مشکل قالب

rasool_jelve

Active Member
قالب olam را به صورت دستی نصبی کردم الیته بسته نصبی هم داشت

به این دلیل دستی نصب کردم چون اگر میخاستم با بسته نصب اینکار رو انجام بدم در لوکال باید در پوشه ومپ محتویات رو پاک کنم از تو پایگاه داده و ... و بقیه سایتهام روی لوکال هاستم از بین میرفت

وقتی به صورت دستی نصب کردم یعنی از طریق کپی پوشه ها و حذف پوشه هایی که لازم نبود به درستی نصب شد و مشکلی نبود

حالا میخام اون آپیدت رو هم که یک فایل زیپ هست رو هم انجام بدم ؟چی کار باید بکنم

نکته دوم این که من هم به صورت دستی و هم به صورت بسته نصبی اتوماتیک اقدام به نصب قالب کردم

دو سه تا پلاگین هست در قالبی که عرض کردم که اروهای fatal که مربوط به متدهاست میدادند

احتمال زیاد یا پلاگین ها تداخل دارند یا کد هاشون مشکلی داره و به دلیل نسخشون

چه راهکاری برای اصلاح هست؟

سوال آخرم این که در ورد پرس پیام های بروز رسانی برای قالب و افزونه ها میاد

به نظر خودم چون از سایت اصلی میخاد انجام بده به دلیل مشکل لایسنس و فارسی سازیهایی که انجام شده نباید این کار رو انجام بدم.

ولی برای به روز رسانی به دلیل حفره ها و مشکلات امنیتی و بهینه شدن سایت در موارد دیگر چی کار باید بکنم ؟

Shir20

Member
قالب olam را به صورت دستی نصبی کردم الیته بسته نصبی هم داشت

به این دلیل دستی نصب کردم چون اگر میخاستم با بسته نصب اینکار رو انجام بدم در لوکال باید در پوشه ومپ محتویات رو پاک کنم از تو پایگاه داده و ... و بقیه سایتهام روی لوکال هاستم از بین میرفت

وقتی به صورت دستی نصب کردم یعنی از طریق کپی پوشه ها و حذف پوشه هایی که لازم نبود به درستی نصب شد و مشکلی نبود

حالا میخام اون آپیدت رو هم که یک فایل زیپ هست رو هم انجام بدم ؟چی کار باید بکنم

نکته دوم این که من هم به صورت دستی و هم به صورت بسته نصبی اتوماتیک اقدام به نصب قالب کردم

دو سه تا پلاگین هست در قالبی که عرض کردم که اروهای fatal که مربوط به متدهاست میدادند

احتمال زیاد یا پلاگین ها تداخل دارند یا کد هاشون مشکلی داره و به دلیل نسخشون

چه راهکاری برای اصلاح هست؟

سوال آخرم این که در ورد پرس پیام های بروز رسانی برای قالب و افزونه ها میاد

به نظر خودم چون از سایت اصلی میخاد انجام بده به دلیل مشکل لایسنس و فارسی سازیهایی که انجام شده نباید این کار رو انجام بدم.

ولی برای به روز رسانی به دلیل حفره ها و مشکلات امنیتی و بهینه شدن سایت در موارد دیگر چی کار باید بکنم ؟
سلام
من در قسمت ویرایش فرم تماس این قالب مشکل دارم که چطور آدرس ایمیلی که در این فرم پیام بهش ارسال میشه رو تغییر بدم
شما می تونید راهنمایی کنید؟

YeganehTarahan

New Member
سلام
من در قسمت ویرایش فرم تماس این قالب مشکل دارم که چطور آدرس ایمیلی که در این فرم پیام بهش ارسال میشه رو تغییر بدم
شما می تونید راهنمایی کنید؟

فرم تماس با چه افزونه ای ساخته شده ؟ به افزونه ای که فرم تماس باهاش ساخته شده برید , از توی تنظیماتش ایمیل رو تغییر بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا