مود آخرین ارسالی ها در یک صفحه html

shahzari

Member
امکان نمایش آخرین ارسالیهای انجمن در یک صفحه html وجود داره؟ چون سایت من HTML هست و انجمن آن phpbb . ممنون میشم هرچه سریعتر راهنماییم کنید.

YTERROR

Active Member
مد شماره 1350 سایت http://www.phpbbhacks.com بهترین مد برای این کاره

با نصبش بهت یک کد جاوا میده که اون و تویی هر محلی کپی کنی آخرین ارسالهات اونجا نمایش داده میشه و فرقی نمی کنه اچ تی ام ال باشه یا ...

d@nial

Well-Known Member
بله، میتونید مود Topics anywhere ( که اگر جستجو کنید میتونید پیداش کنید ) رو نصب و اجرا کنید، سپس خروجی مورد نظرتون رو بگیرید و تو صفحه مورد نظر بزارید

shahzari

Member
این مود رو دریافت کردم اما چیزی سر در نیاوردم. میتونین یه آموزش کوچیک بزارین؟ یه مود دیگه هم گرفتم (906) به اسم:Scrolling Recent Topics with Link نظرتون چیه؟

YTERROR

Active Member
وقتی مد رو دریافت می کیند همراهش چند تا فایل که یکی رو باید به قسمت زبان اضافه

یکی رو باید در قیمت اصلی که پی اچ پی رو آپلود کرددی آپلود کنید دیگری رو در فایل تمپلت مورد نظرتون و بعد وارد این لینک باید شوید

www.DoaminName.com/Forum/topics_anywhere.php

اگر فرومتون و در پوشه FORUM در روت آپلود کرده باشید به این قسمت می رید بعد تنظیماتی مانند نمایش تاریخ ارسال یا نمی دونم ساعت ارسال نام کاربر یا فقط پستها یا تایپیکها رو اضافه کند یا ... رو به سلیقه خود انتخاب می کنید و بعد هم روی ارسال کلیک کنید تا بهتون یک کد جاوا بده

shahzari

Member
من کارهایی که گفتی انجام دادم وقتی صفحه اش رو باز میکنم یک سری ارور میده . پایینش هم اثری از گزینه ها نیست. مشکل چیه؟ بخاطر زبانه؟

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
مشکل شما از فایل زبان هست

شما باید فایل که همراه این مد هست رو در فایل زبان فارسی فرومتون به آخرش اضافه کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا