** مـیتـینگ نـمـایـشگـاه کـتـاب **

کدوم روز مناسب تر استش؟

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .
نمایشگاه که امسال اصلا چنگی به دل نزد ، یکم بی روح بود ، فقط قسمت کودکانش شلوغ بود
تیریپ فقط برای همدیگرو دیدن خوبه ، وگرنه سر کاریه
امیدوارم همه چیز طبق برنامه پیش بره و بتونم بیام فقط برای دیدن مجیدیا
موفق باشید
یا حق

محمد جان من همينو گفتم
كاملا قبول دارم
من قسمت كودكانشم سر زندم به دلايلي
همه كتاباي ما چاپ مجدد شده بود همش
مثلا مهمان ناخونده مادر بزرگ :lol: يادتونه ؟
البته همه جا همين اتفاق افتاده بود:D
فقط ديدارش خوبه ،همين و بس

Mandana

Active Member
مانیهه در بعضی از موارد فوق نادر اینچنین استفاده هایی هم میشه :دی

عرفان:rose:

بخوای اونجوری حساب کنی جوادیون!!! روش اشعار بابا طاهر عر*یان!!! می نویسن جلوی آینه ماشینشون آویزون می کنن بشر!

عرفان اون طرح رو که گفتی چاپ میهاینی بهدن بهم میدی با خودت بیار :snap:

Erfan

Active Member
چشم مانیهه :rose::rose:

کدوم یکی از اینها بود مانیهه، انتخاب کن :

posters.jpg

هر کدوم رو که خواستی پی ام خصوصی کن مانیهه ...

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Mandana

Active Member
وسطی رو دوس دارم
f_crazybhiajbm_de9a666.gif

نه بابا شوخیدم.کلی ممنون.آخه به در و دیوار اتاقم چیزی نمی زنم اصولن.طرحای خوشمل ات حیف میشن
تو چیزی نمی خوای؟
همینا دیگه.:rose:

Erfan

Active Member
وسطی رو دوس دارم
f_crazybhiajbm_de9a666.gif

نه بابا شوخیدم.کلی ممنون.آخه به در و دیوار اتاقم چیزی نمی زنم اصولن.طرحای خوشمل ات حیف میشن
تو چیزی نمی خوای؟
همینا دیگه.:rose:

چشم :rose:

صورتیه رو برات میارم چون میدونم عشق صورتی هستی :دی + یه تقویم رومیزی 1388 که زده بودم رو میارم که به رسم یاد بود تقدیم کنم :دی

ما چیزی نمیخوایم ... شاد زی :دی

hosienmax100

3D Artist
سی دی یک عدد شی مدور تخت می باشد که در اغلب موارد نور را با میزان فراوان منعکس می هایند:neutral:
در شهرستان ما برای نقل و انتقال دیتا ازین وسیله ی غریب استفاده می شود:cool:
در بعضی موارد نادر!!! می توان داخلش نمونه کارها را رایت نموده!!! و در نمایشگاه به مجید داد!:-?
فقط نمونه کارهاتون رو روی سی دی می زنید در سایز نسبتن متناسب بزنین! تامبنیل نباشه که یک نرم افزار زره بین هم ور دلش نیاز بشه :دی

این چیزی که گفتی یه چیز دیگس چیز من یه چیز دیگه بود چیزه اگه اون چیز رو روشن تر کنی

من به چیزی که میخواستم میرسم این چیزی که تو گفتی همون چیزی بود که شهرام چیز

کرده بود تورو اون چیزی که میپرستی همون چیز رو بگو اگه چیز سورپرایزیه که خو بی خیال این
چیز بهر حال چیزی که خوبه که قبلش چیز نشده باشه این چیز نادرم از اون چیزا بود

ممنونم که چیز جدید یادم دادی چه چیز جالبی بود کلا این چیز

saeedesign

Member
سلام ماندانا خانم...
اون دفعه یه سری عکس بود که دو سری گفتیدعکس های بزرگترشم دارید آیا ...؟
بگید که براتون بفرستم...

Mandana

Active Member
این چیزی که گفتی یه چیز دیگس چیز من یه چیز دیگه بود چیزه اگه اون چیز رو روشن تر کنی

من به چیزی که میخواستم میرسم این چیزی که تو گفتی همون چیزی بود که شهرام چیز

کرده بود تورو اون چیزی که میپرستی همون چیز رو بگو اگه چیز سورپرایزیه که خو بی خیال این
چیز بهر حال چیزی که خوبه که قبلش چیز نشده باشه این چیز نادرم از اون چیزا بود

ممنونم که چیز جدید یادم دادی چه چیز جالبی بود کلا این چیز

به همون چیزی که می پرستم نمی دونم این چیزه سورپرایز شی استش یا اصلن سورپیزایزه یا شی.جدیدن با مجید حرف نزدم منم مثله تو ..میای میفهمی قضیه اش رو دیگه :دی

BioDread

Banned
ماندانا تو چرا نمیایی؟

من با رئیسش صحبت کردم مشهدی ها هم راه بدن
:d

البته فقط برای یک ساعت به شرطی که شولوغ نکنید

می خوایی دلت نشکنه با qik تصاویر زنده نمایشگاه رو بران رو net بفرستم؟

شوخی بود 80%

arasharia

Member
سلام مجدد به بچه های تک مجیدآنلاینی
یه گله ازتون دارم از همتون ! چرا چند تا ایده ی خوب نمی دین واسه روز جمعه ؟!! باور کنین اگه یه ذره به خودمون زحمت بدیم می تونیم چند تا ایده ی خوب هم هم همینجا بگیم تا از ترکیب اونا به پرباری روز جمعه کمک کنیم. همه چی رو انداختیم یه جورایی گردن ناکوت. پس بقیمون چی ؟ روز جمعه بد نیست رو در رو بین صحبتامون راجع به نکات دیگه ای که می شه به سایت اضافه کرد صحبت کنیم. یکی از نقاط قوت سایت تاپیک های آموزشی بود که کاربر های ویژه میزاشتن که یه مدتیه که نقش مهمشون در فروم کمرنگ شده . یه سری هم می خوان با دادن تاپیک های بیهوده عملکردشون در سایتو بالا ببرن. یه سری هم که از بالای تاپیک شروع میکنن چشم بسته از بقیه تشکر می کنن. حواسمون به این حفره های امنیتی که در محتوای خوب فروم داره اتفاق میفته باشه. باید بابت این اتفاقاتی که داره در فروم ریشه می زنه باشیم. خوب!! چه راهکار هایی بابتش می تونیم ارائه کنیم ؟ چرا اینجا رو با چت روم اشتباه گرفتن بعضی ها ؟!! چرا کاربرهای ویژه فعالیتشون کمرنگ شده ؟ در هر حال هر رتبه ای مسئولیتی داره ! چرا بعضی ها با دوپینگ و پست های پوچ می خوان رتبه بگیرن؟ یه سری مسائل باید حل بشه! فردی هم باید در سایت باشه که اوضاع کیفی تاپیک ها رو بررسی کنه که از مجید انتظار می ره که حواسش باشه! میتونیم یه بازرس بزاریم که فهم و درک درستی داشته باشه و حواسش جمع باشه !! و و و میبینین می تونیم کلی ایده در این تاپیک بزاریم تا ناکوت یه جمع بندی ازش داشته باشه و بتونه به روز جمعه ....
...در اینجا از ناکوت عزیز و سارا تشکر می کنم بابت احساس مسئولیتی که می کنن در قبال جایگاه های خاصی که دارن...:wink:

آخرین ویرایش:

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
سلام ، کیفیت نمایشگاه بنظرم خوب نیست ! نمیدونم چرا دیگه تو نمایشگاه بین المللی نیست .

بجه ها منم میام ، ساعت 4 جمعه میبینمتون.

فعلا...

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

من با آرش آریا موافقم ... همین جوری بیایم همدیگه رو ببینیم و بریم که می شه وقت تلف کنی!
البته متأسفانه اکثر میتینگ ها همین جوری می شه ... نه فقط این سایت ... بلکه بقیهء سایت ها هم ممکنه همین جوری بشن.

من که برنامه واسه خودم ریختم ... می خوام درمورد سیاست های انجمن فیلم سازی و تغییرات و پیشرفت هایی که براش درنظر گرفتیم با بقیه مشورت کنم.
شاید از تغییرات اخیر انجمن ما با خبر باشید ... و اینم اضافه کنم که پیشرفتمون توی این مدت واقعاً خوب بوده.
برنامه هامون زیاده ... اگه مایل باشید بقیه رو در جریان ین برنامه ها قرار بدم.
می دونم بدتون نمیاد ... چون بحث فیلم سازی یکی از بحث های جالب برای همهء افراده.

کارت شناسایی فراموش نشه. :mad:
توی این پست گفتم.
http://www.forum.majidonline.com/showpost.php?p=804542&postcount=135

راستی یه مسئلهء حیاتی هم بهتون بگم نگید که به ما خبر ندادید.
دارید میاید میتینگ، آب و غذا برای خودتون و به اندازهء کافی بیارید ... از ما گفتن.
:lol:

راستی ... یادم رفت بگم.
منم میام.
اسم منم توی فهرست بینیویس.

التماس دعا
یا علی

Erfan

Active Member
والا من یکی که هرجا شناسنامم رو نشون میدم، واسم فرش قرمز پهن میکنن!
یه ایران و یه مشهد یره :دی

اگه اینطوریه ...

ما بچه های vip که به قولاً ویجه هستیم ... دعوت نامه برامون میفرستن و چنتا موتور سوار و یه هایلوکس میاد سوارمون میکنه و ...

چاکرتیم :دی

saeedesign

Member
کمتر از 24 ساعت به میتینگ بچه های مجید آنلاین باقی مونده...
امیدوام کسایی که از شهرستان قرار بوده بیان به سلامتی رسیده باشن... :rose: فکر می کنم میتینگ خوبی بشه..انشاء الله
من بالاخره تونستم استاد و راضی کنم..من ساعت 2 از خیابون مطهری راه می افتم واسه همین فکر می کنم از همه زودتر برسم...کسی گم کرد یا پیدا نکرد من با یه لباس مشکی وایسادم تو جای میتینگ !!
ایشاء الله اگه بشه یه دوربینم می یارم تا بشه عکس های خوبی تهیه و خاطره خوب و خوشی رو ثبت و ضبط کنیم..

تا فردا...البته ببخشید ، تا عصر امروز ( ساعت 12:03 )

SPD

Member
بچه ها یه خبر دارم واستون . گل سر سبدتون شاید فردا نتونه بیادش... آخه واسه باباش مشکلی پیش اومده... و بیمارستان...

اگه میخواهید این گل سر سبدتون بیاد برا باباش دعا کنید تا فردا حالش خوب تر بشه بتونه بیاد و ملاقاتتون کنه ...

راستی گل سرسبدتون منم :rose:

راستش پدرم دیروز به مشکلی برخورد ( چسبندگی روده) و مجبور به عمل شدن ... اگه تا فردا بهتر بشه منم خودم قانع میکنم که برسونم خودم... چون واقعا دوست دارم بچه های گل مجید آنلاین از نزدیک زیارت کنم .... اما اگر احیانا نتونستم بیام واقعا شرمنده همگی ام... امیدوارم تو این روز چه با من چه بی من بهتون خوش بگذره....

مهدی :rose:

NAKOOT

Well-Known Member
من الان راه افتادم، باید جایی برم و بعدش میام میتینگ. همتون رو می بینم اگه خدا بخواد.
مخلصیم

جدیدترین ارسال ها

بالا