میشه یه کمکی به من هم بکنید## فروشگاه

mehdiBC

Member
به نام خالق سبحان
سلام دوستان

بنده می خوام فروشگاه باز کنم(اینترنتیا )
اگه کسی تو این زمینه ها آشنا داره ممنونش می شم کمکی کنه

1) فروشنده عمده ای با قیمت خوب(نرم افزار +کارتون +.....)

2) سیستم تبلیغاتی کلیکی فارسی شده

3) سیستم نمایندگی فروش فارسی شده (که اگه از طریق سایت طرف مشتری اومد و جنسی خرید مثلا 10 در صد به صاحب سایت تعلق می گیره )

واقعا ممنون می شم کسی کمکی بکنه

SME

Banned
در رابطه با باز کردن فروشگاه اسکریپت های مجانی و پولی زیادی هستن که میتونید استفاده کنید.
من به شما پیشنهاد میکنم که از یک اسکریپت غیر رایگان استفاده کنید.
1- منظورتون رو نفهمیدم!
2- به صورت رایگان اگر تو انجمنها بگردید، پیدا میکنید. قبلا معرفی شده. اما اگر پولی بخواید هم هست.
3- این سیستم پورسانت دهی هستش. که اگه بخواید میتونم براتون با قیمتی کم راه اندازی کنم.(مثلZarCd)

mehdiBC

Member
از همه دوستانی که زحمت کشیدن جواب دادن ممنون

بله پادینا جان کار تیم شما که حرف نداره ولی
من اسکریپت نال شده فارسی بیشتر به کارم میاد چون می خوام ارزون دربیاد اینی که شما میگید خودتون نوشتید و قیمتش فعلا نمی تونم پرداخت کنم

اسکریپت فروشگاه را که دارم ولی اسکریپت سیستم کلیکی و سیستم پورسانتی را در به در دنبالشم

mehdiBC

Member
در رابطه با باز کردن فروشگاه اسکریپت های مجانی و پولی زیادی هستن که میتونید استفاده کنید.
من به شما پیشنهاد میکنم که از یک اسکریپت غیر رایگان استفاده کنید.
1- منظورتون رو نفهمیدم!
2- به صورت رایگان اگر تو انجمنها بگردید، پیدا میکنید. قبلا معرفی شده. اما اگر پولی بخواید هم هست.
3- این سیستم پورسانت دهی هستش. که اگه بخواید میتونم براتون با قیمتی کم راه اندازی کنم.(مثلzarcd)

دوست من منظورم این بود اگه تو شهرتون یا اینترنت فروشنده عمده ای خوب سراغ دارید بگید من ازش بخرم اگه قیمتاش خوبه یا......

................................................................
اون دوتاشم که واضح بود
من دنبال 2 تا اسکریپت هستم یکی سیستم کلیکی یکی هم سیستم پورسانتی بابت این دو نمی تونم پول زیادی بدم (فعلا باید واسه فروشگاه جنس بخرم) واسه همین فعلا نمی تونم

یا رایگان باشه / یا ارزون باشه (نال شده مثلا فارسی ) یا .... / یا مثلا چون قراره واسه فروشگاهم بیش از 1000 محصول بخرم و ماهیانه حدودا 150 تومن واسه تبلیغاتش بدم اگه شرایطم خوبه یکی بشه اسپانسر و این سیستما بده به من و در عوض تبلیغش را کامل به هر اندازه ای که خواست بذاره تو فروشگاه (من گفتم ماهی 100 الی 150 تبلیغ می خوام تو سایت ها بکنما ) این روش را پسر عموی جون جونیم و این سایت هایی که هی هاست مجانی اسپانسر می خوان یاد گرفتم :d :d :d :d

جدا کمکی کنید دوستان خدا خیرتون بده

آخرین ویرایش:

meisam317

Member
میتونی کارتون و بازی و فیلم رو هم از پی تی بگیری . اونجا خیلی ارزون و خوب هستش .forum.persiantools.com

جدیدترین ارسال ها

بالا