نرم افزاری برای از بین بردن trojan

Salar

Active Member
لطفا اگه میتونید لینک دانلود و کرکش هم بدین....ممنون :peace:

Peyman-Pop

Active Member
PestPatrol یکی‌ از بهترین و قویترین برنامه هاست که همیشه تروجان های جدید رو می‌تونه پیدا کنه و اونهارو از سیستم پاک کنه .

اما چون به سرعت این برنامه در حال آپدیت شدنه، متاسفانه برای اون کرکی‌ موجود نیست .

آدرس سایت :

www.PestPatrol.com

پیمان

Mandana

Active Member
مرسي پيمان ولي اون pic2text كه آدرسشو دادي پيغام خطا ميده و فايلش باز ميشه.3 بار دانلود كردم

Peyman-Pop

Active Member
ماندانا این موضوع به این تاپیک مربوط نمی‌شه !

لطفا یکم رعایت کن .

مرسی.‌

پیمان

Mandana

Active Member
چرا دعوا ميكني.ديدم اينجا رفت و آمد ميكني گفتم ازت بپرسم.بچه زدن نداره كه!

Salar

Active Member
ممنون پیمان جان....من دانلود کردم برنامه رو...برنامه جالبی بنظر میرسه!

Peyman-Pop

Active Member
mandana_971 گفت:
چرا دعوا ميكني.ديدم اينجا رفت و آمد ميكني گفتم ازت بپرسم.بچه زدن نداره كه!

نه بابا دعوا کجا بود، گفتم یکم بیشتر دقت کنی‌ .

باز برداشت بد کردی ؟

پیمان

Mandana

Active Member
باريكلا بچه خوب..پس جوابم رو هم بده باشه؟مشكل سالار حل شد حالا نوبت منه

Peyman-Pop

Active Member
مگه کوپنه که نوبتی‌ باشه !

یکم دیر گفتی‌ الان خیلی‌ خستم خوابم میاد، لینک رو برام بذار میام چک می‌کنم ببینم مشکلش کجاست .

پیمان

Salar

Active Member
مشکل لامذهب من حل نشد....پیمان جان یه برنامه دیگه بده که این یکی خوبه ولی کرک نداره!

Mandana

Active Member
مرسي سالار.اگه يادم باشه يه دفغه ديگه هم تاپيك زده بودي با تروجانا مشكل داشتي!با اين پي سي بدبختت چيكا ميكني تو؟ولي جدي....نرم افزار adaware خواسته بودي تو يه تاپيك ديگه.تا اونجا هم كه من اطلاع دارم اونم تروجانا رو استاد ميكنه.اون بدردت نخورد؟به نظر من بهتره Mccoffee بريزي مثل من.هر 100 سال يه بار ويروسي ميشم ولي وقتي ميشم مثل حالا بايد هاردمو فرمت كنم.نرم افزار خوبيه.اگه با adaware كارت راه نيافتاده بگو يه فكر ديگه برات بكنم

Salar

Active Member
من خیلی وقته از adaware استفاده می کنم....الان چند روزه با اینترنت مشکل دارم...گفتم شاید trojan باشه....انتی ویروس چیزی رو نشون نداد....کل سیستم رو اسکن کرد و هیچ ویروسی پیدا نکرد...این adaware هم دستش همیشه پر هستش...خلاصه من اینو رو نصب کردم و اینا رو برام پیدا کرد

TrojanSpy.Win32.GhostKeyLogger.c
Invisible Keylogger
Kk2000pro
BonziBuddy

Mandana

Active Member
بابا اصولا اين بانزي بادي مورد داره.هركي ريخته يه جور مشكل باهاش پيدا كرده.مگه تو بچه اي كه باهاش كار ميكني؟در مورد كي لاگر والا نميدونم adaware ولي نورتون سر 3 سوت واسه ات رله ميكنه.حتي آپديت نشده اش.البته بستگي به ورژنش هم داره.مثلا من خودم يه كي لاگر رو سيستم برادرم ريختم كه installer داشت و مثل يه پروگرام آنينستال ميشد:lol:
با نورتون يه چك بكن اگه پيدا نكرد مكافي بريز.منم تا وقتي ميرم برات ببينم چيزي ميتونم پيدا كنم يا نه!

Peyman-Pop

Active Member
salar گفت:
مشکل لامذهب من حل نشد....پیمان جان یه برنامه دیگه بده که این یکی خوبه ولی کرک نداره!

سالار جان من که گفتم با این برنامه مشکل کرک داری .

یکسر به این لینک بزن بهترین برنامه های تروجان ریموور رو میتونی‌ ببینی‌ .

http://www.download.com/3120-20-0.html?qt=trojan+remover&tg=dl-2001&search.x=27&search.y=11

mandana_971 گفت:

صدات از جای گرم در می‌یاد. بعد از اینهمه کار ساعت 7 صبح هم می‌خوای بری بخوابی‌ از این حرف ها بهت میزنن ....

برنامه مشکلی‌ نداره فایل Zip اون هم درسته .

مشکل از کامپیوتر خودت باید باشه .

پیمان

Salar

Active Member
الان درست کار میکنه پیمان جان...کرکش رو پیدا کردم!....

Salar

Active Member
mandana_971 گفت:
بابا اصولا اين بانزي بادي مورد داره.هركي ريخته يه جور مشكل باهاش پيدا كرده.مگه تو بچه اي كه باهاش كار ميكني؟در مورد كي لاگر والا نميدونم adaware ولي نورتون سر 3 سوت واسه ات رله ميكنه.حتي آپديت نشده اش.البته بستگي به ورژنش هم داره.مثلا من خودم يه كي لاگر رو سيستم برادرم ريختم كه installer داشت و مثل يه پروگرام آنينستال ميشد:lol:
با نورتون يه چك بكن اگه پيدا نكرد مكافي بريز.منم تا وقتي ميرم برات ببينم چيزي ميتونم پيدا كنم يا نه!

من الان رو سیستمم Ad-aware 6.0 ... Norton AntiVirus...و PestPatrol رو نصب کردم :smoke: ...ولی باز هم این ویندوز کنده!!! من تازه اینو فرمتش کردم...اما 2 باره اینطوری شده! :newshocked: :newcry:

در رابطه با اون بانزي هم نمیدونم از کجا اومده 8O ... :evil:

Peyman-Pop

Active Member
سالار جان هرکی‌ این سه تا برنامه رو روی سیستمش نصب کنه ویندوزش کند می‌شه ....

چون هر سه اینها Active Monitoring هستند برای همین ویندوز و عمل کار با فایل هارو خیلی‌ کند می‌کنن .

بهتره اونهایی‌ که نیازی بهشون نداری رو Uninstall کنی‌ .

پیمان

جدیدترین ارسال ها

بالا