نحوه گرفتن خروجي در كرل

SPD

Member
سلام دوباره . يه سوال داشتم من يه تلبيغ درست كردم براي روزنامه همشري كه بهم گفتن با كرل بايد بديد . حالا مشكلي كه وجود داره من با كرل اين كار طراحي كردم . فقط مشكلي كه دارم اينه كه وقتي اين كار رو ميخوام تحول اون قسمت بدم برا چاپ فونتهاش بهم ميريزه . بهم يه اصطلاحي در كرل گفتن كه فونتها رو به حالت ............ در بياريد كه ديگه فونت ها بهم نريزه .

كسي ميدونه چطور ؟ و منظورش چي بود ؟

Hi MAJID

کاربر VIP
با عرض سلام خدمت دوست عزیزم .
اگر نخواین بعدآ در متن تغییری ایجاد کنید باید روی متن مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Convert to Curves رو بزنید تا متنتون از حالت نوشتاری در بیاد و به حالت شکل در بیاد .

امیدوارم که درست جواب داده باشم :rose:

پیوست ها

• new-1.jpg
    new-1.jpg
    186.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
در پایان صحبت های دوست خوبمون مجید ...

اگر یک کار با ابعاد بزرگ و متون زیاد در لابه لای عکس ها داشته باشید ، انتخاب تک تک نوشته ها قطعاً کار مشکلی خواهد.

به همین دلیل به مسیر : Edit > Select All > Text بروید و بعد از انتخاب فرمان Text تمامی متون در پروژه شما انتخاب می شود و شما با کلید میانبر Ctrl + Q یا راست کلیک روی یکی از متون ها و انتخاب گزینه Convert to Curves تمامی نوشته های شما به اصطلاح Weld یا Curves می شوند.

موفق باشید.

sina57

Member
دوست عزیز،راهش همون weldکردن متن انتخاب شده تونه اما من اومدم جواب نحوه خروجی گرفتن رو بدم که سوال چیز دیگه ای بود!!درواقع بهتربودمیفرمودین بابهم ریختگی textدرcorelچه باید بکنم؟!!نه؟
موفق باشید

bernadett

New Member
نحوه خروجی گرفتن از کرل فوووووووووووووووری

من فایلم رو در کرل درست کردم می خوام ببرم به فتوشاپ نمی شه.اندازش تغییر می کنه .کی شه نحوه saveکردن و بردن به فتوشاپو بهم بگین.ممنون.:-?

جدیدترین ارسال ها

بالا