مود های فارسی برای phpbb3 + آموزش نصب .

majid2x

Active Member
سلام .
این مبحث ان شا ا... برای همیشه فعال میشه و در اون برترین مودهای فارسی phpbb3 قرار می گیره .

majid2x

Active Member
اولا اتجمن مدیر داره و اگه لازم باشه خودش چشم داره و میبینه ( پیغام خصوصی بده ) می دونم در این صورت پستات بالا نمی ره ولی چاره ای نیست ! :D

دوما می خواستی چی کارش کنم که تبلیغات نشه ؟ :neutral:

سوما فعالیت متوقف شد - برو خوش باش ب<چ>ه :cool:

majid2x

Active Member
از این نوع !

دوست نداری ؟؟

پست بیخودی نده !

از مدیر انجمن هم درخواست شد مبحث رو حذف کنن تا امثال شما دیگه گیر ندن .

J4vad

Member
تبليغات اونم از چه نوعي !!!

دوست عزيز ! اين همه تبليغ توي همين انجمن مي كنند ! شما هيچ جا حال نكردي بري اومدي جايي كه آموزش هاي كم ياب ميزاره گير دادي !

دوست نداريد نيايد كسي اسرار كرد ؟! انجمن مدير داره دوست گرامي ! اي بابا :neutral:

مجيد جان بابا حالا اين يه چيزي گفت چقدر زود ناراحت شدي داشتيم از آموزش ها بهره مي برديم :sad:

BetaMaster

Member
دوست خوب من مشكل در جاي ديگريه

بيشتر اعضاي مجيد آنلاين تبليغ مي كنند اما چه طوري ؟!!

امضاي خودتان را نگاه كنيد ، نصف لينك هاش در خود مجيد آنلاين همست و بقيه هم نياز به عضويت در سايتتان ندارد

مخلص كلام اين كه تبليغات شما كسي را مجبور نمي كند جايي به زور عضو شوند و ...

ضمنا رعايت ادب و احترام شرط صفرم فعاليت در هر فرومي است ...

J4vad

Member
choas ببينيد ! دوست عزيز مجيد داره رايگان براي شما اينجا مد ميزاره ! و آموزش ميده بدون هيچ چشم داشتي اصلا كار شما جالب نبود ! تشكر كردن از اين افراد واجبه ! حال اينكه به خاطر زحمات عضو يا هر چيزه ديگري بگيرند ! اميدوارم سياست هاي خودتون رو در مجيد آنلاين تغيير بديد

موفق باشيد يا حق .

BetaMaster

Member
جواد جان شرط اول هر كاري رعايت ادب و متانت است ... مگه خودتان مدير آجا نوك نيستيد ؟

اگه يكي مثل من به شما گير بده اينجور برخورد مي كنيد ؟

ضمنا اينجا كلاس اخلاق نيست و منم معلم اخلاق نيستم پس بحث تاپيك را منحرف نكنيم (تاپيك زايد = حذف)

کاربر گرامی ، majid2x عزیز
اگر از طرف دوستان انجمن بی احترامی صورت گرفته من شخصا از شما عذر خواهی می کنم. ولی شما هم حق ندارید به دوستان توهین کنید. لطفا کنن دوستان برای آشتی با هم هر کدوم یه پست با محتوای (ببخشید) بزارن.
دومن هم کلا از بحث مد خارج شدید ها !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا