[phpNuke] من با این ماژول مشکل دارم کمکککک

سلام دوستان ، من با phpnuke 7.9 کار میکنم توی ماژوله Classifieds به مشکل برخوردم اگه کسی تا حالا با این ماژول کار کرده ممنون میشم به من کمک کنه .

تو این ماژول امکان این که یوزر یا همون کاربر سایت بتونه برای آگهی خودش عکس آپلود کنه وجود داره و منم اونو فعال کردم ولی مشکل از اینجا آب میخوره که وقتی کاربر آدرس عکس رو برای آپلود روی سرور وارد میکنه و آگهی رو ارسال میکنه ، ارور میده و میگه فرمتهای مجاز برای آپلود عکس jpg , gif , jpeg هست ، لطفا" اصلاح نمائید . ولی در صورتی که من عکسهام با همین فرمت هاست یعنی عکسی که میخوام آپلود کنم از همین فرمتها تشکیل شده ، جالبه که وقتی یه عکس با فرمت gif میزارم ، آگهی ارسال میشه و هیچ اروری رو نمیده و میگه با تشکر از شما و... و وقتی عکس با فرمتهای jpg , jpeg میدم ارور میده ، بعد جالبترش اینکه حالا اصلا بگیم من با همون فرمت gif عکسمو آپلود کنم و هیچ اروری نده و آگهی برای تائید به مدیریت سایت ارسال بشه . جالبیش که میگم اینجاست که اصلا عکس آپلود نمیشه ، میگه همه چی با موفقیت ارسال گردید ولی خبری از عکس نیست ، من بانک اطلاعاتیمو هم در قسمت imag type که من چه عکسهایی رو با چه فرمتی میتونم آپلود کنم رو هم نگاه کردم و هر 3 فرمت ذکر شده در آنجا وجود دارد و ظاهرا" مشکلی از اونجا هم نیست ، ولی وقتی میام و به عنوان مدیر میخوام آگهی ارسال شده رو مرور کنم برای تائید ارسال ، اونجا وقتی دوباره آدرس عکس رو قرار بدم و آگهی رو تائید کنم عکس آپلود میشه به شاخه imageads ، ولی باز هم نشون نمیده . من حتی اینکه برای فرمت فایلها ارور نده رو هم غیر فعال کردم ولی بازم افاده نکرد و عکس آپلود نشد .

تروخدا اگه کسی میتونه کمکم کنهههه:cry:

S4DEGH

Well-Known Member
اول از همه ! ممكنه اشتباه فارسي سازي باشه كه اشتباهي نوشته jpg , gif , jpeg ... و شايدم فقط Gif رو پشتيباني ميكنه !

درمورد آپلود نشدن .. شما بايد شاخه اي كه تصوير درش آپلود ميشه دسترسيش رو به 777 تغيير بدي !

شما اين ماژول رو جدا نصب كردي .. ؟ اگر آره به فايل هي متني راهنماش دقت كن ببين چي ميگه !

من خودمم چك ميكنم !

سلام صادق جان ، نه من اونو بهمراه نیوک 7.9 نصب کرده ام وفقط الان مشکلی که دارم اینه که آپلود نمیکنه عکسها رو ، پرمیشن اون هم 777 هست و همه اون فرمتهای که گفتم رو ساپورت میکنه .

گفتم این سوال رو هم اینجا مطرح کنم بهتر باشه ،

You can't access this file directly...
من صفحه اصلی سایتم بالا نمیاد نمیدونم چرا در صورتی که کاره غیرمعقولی هم نکردم . پیغام بالا برام میاد وقتی میرم توی صفحه اصلی و هیچی نشون داده نمیشه

S4DEGH

Well-Known Member
نگهبان نيوك روش نصبه !؟

در مورد اون Classifieds ! اگر عكست رو gif بزاري و بفرستي ( دستي ) توي پوشه خودش .. وقتي بري تو تنظيماتش اونجا عكسه هست ! حالا چرا آپلود نميكنه .. نميدونم !

دوستان خیلی ممنون که کمک میکنید .

در مورد این ماژول بگم که اگه به عنوان یوزر بری و برای آگهی عکس بخواهی آپلود کنی عکس آپلود نمیشه و به فرمت عکس گیر میده در صورتی که من هم همون فرمتهایی رو که پشتیبانی میکنه آپلود میکنم

حالا اگه به عنوان مدیر بخوام آگهی رو وارسی کنم منظورم آگهی معلق که بررسی کنم و برای ارسال تاییدش کنم اونجا اونقوت اگه من آدرس یه عکسو بدم اون آپلود میشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا