Fa می خواهم در هر صفحه اندازه جداگانه داشته باشم چکار ...

mercol30

New Member
سلام بر دوستان من می خواهم که در هر صفحه از اتورانم یک اندازه خاصی داشته باشم مثلا در صفحه اول با سایز 250 در 300 باشد ولی در صفحه دوم که فیلم را نشان می دهد می خواهم که اندازه صفحه 1024 در 768 باشه باید چه کار کنم و از کجا باید اقدام کنم

BlueMMB

Well-Known Member
:)با سلام به شما . میتونین از این کد در قسمت Start Page هر صفحه که می خوای استفاده کنی .

SysCommand("ResizeWindow","width,height") ***width = number , height = number

مثلا : SysCommand("ResizeWindow","300,400")

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)با سلام به شما . میتونین از این کد در قسمت start page هر صفحه که می خوای استفاده کنی .

Syscommand("resizewindow","width,height") ***width = number , height = number

مثلا : Syscommand("resizewindow","300,400")
بنده جوابشون رو داده بودم چون زیاد در این مورد بحث شده بود دوتا لینک از اون تاپیکها رو براشون قرار دادم که دیگه نیازی به سوال و پرسش مجدد نباشه پس جواب شما اینجا جایز نبوده

mercol30

New Member
عزیز کدها را درست ننوشتی

سلام دوست عزیز کدها را درست ننوشتی لطفا درست توی ورد نشوته و یک عکس ازش بگیر و اینجا بذار من که امتحان کردم و اتفاقی نیافتاد فکر کنم به دلیل سازگار نبودن اون پرانتزها با جمبه انگلیسی اینجا جملات جابه جا شده ...
در ضمن برای دوست قبلی مون که گفته توی اون تاپیک ها بحث کرده ما چیزی دستگیرمون نشد

mercol30

New Member
تشکر دوست عزیز حلش کردم شما درست وارد کرده بودید اشتباه از ما بود
تشکر که خیلی راحت و سریع گفتید

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
در ضمن برای دوست قبلی مون که گفته توی اون تاپیک ها بحث کرده ما چیزی دستگیرمون نشد
شما اگه تو تاپیک اولی اگه یک نگاهی مینداختین که بدون شک ننداختین یک نمونه توسط جناب mbsa در جواب سوال دوستمون قرار داده شده بود که موجب میشد سریعتر از الان جوابتون رو بگیرین

جدیدترین ارسال ها

بالا