نحوه بازکردن فایل های رمز دار فشرده در سی پنل

با سلام.
من قصد دارم یک فایل رو به هاستینگ خودم انتقال بدم که با فرمت zip رمز دار فشرده شده. چون حجمش زیاده نمیتونم دانلود کنم و آپلود کنم.حالا خواستم از دوستان بخش هاستینگ مجید آنلاین بپرسم راهی هست که بشه مشکل ما رو حل کرد.ممنون میشم به من کمک کنید.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
به مدیر سرور بگید برای شما دانلود کنه روی سرور .تنها راهشه.و اونجا پسورد رو حذف کنه

mirzayi

Member
براي آپلودش كه خودتون ميتونيد اسكريپت كم حجم rapidleech رو روي سايتتون نصب كنيد سپس توسط اون اسكريپت فايلتون رو از سرور ديگه به سرور خودتون انتقال بديد. ولي درمورد حذف پسورد نمي دونم

mehdisr

New Member
سلام

دوستان یعنی نمیشه فایل رمز دار zip یا rar رو در cpanel باز کرد به روش خاصی !
اگر اسکریپت یا راه حلی میشناسید لطفا به من و دوستون کمک کنید !

یه سایت خارجی بود که میتونستید روی اون اپلود کنید ، زمان اپلود از شما پسورد رو هم میگرفت و پسور رو اتوماتیک از روی فایل حذف می کرد ، بعد میتونستید ادرس فایل رو توی اسکریپت بزنید و بیارید روی هاست خودتون
یه راه دیگه هم بود که اسکریپتش رو بخرید و اپلود کنید که ما ایرانی ها معمولا اینجور چیز ها رو نمیخریم :green:

pasargadteam

Active Member
با عرض سلام و درود بیکران

با سلام.
من قصد دارم یک فایل رو به هاستینگ خودم انتقال بدم که با فرمت zip رمز دار فشرده شده. چون حجمش زیاده نمیتونم دانلود کنم و آپلود کنم.حالا خواستم از دوستان بخش هاستینگ مجید آنلاین بپرسم راهی هست که بشه مشکل ما رو حل کرد.ممنون میشم به من کمک کنید.

شما اگر مدیریت سرور رو داشته باشی میتونی این کارو بکنی. اگر نداری فکر نمیکنم مدیریت سرورت این کارو بکنه که برات منتقل کنه.

cpanel این امکان رو نداره

سی پانل امکان چی رو نداره؟
روی سرور ما الان فایل ها با پسوند های مختلف قابل اکسترکت است. مثل: zip , rar, tar.gz , و ... چون نرم افزاری که مورد نیازه رو نصب کردیم. پس امکانش هست فقط کافیه مدیریت هاستینگ اینقدر به فکر کاربراش باشه که این امکان رو روی هاستش نصب کنه.

به مدیر سرور بگید برای شما دانلود کنه روی سرور .تنها راهشه.و اونجا پسورد رو حذف کنه

مدیریت هیچ سروری این کار رو نمیکنه. بیکار نیست بشینه فایل این کاربر اون کاربر رو بیاره روی سرور و برایش اکسترکت کنه.
یه چیزی رو عنوان نکنید که قابل انجام نیست که ممکنه کاربر به مدیریت هاستینگش بگه و ایشون امتنا کنه و کاربر فکر کنه وظیفه اش است و نمیکنه.

موفق و موید باشید.

mehdisr

New Member
مرس دوست عزیز

از سرور به چه صورت میشه این کار رو کرد ؟
من دسترسی رو دارم اما به هیج عنوان آشنایی ندارم این کار رو . میشه توضیحاتی در این مورد بگید ؟ یا سایتی رو معرفی کنید کع نکته به نکته توضیح داده باشه ؟

pasargadteam

Active Member
مرس دوست عزیز

از سرور به چه صورت میشه این کار رو کرد ؟
من دسترسی رو دارم اما به هیج عنوان آشنایی ندارم این کار رو . میشه توضیحاتی در این مورد بگید ؟ یا سایتی رو معرفی کنید کع نکته به نکته توضیح داده باشه ؟

خواهش میکنم.
شما نخست با برنامه Putty (برای دانلودش رو اینجا کلیک کنید) وارد محیط SSH میشود.
دوم شما می بایست فایل رو در یک پوشه بگذارید که پیشنهاد میدم وارد شناسه همون سایتی که میخواهید فایل را داخل اون به اشتراک بگذارید بشوید.
برای این کار از دستور زیر استفاده کنید:
کد:
cd /home/usernamesitetan/public_html/foldermoredehnazar
جای کلمه یوزنیم سایتتان , یوزنیم سایت رو باید بزارید و جای فولدر مورد نظر , فولدری که فایل هایی که برای اشتراک معمولاً میگذارید مثل dl و ... وارد نمایید و سپس Enter کنید.
بعد شما می بایست فایل رو به روی سرور منتقل کنید. این کار رو توسط دستور زیر انجام بدید:

کد:
wget http://yourlinedownload.com/filename.zip

بعد از این کار شما از دستور زیر برای خروج کردن از حالت فشرده و استفاده از رمز کنید:

کد:
unzip -P passwordfile -t filename.zip

فکر کنم دستور کاملاً مشخه چی هست. ان شا الله موفق باشید.
اگر مشکلی بود در خدمتم.

mehdisr

New Member
ممنونم اقا .
فقط دستور برای باز کردن پسورد رو نتونستم اجرا کنم نمیدونم چرا دستور رو درست میزنم اما جواب نمیده دوباره بر میگرده به ادرس

یه سوال دیگه هر کسی که هاست داشته باشه مینونه این کار رو انجام بده ؟

آخرین ویرایش:

mehdisr

New Member
یه سایت خارجی بود که میتونستید روی اون اپلود کنید ، زمان اپلود از شما پسورد رو هم میگرفت و پسور رو اتوماتیک از روی فایل حذف می کرد ، بعد میتونستید ادرس فایل رو توی اسکریپت بزنید و بیارید روی هاست خودتون
یه راه دیگه هم بود که اسکریپتش رو بخرید و اپلود کنید که ما ایرانی ها معمولا اینجور چیز ها رو نمیخریم :green:

خوب اقا بگو کجا بوده :green:

mehdisr

New Member
این دستورات برای نصب و باز کردن فایلهای rar به من جواب داد و خیلی هم راحته اما هنوز نتونستم فایلهای rar یا zip رو که پسورد داره رو باز کنم .

اول باید پکیج هایی که لازم هست رو نصب کنیم :
yum install libc.so.6
yum install libgcc_s.so.1
yum install libstdc++.so.6
حالا فایل آر پی ام رو دانلود می کنیم :
wget http://packages.sw.be/unrar/unrar-4.0.6-1.el5.rf.i386.rpm
rpm -Uvh unrar-4.0.6-1.el5.rf.i386.rpm
به همین راحتی نصب شد.
حالا با این دستور می تونید فایل هایی که با این فرمت ، فشرده شدند رو باز کنید:
unrar e rarfile.rar

جدیدترین ارسال ها

بالا