** مـیتـینگ نـمـایـشگـاه کـتـاب **

کدوم روز مناسب تر استش؟

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .

NAKOOT

Well-Known Member
من که کلی فاز + گرفتم تو این میتینگ، خیلی خوش گذشت. مجید هم که خیلی اذیت کردم
crazy.gif

با عرفان و مسعود هم که فضا بودم
121fs725372.gif
کلا حال داد. آرش آریا هم که رفیق منطقی مون بود
reading.gif
:دی
جای کفش دوستان گرام هم هنوز روی صورتمه!!
157fs409780.gif

این هم خیلی کم لطفی هستش بگیم میتینگ فلان بود و بهمان بود. جشن تولد که نیومده بودیم صندلی بزاریم!vilfered (ممول) با همه پا دردش نشست تو چمن ها! یکم خاکی باش! هرکی هم حرفی داشت اجازه می گرفت حرفشو می زد. غیر از این بود؟
به هر حال نمی دونم چی بگم!!

Erfan

Active Member
بد نبود خوب بود ... دیگه به من نگید عرفان آ.. وگرنه من میدونم و خودتون ...

مانیهه هم انگار کسل بود ... تحویل نمیگرفت ... :دی

اگه چیزی گفتیم که به کسی برخورد از همینجا ازش معذرت میخوام ... فقط شوخی کردیم .... مخلص شهمول عزیز هم هستیم :دی

عرفان:rose:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

جای کفش دوستان گرام هم هنوز روی صورتمه!!
:lol:
هنوز اون یکی لنگش مونده ...

قضیه اینه که دوستان اصرار کردن من چند کلمه ای صحبت کنم و تا باب گفتگو باز بشه (نه اینکه اصلاً مایل نبودم ... زورکی بود).
شهرام هی می پرید وسط حرفم ... نمی دونم چی شد یهو کفشم پرید وسط مخ شهرام.

به نظر من که یکی از بهترین میتینگ ها بود ... کلی مسائل مطرح شد و کلی تصمیم گرفتیم.

کاش بقیهء دوستان رو هم می دیدم.
ان شاءالله دفعهء بعد.

التماس دعا
یا علی

arasharia

Member
ناکوت جان ما یه مونتاژ حرفه ای از کل عکس ها می خوایم اگه لطف کنی یه تدوین خاص با جلوه های مخصوص خودت انجام بده و به عنوان عکس نهایی در یه جای خاص در سایت مجید قرار بده تا سال بعد رو برد باشه!

arasharia

Member
سخت نگیر شهرام جان با همین عکسایی که بچه ها تا حالا تو فروم گذاشتن میتونی پوستر هالیوودی بسازی :wink: یه ذره روش زوم کنی کار خوبی میتونی ازش در بیاری. امتحان کن ضرری که نداره . واقعا نیازه ! نا سلامتی میتینگ بودیم کلی کاربر می خوان عکس ها رو ببینن ! نباید خام ولش کنیم:)حداقل یه عکس باشه که برند میتینگ امسالمون بشه حیثیتیه !!

آخرین ویرایش:

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
2 سوال:1-شماها می خواین وا نمود کنین قبل از بازدید از نمایشگاه اومدین میتینگ که هیچکدوم کتابی چیزی دستتون نیست یا واقعا....؟
2-تو اون ساعتی که رفتید میر حسین هم نمایشگاه بوده ایا کسی این موجود را رویت کرده ایا؟

هیف امسال هم من نیومدم.من جمعه قبل با بروبچ رفتیم که کلآ هم 3 تا باس شدیم که همین جا هم گفتم اگه کسی می خواد بیاد با ما
ایشالا سالهای بد ما هم خودمونا با شما هماهنگ کنیم

shayanboy

Active Member
این میتینگ هم مثل بقیه میتینگ های گذشته خیلی خوش گذشت و خوب بود .

یک سری دوستان جدید بودن ، یک سری رو قبلا دیده بودیم . :) در کل از آشنایی جدید و دوباره با دوستان مجیدآنلاینی خوشبختم .

تشکر می کنم از ماندانا که اومد ! :rose:
تشکر از آقا مجید وارد بحث با بچه ها شد و قرار برای فروم امکاناتی بذاره :rose:
تشکر از ناکوت Nakoot جان که فضا رو گرم و صمیمی تر کرده بود . :rose:
تشکر از مدیر انجمن فیلم سازی که خوب سخرانی کرد :rose:
تشکر از عرفان همیشه عرفان که همیشه عرفان خواهد ماند خوشم اومد ازش :rose:
تشکر از سعید و مرتضی جان بابت زحمتی که کشیدن بابت عکس ها( عکس های بیشتری بذارید) :rose:
تشکر از 3 دوستی که از شهرستان ها اومده بودند و زحمت سوغاتی هم کشیدن :rose:
و تشکر از همه دوستانی که اومدن جدید بودن و قدیمی .... خیلی خوش گذشت

با امید اینکه میتینگی دوباره همدیگرو با دوستانی جدید تر و بیشتر ببینیم :wink:

شایان

Erfan

Active Member
میتینگ مجید آنلاین یه طرف ..

میتینگ من و مسعود و امیر و یزدی و شهرام و مصطفی سی اس و ... اون گوشه یه طرف :دی

آخ که چه حالی داد ...

این animeditor کنفرانسش هی باحالتر میشد .... کم مونده بود یه لنگه کفش هم به من بده :دی (خیلی مخلصیم ....)

MDP

Well-Known Member
آخرشم ، سر درد من که منجر به یه حمله میگرنی شد و 2 روز بستری :دی !:neutral:

ولی در کل چه می کنه این 5800 !

Erfan

Active Member
آخرشم ، سر درد من که منجر به یه حمله میگرنی شد و 2 روز بستری :دی !:neutral:

ولی در کل چه می کنه این 5800 !

من هی میخوام فلسفه MDF رو بگم .... بهدش یادم میره ...:D کی موافق هست فلسفه اش رو بگم :دی

آخ چه حالی میده ...

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
از تمامی دوستانی که اومدن تشکر میکنم خیلی خوش گذشت قرار خوبی بود و با دوستان زیادی آشنا شدیم...
تا باشه از این جمعها باشه و صفا و صمیمیت بین بچه ها.

از شهرام هم بابت اینکه هماهنگی ها رو انجام داده بود ممنونم

کوچیک همگی
مجید

yazdi_2007

Well-Known Member
ممنون از تمامی دوستان که تو این میتینگ حضور پیدا کردن..
به دلیل اینکه من از وقتی صبح زود ساعت 4/5 رسیدم تهران تا وقتی که می خواستم برم یزد طول روز هیچکدومش مثل میتینگ حال نداد و بعد ازظهر اون روز خستگی رو از تنم در کرد.

جالب اینجا بود که همه می پرسیدن از یزد اومدی به خاطر میتینگ!!! خب مگه چیه !

جا داره از عرفان ، مرتضی ،سعید ،شهرام، امیر ، شایان و... کلیه دوستانی که اسمشون توی ذهنم نیست... تشکر کنم .

مجید ،ماندانا و لیلی هم که قدم رنجه فرمودن و تشریفشون رو آوردن. با سارا هم تماس گرفتم که گفتن مشکلی برام پیش اومده نمی تونم بیام.

داشت یادم می رفت از ناکت یا ناکوت :wink: هم که هماهنگی های بسیار قوی این میتینگ رو انجام دادن تشکر می کنم(نمی دونم چرا هرچی می خورد می گفت خدا بیامرزدش) :shock:.

** از عرفان جان هم به خاطر زحمتایی که کشیدن ( سوغاتی پوستر و تقویم ، تهیه آب معدنی تو اون گرمایی که بود، دوربین و... ) تشکر و قدر دانی می کنم. __ از عرفان یاد بگیرید__ :wink:

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
ممنون از تمامی دوستان که تو این میتینگ حضور پیدا کردن..
به دلیل اینکه من از وقتی صبح زود ساعت 4/5 رسیدم تهران تا وقتی که می خواستم برم یزد طول روز هیچکدومش مثل میتینگ حال نداد و بعد ازظهر اون روز خستگی رو از تنم در کرد.

جالب اینجا بود که همه می پرسیدن از یزد اومدی به خاطر میتینگ!!! خب مگه چیه !

جا داره از عرفان ، مرتضی ،سعید ،شهرام، امیر ، شایان و... کلیه دوستانی که اسمشون توی ذهنم نیست... تشکر کنم .

مجید ،ماندانا و لیلی هم که قدم رنجه فرمودن و تشریفشون رو آوردن. با سارا هم تماس گرفتم که گفتن مشکلی برام پیش اومده نمی تونم بیام.

داشت یادم می رفت از ناکت یا ناکوت :wink: هم که هماهنگی های بسیار قوی این میتینگ رو انجام دادن تشکر می کنم(نمی دونم چرا هرچی می خورد می گفت خدا بیامرزدش) :shock:.

** از عرفان جان هم به خاطر زحمتایی که کشیدن ( سوغاتی پوستر و تقویم ، تهیه آب معدنی تو اون گرمایی که بود، دوربین و... ) تشکر و قدر دانی می کنم. __ از عرفان یاد بگیرید__ :wink:

واه :oops::oops::oops::oops: خجالت نده دیگه ....
این دفعه یه خورده حول حولکی شد ... از صبح ساعت 8 تا ساعت 2 و نیم سر کلاس بودم ... خیلی خسته شده بودم و دیگه جون میتینگ نداشتم ....

دفعه بهدی با انرژی بیشتر میام :دی

امیدوارم بهت خوش گذشته باشه ....:oops::oops::oops::oops::oops: بابت کتاب هم ملسی :دی

Erfan

Active Member
از تمامی دوستانی که اومدن تشکر میکنم خیلی خوش گذشت قرار خوبی بود و با دوستان زیادی آشنا شدیم...
تا باشه از این جمعها باشه و صفا و صمیمیت بین بچه ها.

از شهرام هم بابت اینکه هماهنگی ها رو انجام داده بود ممنونم

کوچیک همگی
مجید

دفعه آخرت باشه عرفان رو با پسوند میگی ها ... عرفان خالی :دی

دفعه دیگه هم برای تو پوستر هم میارم که دلت نشکنه :دی

Morteza76

Member

چی شد؟؟؟
خوب پوستر و تقویم ماله عرفان بود....!!! ولی آب معدنی و دوربین که از من بود...!!! :دی یزدی جان دقت کن.... !

ای بابا...آره دیگه ما که هر کاری انجام بدیم به چش نمیاد.... :دی ما هم خدایی داریم....

جدیدترین ارسال ها

بالا