نحوه خرید تتر در صرافی های آنلاین

RayaMoviez

New Member

این روزها محبوبیت ارزهای دیجیتال بسیار زیاد شده است. شما اگر با ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید حتما نام تتر هم در این میان به گوشتان خورده است. تاجران و صاحبان شرکت هایی که خارج از ایران می باشند برای مراوده های مالی خود به بانک ها و صرافی ها مراجعه می کنند. و در این بین به مشکلات بسیاری بر می خورند.​

برای مثال مدت زمان زیادی برای دریافت یا انتقال حواله منتظر می مانند. یا اینکه کارمزد این نوع حواله ها بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل دانستن نحوه خرید تتر و یا دیگر ارز های دیجیتال می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

اما با حضور ارزهای دیجیتالی، این مشکلات حل شد و شما می‌توانید به راحتی و به صورت آنلاین معاملات و انتقالات پولی خود را انجام دهید. برای این کار باید ارز دیجیتالی داشته باشید که به کیف پول طرف مقابل خود منتقل کنید. یکی از ارزهای دیجیتال که به شدت مورد توجه قرار گرفته است، تتر می‌باشد. در این مقاله با تتر و نحوه خرید تتر آشنا خواهیم شد.

tsoXKbWUmus-BZa2EsYh5pB1Sx2ZD3gQrefiBLEiuAdeMPv0Sb4ULhG0ATCqBirbrJPehnjsWEXwMWLD48hlWwXPHyoJVghg8EoSEeLTHhOzpXf1WjlZ5wIDUHL2PD6M7F2cUGQ

مهم‌ترین امتیاز تتر نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال​

در بازاری که ارزهای دیجیتال با نوسانات شدید همراه هستند و افراد زیادی از ضرر کردن در این بازار واهمه داشتند، نیاز به یک ارز با قیمت ثابت به شدت احساس می‌شد. به همین دلیل تتر را ایجاد کردند. در واقع مهم‌ترین ویژگی تتر، ثابت بودن ارزش آن است. اگر شما طلا بخرید ممکن است فردا ارزش آن پایین بیاید و ضرر کنید یا اینکه بالاتر برود و سود کنید بنابراین طلا ثبات ندارد. اما تتر همیشه 1 دلار است و با توجه به اینکه در ایران دلار تقریباً روند صعودی دارد، خرید تتر برای پول شما هم امنیت و هم سود دارد.

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های تتر که توجه افراد را به خود جلب کرده است، پایین بودن کارمزد آن می‌باشد (حدود 5 تتر در هر تراکنش مالی). به همین دلیل به یکی از بهترین گزینه‌ها تبدیل شده است. البته با توجه به نحوه خرید تتر، میزان تراکنش ممکن است متفاوت باشد و این موضوع به صرافی‌ای دارد که از آن خرید می‌کنید.

ویژگی جالب دیگر تتر این است که می‌توانید تتر را به ارزهای دیگر تبدیل کنید. معمولاً زمانی که بازار ارزهای دیگر سیر نزولی دارد، سرمایه گذاران به تتر پناه می‌اورند و زمانی که سیر صعودی گرفت، می‌توانند تتر خود را به بیت کوین و غیره تغییر دهند. با این روش پول خود را می‌توانید حفظ کنید.تتر چیست؟​

تتر یک نوع ارز دیجیتالی است که ارزش آن ثابت و معادل 1 دلار آمریکاست و مبتنی بر بلاکچین می‌باشد. در واقع به زبان ساده می‌توان گفت که تتر همان دلار دیجیتالی آمریکاست. در سال 2014 این ارز پا به بازار نهاد و در آن زمان با نام ریل کوین (Realcoin) شناخته می‌شد. این ارز توسط افراد براک پیرس، ریو کالینز، کرگ سلارز ایجاد شد. این رمز ارز مانند سایر رمز ارزهای دیگر کاربرد دارد و می‌توانید در نقل و انتقالات ارزی خود از آن استفاده کنید. به فرض مثال بعد از اینکه با نحوه خرید تتر آشنا شدید، با پرداخت 10 دلار می‌توانید 10 Tether خریداری و در کیف پول اینترنتی خود ذخیره کنید.

Zv-SKv97M1HFPavxes-LoCpqiDPNR3bCixEn0OpBqMpDyjXnsuj5dqo7hcRsK1tTsAXIpPwPnlcNx0zWWwQFvcUliy4JQyIvmBtuuDG20s73ruxqB1XOVteuC-5XYxmUXLBzmaE

نحوه خرید تتر چگونه است​

برای خرید تتر ابتدا باید کیف پول اینترنتی تهیه نمایید و برای این کار هم باید نوع تتر را انتخاب کنید. تتر همواره سعی می‌کند تا نقل و انتقالات خود را بر بستری انجام دهد که کمترین کارمزد برای کاربران داشته باشد به همین دلیل از شبکه‌های بلاکچین مختلفی بهره می‌برد. بر این اساس تتر 4 نوع است:

  • USDT ERC20: این نوع دلار تتر بر اساس پروتکل ERC20 است که مبتنی بر اتریوم می‌باشد.
  • USDT Omini: این نوع دلار تتر بر اساس پروتکل Omini Layer و مبتی بر بیت کوین است.
  • USDT TRON: این نوع دلار تتر بر اساس پروتکل TRC20 و مبتی بر بلاکچین ترون است.
  • USDT EOS: این نوع دلار تتر مبتنی بر شبکه ای او اس است.
در نحوه خرید تتر، داشتن کیف پول اینترنتی لازم است تا بتوانید تتر را در آن ذخیره و نگهداری کنید. چند نوع کیف پول اینترنتی وجود دارد که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید:

کیف پول اصلی تتر: از طریق وب سایت اکس نوین می‌توانید اقدام کنید .

کیف پول لجرنانو: به عنوان ایمن‌ترین کیف پول است و بیش از 100 ارز دیجیتالی را پشتیبانی می‌کند.

کیف پول tether Free Wallet: این کیف پول فقط در حالت موبایل کاربرد دارد.

شما می توانید برای خرید تتر به صرافی های انلاین مراجعه کنید و نیاز نیست که به طور مستقیم خودتان کیف پول انلاین ایجاد کنید.

با مراجعه به صرافی های آنلاینی مانند اکس نوین شما می توانید برای خرید تتر ثبت نام کنید و پس از ایجاد کیف پول خود به صورت راحت به خرید و فروش تتر بپردازید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا