منبع و سورس

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

چند وقتی هست که من با نرم افزار اتوپلی اتورن و مولتی مدیا میساختم و خودم رو از نظر کد نویسی با سر کردن در سایتهای مرجع قویتر میکردم
منظورم اینه که اصول کد نویسی رو بلد بودم ولی ترکیب اونها برام نامفهموم بود و به ای خاطر مثلا میزدم پریدن به صفح دیگه و کدش رو پیدا میکردم

الان سوییچ کردم روی فلش به خاطر قابلیت متحرکش ولی سایت مرجه این شکلی براش پیدا نکردم سایتهای که رفرنش کدها توش باشه بود ولی نمونه توش نبود

من به شدت علاقه مند به ساخت مولتی مدیا با فلش هستم

وی سورس های آماده فلش هم که دارم منظورم پروژه های آمادست کدهاش خیلی پیچیدست همش اونایی که بلدم هستن ولی ترکیبشون رو نمیتونم بفهمم مثلا
میخام
فلش های آماده رو اگر سه دکمه هست رو چهار تاش کنم یا مثلا دکمه homeرو بکنم خانه و بیارمش سمت راست همه چی به هم میریزه
اما دوستانی رو دیدم که در کمترین زمان تمام این کار ها رو انجام و کار زیبا هم تحویل میدن اما من بیشتر زمان و کارم هم جالب در نمیاد و به صورت ایستاست

ممنون میشم من رو این زمینه راهنمایی کنید
و سایت یا راه روش رو بهم بگید
با تشکر

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
بهترین آموزش برای اکشن اسکریپت مخصوصا نسخه 2 که شما توش تاپیک زدی، هلپ فلش هست که نسخه آنلاین و آفلاین داره.
مهمترین چیز تجربه هست، اون دوستی که خیلی سریع تغییرات رو می ده به خاطر تجربش هست و گرنه در حال حاضر شما برای ساختن اتوران با فلش هم باید مثل قبل هر جا که به مشکل خوردی مجددا سرچ کنی.
درضمن فلش تلفیقی از طراحی، انیمیشن و کدنویسی هست که همه در کنار هم یک کار زیبا رو رقم می زنه.

با احترام

جدیدترین ارسال ها

بالا