مشکل نا پدید شدن view cube و کلید های میان بر

amirz1376

Well-Known Member
سلام من از وقتی این نرم افزارو به نسخه ی 2013 و 2012 آپدیت کردم view cube خودکار از بین میره و همین طور کلید های میان بر w,e,r از بین میره که حسابی اعصاب آدمو خراب میکنه میخواستم بدونم راهی برای درست کردن این مشکل هست یا خیر .اگه هست ممنون میشم توضیح بدید. ممنون

rainbmaya

Active Member
ساده ترین کار ریست تنظیمات Animation Preferences
مکانش هم در پایین سمت راست کنار AutoKeyکه شبیه کلید.موستو روش نگه داری معلوم میشه

rainbmaya

Active Member
غیر فعال شدن کلید ها هم میتونه به دلیل فارسی بودن کیبورد یا روشن بودن Caps lock باشه

درسته. صد در صد زبان فارسی فعاله یا Caps lock روشنه. من یادم رفت این قسمتو توضیح بدم.
باید تنظیمات زبانتونو تو کنترل پنل تصحیح کنید. یه کم باش ور برید میاد دستتون چیکارش کنید. اگه نتونستید بگید تا براتون توضیح بدیم چطور درستش کنید تا تو مایا خودبخود فارسی نشه.

rainbmaya

Active Member
تو این عکس دقت کنید Manipulator باید تیک داشته باشه. نداره بذار . درست نشد اینجا رو با دقت بخون
ساده ترین کار ریست تنظیمات Animation Preferences
مکانش هم در پایین سمت راست کنار AutoKeyکه شبیه کلید.موستو روش نگه داری معلوم میشه

پیوست ها

• Manipulator.jpg
    Manipulator.jpg
    205.6 کیلوبایت · بازدیدها: 34

amirz1376

Well-Known Member
سلام

ممنون از همگی
میخواستم بدونم چرا وقتی من دو تا لاینو لافت میکنم خراب میشه (الان مایا ندارم که با عکس نشون بدم.)؟

rainbmaya

Active Member
بهتره مشکلتو کامل توضیح بدی.
تنظیمات لافتو ریست کن شاید درست شه.

saeedxp2600

New Member
احتمالا سر و ته دوتا لاینت با هم یکی نیست.

یکی از لاین ها رو از منوی زیر برعکس کن. درست میشه.

surfaces> edit curves> reverse curve direction

samini350

New Member
سلام.
من مایا 2020 رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم view cube رو نمیتونم پیدا کنم برای مشاهده میشه راهنمایی کنید؟
سپاس
در جایی گفتین ریست میشه کامل توضیح بدین

جدیدترین ارسال ها

بالا