مشکل فونت در کنترل پنل ادمین

shahzari

Member
من فونت های قالب رو به tahoma تغیر دادم حتی فونت های ایندکس هم tahoma هست ولی کنترل پنل هیچ تغییری نکرده/ چیکار باید بکنم؟

YTERROR

Active Member
به احتمال زیاد شما زا قالبی استفاده می کنید که بخش فروم نداره و وقتی قالب رو بعنوان قالب پیش فرض فرومتون انتخاب می کنید فروم بصورت پیش فرض قالب خودشو جایگزین فالبی که برای بخش ادمین نیست می کنه که فونتش آریال و ........

برای رفع این مشکل دو کار میشه کرد یک به پوشه تمپلت رفته و فایل Css تمپلت اولیه فورمتون و قسمت فونتاشو تاهاما کنید یکی دیگه هم این که از قالبی که فارسی شده و بخش ادمینشم بصورت کامل فارسی شده استفاده کنید

یا این که از یک قالبی که بصورت کامل بخش ادمینش فارسی شده فولدر ادمینشو در فولدر تمپلتی که در حال حاضر استفاده می کنید و فولدر ادمنی نداره کپی و پست کنید

shahzari

Member
یعنی میشه فولدر ادمین یک قالب رو جای فولدر ادمین قالب انتخاب شده جایگزین کرد؟ امتحان میکنم.

YTERROR

Active Member
تا جایی که من تست کردم بعضی از قالبها میشه بعضیها نمیشه البته باید هماهنگ کنی

ولی بهترین کا رهمونه که فایل Css تم پیش فرض رو فونتهاشو تاهاما کنی

shahzari

Member
همین کار رو کردم . css رو ادیت کردم اما کنترل پنل و ایندکس تغیری نکرد. بعدن! متوجه شدم که تغییر فونت این قالب از طریق header هست. و الان دیگه مشکل فونت ندارن. فقط کنترل پنلم تغییر جهت نداده بصورت کامل . نوشته های فارسی هنوز سمت چپ هستتند. و یه مشکل دیگه . عضویت خرااابه. فکر کنم برای نا هماهنگی ورژنشون باشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا