

یه فایل متنی هست که ما باید Mac address رو جلوی هرچی که نوشته Locol host توی فایل تکست کپی کنیم. بعد فایل اگزه و اجرا کنیم. در نهایت هم فایل aw.dat روی توی شاخه Flexlm توی دوایو C کپی کنیم.

با این کار راه میفته.......

masadaynaka

Member
من مایا 8.5 دارم و بهم تو قسمت ethernet addres بجای آدرس کارت شبکه اینو میده:ffffffff
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farhadtrade

New Member
این کار را هم کردم ولی باز fffffffمیاد در ضمن اون آدرس فرومی که گذاشتید هیچی توش نیست میشه همینجا خودتون توضیح کامل بدید .
مرسی

farhadtrade

New Member
فایل متنی را از کجا بیاریم
2- کدوم فایل اگزه رو اجرا کنیم.
خلاصه دمتون گرم یه کاری کنید ماهم چشمون به جمال این مایا 8 روشن بشه .
راسته میگن بدون کارت شبکه راه نمیفته و یا با نصب یک بلوتوس قضیه حل میشه؟
مرسی مرسی مرسی

farhadtrade

New Member
کارت شبکه ها رو قبل از نصب مایا فعال کنیم یا بعدش . من مایا رو نصب کردم بعد کارت شبکه اضافه کردم

pythoN

Active Member
کارت شبکه ها رو قبل از نصب مایا فعال کنیم یا بعدش . من مایا رو نصب کردم بعد کارت شبکه اضافه کردم
معمولا قبل نسب میکنن .
در ضمن کارت شبکت رو اگه بتونی با یه Cd بسازی خیلی بهتره .

farhadtrade

New Member
با سلام به دوستان آقا ما کارتا رو نصب کردیم و در قسمت Ethernet address این اومد "02004c4f4f50 02004c4f4f50" این هم توی host گذاشتیم ولی در قسمت لایسنس error میده چه خاکی به سرم بریزم کمک کنید مثل اینکه این مایا با ما سر سازگاری نداره :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا