معرفی هاست خوب با سرعت خوب

HamidZaeri

New Member
یه هاست میخوام حدود 500 مگ تا 1000 مگ با مشخصات زیر:
PHP 5.3 یا بالاتر
MYSQL 5 یا بالاتر
Apache 2 یا بالاتر
+
سخت افزار قوی داشته باشه و سرعتش بالا باشه
+
حداقل یه 10 تا مشتری داشته باشه
+
اکانت تست

pardisgroup

Active Member
سایت ما رو ببینید ... اکانت های کلاستر زمان تست دارند و هاست سی پنل 30 روز گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه

pasargadteam

Active Member
یه هاست میخوام حدود 500 مگ تا 1000 مگ با مشخصات زیر:
Php 5.3 یا بالاتر
mysql 5 یا بالاتر
apache 2 یا بالاتر
+
سخت افزار قوی داشته باشه و سرعتش بالا باشه
+
حداقل یه 10 تا مشتری داشته باشه
+
اکانت تست

با درود

باید براتون یکسری چیزا توضیح بدم :

نخست » اینکه فکر نکنید اگر ورژن php آخرینش باشه خوبه چون به روزه. به روز بودن نسخه php یعنی مشکلاتی رو به همراه داره که هنوز رفع نشده. خیلی از دیتاسنترها و سرور هایی که میخواهند خدمات مناسب بدهند یکی یا دو ورژن قبل تر رو نصب میکنند. مثلاً برای ما نسخه 5.2.13 است. یک نسخه قدیم تر از 5.3.0.
نسخه آپاچی ما هم 2.0 است و همینطور مای اسکیول هم در نوع خودش در ورژن خاص خودش گذاشتیم.

دوم از لحاظ سخت افزار هزاری هم قوی یا ضعیف باشه به هر حال بعد از تست مشخص میشه که چی است. سرور هست سخت افزار عالی اما همش یا دان هست یا سایت ها با مشکل رو برو میشند.
سرور هم داریم نصف اون سخت افزار رو داره اما همیشه آپتایم و عالی است.
سرور ما از لحاظ سخت افزاری در نوع خودش عالی است مثل چهارگیگ رم , سی پی یو کوردوکواد2 و پورت ارتباط شبکه 100مگابایت بر ثانیه دارد و ...

لیست مشتری های ما روی سروری که در حال حاضر داریم بیش از 60 تا است روی صفحه اول یک تعدادیشون لینک شده است میتونید بازدید کنید.

در مورد تست هم اینکه تست رو کسی دیگه نمیده مگر اینکه یه چیزی شنیده باشه.
خیلی ها برای تست میگیرند و مقاصد دیگری دارند مثل:
استفاده از اون برای یک پروژه دانشجویی که به استاد نشون بدهند و بعد تمام.
برای تست کردن یک اسکریپت مخرب یا همون شل اسکریپت ها و ...
من تا سه ماه پیش این کارو میکردم و تست میدادم اما دیگه نمیدم اما گارانتی 7روزه بازگشت وجه رو داریم در صورت مشکل داشتن. در واقع قید و شرط داریم چون هستند کسانی که پول رو میدهند بعد به چند نفر که میگن سایت خریدیم یهو یکیشون میگه من آشنا داشتم و میومدی از من میگرفتی و اینطوری و اونطوری و در نهایت مجبورش میکنه پول رو پس بگیره و ... بره یه جای دیگه. من تجربه داشتم طرف اومده هفت رو نشده گرفته رفته و بهش گفتم اگر برگردی هزینه رو دو برابر میگیرم. و رفته بود تست کرده بود اونجا رو و پولش رو پس نداده بودن حتی و مجبور شده بود برگردد پیش خود چون راضی بوده و منم ازش دوبرابر گرفتم که دفعه بعد تجربه بشه که بفهمه هر ارزونی بی دلیل و هر گرانی بی حکمت نیست.

به هر حال بنده در خدمتم.

J4vad

Member
با سلام ،

همه امکاناتی که خواستید در سرور نصب و بهینه شده است ، ضمن اینکه مشتریان ما در سایت ثبت شده اند و می توانید با آنها نیز صحبت کنید .

سرویس با سرعت بالای 1 Gbps ارائه می شود .

آدرس ما :http://www.ajahost.net

موفق باشید .

pasargadteam

Active Member
با سلام ،

همه امکاناتی که خواستید در سرور نصب و بهینه شده است ، ضمن اینکه مشتریان ما در سایت ثبت شده اند و می توانید با آنها نیز صحبت کنید .

سرویس با سرعت بالای 1 gbps ارائه می شود .

آدرس ما :http://www.ajahost.net

موفق باشید .

تاپیک دیگه قدیمی شده. عزیزم.
حدود 15 روز از پاسخ ها میگذره و این بنده خدا مشکلش حل شده.
تاپیک قدیمی بالا نکشید.

J4vad

Member
تاپیک دیگه قدیمی شده. عزیزم.
حدود 15 روز از پاسخ ها میگذره و این بنده خدا مشکلش حل شده.
تاپیک قدیمی بالا نکشید.

ممنون از تذکرتون اما من چنینی پستی را ندیدم ! که این را بیان کند .

شما که شیفته قوانین انجمن هستید کمی در امضای خود نیز تغییرات اعمال کنید ، چون در امضای خود وب سایت شخصی تشکیل د ادید !

موفق باشید .

pasargadteam

Active Member
ممنون از تذکرتون اما من چنینی پستی را ندیدم ! که این را بیان کند .

شما که شیفته قوانین انجمن هستید کمی در امضای خود نیز تغییرات اعمال کنید ، چون در امضای خود وب سایت شخصی تشکیل د ادید !

موفق باشید .

تاپیکی که اول زدید و بنده به شما اعلام کردم , بالاییش باز تاپیک بنده است تاریخش: 27 مرداد 1389, 10:17 است.
ملاحظه کنید بد نیست.

در ضمن شاه بخشیده وزیر نمی بخشه؟ امضای من اگر موردی بود مدیران ویرایش میکردند همون طور که برای بقیه رو میکنند. در ضمن خیلی ها امضا های بزرگتر و ... نسبت به بنده دارند.

موفق باشید به هر حال.

جدیدترین ارسال ها

بالا