مشکل دسترسی به سایت نصب شده

iranhamrah

New Member
با سلام

شاید مدیران محترم ایراد بگیرند که جای این سئوال اینجا نیست ولی چون مرتبط با phpbb هست من اینجا مطرح کردم
اطلاعات من در رابطه با نصب و راه اندازی سایت زیاد نیست برای همین منظور کتاب راهنمای phpbb3 اقای یوسف دوست رو خریداری کردم و طبق راهنمایی های نوشته شده در لوکال هاست شروع به نصب و تمرین کردم و بعد از مدتی هم هاست و دمین خریداری کردم و اقدام به نصب کردم که ابتدا یکسره ارور میداد و بعد از کلی مشقت کشیدن
تونستم برنامه رو (اخرین ورژن ) رو نصب کنم البته نمی دونم راهی که رفتم درسته یا نه ولی توضیح میدم :

1- وارد cpanel شدم و در my sql database wizard دیتا بیسی به نام دامنه ام ساختم
2- وارد file manager شدم و در بخش public_html فایل phpbb3 رو اپلود کردم و سپس اکسترکت کردم
3- وقتی نام سایتم رو در مرور گر می زنم پنجره index of زیر ظاهر شد که در ان گزینه هایی رو داره وقتی گزینه سوم که phpbb3 هستش رو زدم مرحله نصب phpbb3 امد و تا انتها نصب رو انجام دادم

moz-screenshot-1.png
عکس.JPG

4- حالا که نصب تموم شده باز هم اسم سایت رو که میزنم همون پنجره index of میاد و وقتی گزینه phpbb3 رو میزنم
خود سایت نصب شده باز میشه و همه چی درسته

حالا مشکلم اینه که چکار کنم که با دادن ادرس سایت مستقیما باز بشه و برای همه قابل دیدن باشه

کجای کارم اشتباه شده شما بفرمایید یه جا توی همین انجمن شما دیدم که گفته شده نیاز به نرم افزار ftp هستش هرچند که کار کردن با اون رو بلد نیستم و ورژن filezila داخل cd همراه با کتاب رو نصب کردم و سر در نیاوردم

لطفا راهنمایی دقیق بفرمایید چون تازه کارم :sad:

moz-screenshot.png

aliReza

Well-Known Member
الان PHPBB توی این آدرس در دسترس هست:
کد:
http://ssim.ir/phpBB3
کافیه فایل ها رو از داخل فولدر phpBB3 به داخل فولدر public_html

انتقال بدید

آخرین ویرایش:

iranhamrah

New Member
با تشکر از راهنمایی تون
بفرمایید چطوری این کار رو بکنم چون تازه کارم

BetaMaster

Member
راه آسان ترش استفاده از htaccess یا Redirect توسط HTML هست.
اگر در این مورد اطلاعات ندارید بفرمایید فایلشو ضمیمه کنم

iranhamrah

New Member
با سلام
تاحدودی html کارکردم البته مقدماتی اون هم از روی کتاب ولی ممنون میشم فایل رو بزارید

iranhamrah

New Member
یه سئوال دیگه که دارم اینه که انجمن راه اندازی شد ه و یک سری انجمن و زیر انجمن ساختم . تا زمانی که با نام کاربری وارد انجمن نشده ام گزینه مبحث جدید وجود دارد و وقتی می خواهم موضوعی را وارد کنم پیغام میدهد که با نام کاربری وارد شوید و وقتی با نام کاربری وارد می شوم در هیچ شاخه ای گزینه مبحث جدید را ندارد
در بخش سطوح دسترسی کاربران عضو را روی استاندارد به علاوه نظر سنجی گذاشته ام

BetaMaster

Member
محتویات فایل ضمیمه را در روی Desktop خود استخراج کنید (2 فایل)

http://up.iranblog.com/Files3/89628990efa040de9f5c.zip

فایل index.html را باز کنید و به جای http://phpBB.Maghsad.com نشانی فوروم سایتتون رو قرار بدید و اونو Save کنید.

iهر دو فایل را در Root سرور خود (جایی که پوشه phpBB3 قرار دارد و نه داخل پوشه phpBB3) بریزید.

به همین راحتی !

BetaMaster

Member
یه سئوال دیگه که دارم اینه که انجمن راه اندازی شد ه و یک سری انجمن و زیر انجمن ساختم . تا زمانی که با نام کاربری وارد انجمن نشده ام گزینه مبحث جدید وجود دارد و وقتی می خواهم موضوعی را وارد کنم پیغام میدهد که با نام کاربری وارد شوید و وقتی با نام کاربری وارد می شوم در هیچ شاخه ای گزینه مبحث جدید را ندارد
در بخش سطوح دسترسی کاربران عضو را روی استاندارد به علاوه نظر سنجی گذاشته ام
این مشکل از دستکاری سطوح دسترسی هست.

اول از همه چون شما از کتاب راهنمای phpBB 3 کار را شروع کردید احتمالا phpBB 3.0.4 را نصب کردی که یک سالی میشه از رده خارجه.
برای من جای سواله چرا CD هایی که دست کاربر میرسه از سوی ناشر به روز نمیشه:mad:

آخرین نسخه را از www.phpBB.Maghsad.com بگیر. (در حال حاظر 3.0.7 PL1)

سپس انجمن را دوباره نصب کن. و این بار سطح دسترسی را دستکاری نکن

در نسخه 3.0.7 کنترل ها خیلی راحت تر از قبل شده

امیدوارم موفق باشی:rose:

iranhamrah

New Member
با سلام
من همین نسخه اخر رو دانلود کردم و نصب کردم با این حال اگر بخوام دوباره نصب کنم تمام ساخته هام از بین میره یا راهی برای ریست کردن به default داره که تنظیمات به حالت اول برگرده

iranhamrah

New Member
اگر بخوام کلمه phpbb بالای صفحه انجمن را بردارم چکار بکنم و همچنین نام انجمن در بالای صفحه بزرگتر بشه

BetaMaster

Member
بخش بزرگی از سوالاتتون در انجمن های پشتیبانی phpBB قبلا مطرح شده. می تونید از www.Forum.Maghsad.com استفاده کنید.

توجه مهم : قبل پرسیدن حتما جستجو کنید

iranhamrah

New Member
بخش بزرگی از سوالاتتون در انجمن های پشتیبانی phpbb قبلا مطرح شده. می تونید از www.forum.maghsad.com استفاده کنید.

توجه مهم : قبل پرسیدن حتما جستجو کنید
با تشکر ولی من هروقت به این سایت مراجعه می کنم ف ی ل ت ر ه

قبلا این مشکل رو نداشتم از دو تا ای پی هم وارد میشم باز همونه

Silver PC

Well-Known Member
can you share any program if you have to pass?

قانون شماره 33 ) استفاده از فونت های غیر فارسی در انجمن ها خلاف قوانین می باشد.مجید آنلاین یک انجمن تخصصی پارسی زبان با کاربران ایرانیست و استفاده از فونت های انگلیسی برای نوشتن جملات فارسی تنها باعث آزار کاربران خواهد شد

موفق باشید ... !

iranhamrah

New Member
با سلام
دوست من از فونت غیر فارسی استفاده نکردم و نقض قانون نکردم بلکه از زبان غیر فارسی استفاده کردم و درخواست نرم افزار عبور از ؟؟؟؟؟ دادم
حالا اگر داری یا اپ کن یا میل
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا