نرم افزار پیداکردن مکان گرفتن عکس با توچه به gps ثبت شده

DEELL

New Member
سلام

من چند وقت پیشتر شهری بودم که عکس از مکان های دیدنی و رستوران و ... گرفتم

توی google map این مکان ها ثبت نشده

الان می خوام دقیقاً بر اساس GPS ثبت شده اون عکس در google map ببینم اون محل کجا میشه

و ثبتش کنم

u30643rzxi9ds4aqaad.jpg

چه نرم افزاری هست که مثلا این عکس رو باهاش باز کنم و اون نرم افزار روی google map بر اساس مختصات جغرافیایی عکس ، محل گرفتن این عکس رو نشون بده ؟

ممنون از کمکتون

mojtaba_2006

Well-Known Member
سلام
من تابحال به چنین نرم افزاری برخورد نکردم که به صورت خودکار از روی اطلاعات Gps موجود در exif عکس مکان را از روی نقشه های گوگل پیدا کنه،اما فکر میکنم سایتهایی هستند که این کار را برات انجام میدهند.
اما آیا همین مختصات را به نرم افزار google earth دادی تا مکان را برات پیدا کنه و بعد اگر شد با همین نرم افزار و اگر نشد با بعضی از سایتهای واسط که اجازه ثبت مکان را در نقشه گوگل میدهند، مکان مورد نظرت را ثبت کنی ؟ این کار را امتحان کردی ؟

نمونه که گذاشتی،عکس خودت بود؟یا فقط برای نمونه بود ، نرم افزار گوگل عکس زیر را برمیگردونه ، مکانش درسته؟ یا مختصات را اشتباهی وارد کردم ؟

پیوست ها

• 001.JPG
    001.JPG
    66.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Role

New Member
سلام
من تابحال به چنین نرم افزاری برخورد نکردم که به صورت خودکار از روی اطلاعات Gps موجود در exif عکس مکان را از روی نقشه های گوگل پیدا کنه،اما فکر میکنم سایتهایی هستند که این کار را برات انجام میدهند.
اما آیا همین مختصات را به نرم افزار google earth دادی تا مکان را برات پیدا کنه و بعد اگر شد با همین نرم افزار و اگر نشد با بعضی از سایتهای واسط که اجازه ثبت مکان را در نقشه گوگل میدهند، مکان مورد نظرت را ثبت کنی ؟ این کار را امتحان کردی ؟

نمونه که گذاشتی،عکس خودت بود؟یا فقط برای نمونه بود ، نرم افزار گوگل عکس زیر را برمیگردونه ، مکانش درسته؟ یا مختصات را اشتباهی وارد کردم ؟

بارها متوجه شدم هر چی رو که بهش نیاز داری و فکرمی کنی اگه چه خوب بود اگه وجود داشت:-?

قبلاً کسی اونو ساخته چون اون فرد هم مثل من بهش نیاز داشته با این تفاوت که اون فرد رفته سراغ ساختنش :paint: و من می رم دنبال پیدا کردنش :green:

از بهترنی برنامه های این کار GeoSetter هست

رایگان و دارای امکانات زیاد

جدیدترین ارسال ها

بالا