[phpNuke] مشکل در وارد نشدن با نام کاربری خودم !

ssj

Member
سلام به همگی :)
سال نو بر همگی مبارک باد
من یه مشکل دارم ... نمی تونم که وارد بخش کاربری سایتم بشم ... وارد بخش مدیریتی میشم ... ولی کاربری نمتونم وارد شم .... درصورتیکه بقیه کاربران می تونن وارد بشن ...
در ضمنftp سایت هم نمیتونم که بهش کانکت کنم از همون جایی هم که دومین گرفتم زنگ زدم .. گفتند که مثل اینکه مخابرات یه سری آی پی ها رو مسدود کرده و آنها هم نامه زدن و پیگیر شدن....
حالا به نظر شما ممکن که این قضیه درست باشه ...
اگه هست پس چرا بقیه کاربران با نام کاربری خودشون لاگین می کنن
در ضمن من همه کوکی ها رو هم از توی سایت هم از توی اینترنت اکسپلورر هم پاک کردم .
ممنون می شم که مثل همیشه کمکم کنید
...

S4DEGH

Well-Known Member
شما موقع پر كردن فرم مديريت تيك گذينه ثبت كاربري با توجه به يوزر و پس مديريت رو انتخاب نكرده بودي ! براي همين فقط مديريت رو ثبت كرده .
بايد از طريق كنترول پنل كاربران براي خودت يوزر و پس مديريت رو ( براي كاربري ) تعريف كني !

درمود Ip هم .. ممكنه ! چون هر دامنه و هاستي براي خودش Ip خاصي داره و ممكنه فيلتر بشه البته احتمالش 1 به 1000 هست !

ssj

Member
سلام آقا صادق
من با نام کاربری که برای مدیر ساخته بودم وارد می شدم . الان یه چند روزیه که نمی تونم وارد شم .
در ضمن اون تیکی که شما می فرمایید رو در همون ابتدای نصب ناک من انتخاب کردم ... و وارد هم میشدم ...
الان چند روزیه که این مشکل رو پیدا کردم .

S4DEGH

Well-Known Member
پس با اين حساب يا از كوكي ها هست و يا از خود سيستم كاربران ! وقتي وارد مديريت ميشي به بخش مديريت كاربران برو و اونجا يوزرت رو چك كن ببين چطوريه !

ssj

Member
سلام آقا صادق من فکر می کنم که مشکل از همونِ که به FTP سایت نمی شه کانکت شد .
چونکه الان که از طریق بخش مدیریت کاربران وارد شدم پیغام زیر رو داد :
فایل cnbya.php از روت سایت راه اندازی نمایید, بانک اطلاعاتی را بروزرسانی کنید, و پس از آن این فایل را پاک کنید!
ورژن این ماژول 4.4.0 b2 و ورژن بانک اطلاعاتی شما
ولی تعجب می کنم که بقیه دوستانم می تونن که با نام کاربری خودشون وارد بشن.
فقط مال من نمیره ... در ضمن کاربر جدید هم رجیستر نمی کنه ...
در هرصورت چون توی روت من فایل cnbya.php نیست ... و از طرفی هم نمی تونم که کانکت شم به اِف تی پی .... فکر کنم که حالا حالا ها همین مشکل رو داشته باشم حداقل تا زمانی که مخابرات آی پی ها رو درست کنه
درسته ؟
اگر هم راه حل دیگه ای به ذهنتون می رسه ، منو فراموش نکنین
با تشکر از شما و آقا مجید

S4DEGH

Well-Known Member
از طريق Cpanel ميتوني وارد بشي كه ! اونجا از فايل منيجر استفاده كن !

S4DEGH

Well-Known Member
ميگم ميتوني سرور رو عوض كن !
شما طلبكار هستي و چون شركته نمي تونه انجام بده پس ميتوني پولت رو پس بگيري !

ssj

Member
اِ .... ؟
جدی میشه یه همچین کارایی هم کرد ؟
آخه فکر می کردم که چون باهاشون قرارداد بستم دیگه تمومه !
ممنونم صادق جان ، بازم مثل همیشه کمکم کردی ....
راستی می دونم که جای این سوال اینجا نیست ، ولی چون انجمن VB.NET نداشتیم مجبورم اینجا هم سوال کنم ، شاید شما بدونین :

سوال من اینه که من در زبان برنامه نویسی VB.NET برای Insert کردن عکس در دیتا بیس Sql باید نوع فیلدش رو از چه نوعی انتخاب کنم ؟
با توجه به اینکه نوع فیلد باید Byte باشد تا بتواند عکس را به داخل دیتابیس Sql Sever وارد کند ، مثلاً برای Insert کردن عکس در زبان برنامه نویسی PHP ما نوع عکس را از نوع Blob در دیتابیس My Sql انتخاب می کردیم .
ولی در دیتابیس Sql Server ما همچین گزینه ای را به اسم Blob نداریم .
با تشکر از راهنمایی شما .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا