مشکل فتوشاپ با پرینتر

Maryam.20

Member
سلام:)
فتوشاپم با پرینتر مشکل داره ... سیستم من به دوتا پرینتر وصله، و هر دوتا پرینتر روی سیستم من نصب شدن، از برنامه های دیگه مثل آفیس به هر دوپرینتر ارسال کردم و با مشکل مواجه نشدم ، یعنی پرینتر کار کرد و مشکل نداشت ... اما از فتوشاپ که میفرستم بهم پیغام میده که باید پرینتر نصب کنم ... :-?چکار کنم؟

کدام ویرایش فتوشاپ رو استفاده میکنید .... ؟

نباید به نصب ربط داشته باشه .. اگر با Update درایور هم مشکل حل نشد حتما photoshop رو عوض کنید .

پیروز و موفق باشید .

Maryam.20

Member
Cs4 دارم ... بگیر نگیر داره
نمیشه تنظیمات شو انجامداد برای یک فایل کار میکنه برای یکی دیگه نه.
دوباره هم که نصب کردم فایده نداشت

Erfan

Active Member
تنظیمات فتوشاپ رو برگردون به حالت دیفالت و تظیمات پرینتر هم همینطور.

:rose:

Maryam.20

Member
ممنون عرفان جان ...
اما بلد نیستم ... میشه بگی چه جوری؟ یعنی با نصب دوباره این اتفاق نیوفتاده؟
بعدشم ... با اینکاربراش ها و استایلها و چیزای دیگه برمیگردن به حالت اول؟

سلام دوست من .

دیفالت کردن تنظیمات به براش و استایل های شما کاری نداره . چون ÷انل اینها با هم تفاوت داره .

به نظر من در چنین شرایطی چند احتمال وجود داره .
( من به این ترتیب سیستم رو چک میکنم )

1- اول پرینتر رو تست میکنم با نت پد
اگر درست بو که هیچ و اگر نبود سعی میکنم باگ رو پیدا و بر طرف کنم .
2 - اگر فقط در برنامه فتوشاپ این مشکل هست حتما کامل این برنمه رو حذف و یک dvd دیگه تهیه میکنم از دوستی که نصب کرده باشه و پرینت فرستاده باشه .و این نسخه را نصب میکنم ( راستی یادم رفت از شما بپرسم پرینت pdf میتونید بگیرید یا نه ... اگه میتونید بگید چون می خوام بدونم پنل پرینت فتوشاپ باز میشه یا نه)
3 - اگر باز هم مشکل حل نشد به احتمال زیاد یکی از dll های ویندوزی شما آسیب دیده و بهتر است ویندوز رو عوض کنید .

شاد و پیروز باشید

سلام دوستان من وقتی میخوام با فتوشاپ پرینت بگیرم فتوشپ ارور میده و میگه که دستگاه پرینتر رو نمیشناسه هم فتوشپ رو دوباره نصب کردم و هم دباره دوتا پرینتر رو نصب کردم اگه کسی میدونه که که باید چیکا کنم لطفا دریغ نکنه با تشکر از همه دوستان

پیوست ها

• photo_2017-05-13_15-02-30.jpg
    photo_2017-05-13_15-02-30.jpg
    162.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3

جدیدترین ارسال ها

بالا