نحوه کشیدن اشیا در حالیکه هر شی جدید به لایه ای جدید اختصاص یابد

rrss

Active Member
با سلام خدمت دوستان گل
میخواستم ببینم چجوری میشه کاری کرد که هر شی ای که در صفحه میکشیم به لایه ای جداگانه اختصاص یابد ، مثلا اگه سه تا مستطیل بکشیم مستطیل 1 به یک لایه ، مستطیل دوم به لایه جداگانه و الخ

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
سلام.

تا اونجایی که من با پالت لایه کار کردم و میدونم فکر نمیکنم چنین امکانی وجود داشته باشه.
شما باید قبل از ایجاد آبجکت به پالت لایه برید و یک لایه جدید ایجاد کنید.
موفق باشید.

rrss

Active Member
با سلام و تشکر از بابت راهنمائیتون دوست عزیز
بنده چن وقت پیش یه فیلم آموزشی نگاه میکردم که در اون چن تا مستطیل ساخت در ایلاستریتور و بعدا که میخواست خروجی بگیره در پنل لایه ها هر مستطیل توی یه لایه مجزا بود ، در حالیکه در وسط آموزش هیچ لایه جدیدی هم نساخته بود و من هر کاری کردم اینطوری نشد ، حال نمیدوننم اشکال کارم کجاست از دوستان درخواست میکنم که بنده رو راهنمایی کنن چکار باید بکنم

اینم تصویر لایه ها glass cube.JPG

آخرین ویرایش:
این یکی از قابلیت های ایلوستریتر در مک هست :green:
نه شوخی کردم اون از کلید میانبر استفاده می کرده هر وقت می خواسته یه کنترل و ال می زده یه لایه درست می شده و شما نمی دیدید
همین طور که در شکلتون معلومه 20 تا لایه دارین در صورتی که اشکال خیلی بیشتره

آخرین ویرایش:

rrss

Active Member
با تشکر از دوست گرامیamozegarezist عزیز

راستش نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم خیلی بزرگوارین خیلی ، ایشالا خیر از جوونیت ببینین ایشالا هیچ وقت بیجواب نمونین ، راستش سطر اول رو که خوندم دیگه گفتم راهی نداره ، ولی در جملات بعدی متوجه شدم، آقا خلاصه دست گلت درد نکنه:rose:

rezay2003

New Member
ولی تو فلش این امکان هست شاید اونجا دیدی به اشتباه افتادی میشه همه فایلهارو اول کشید بعد همرو انتخاب کرد رایت کلیک ditribute to layers رو انتخاب کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا