مشکل در نصب فدورا 12

سلام
می خوام فدورا 12 رو نصب کنم. وقتی با سی دی بوت شد ماوس رو نمیشناسه. البته ماوس قدیمیه
مشکل دوم اینه که وقتی Install to hard disk رو میزنم صفحه نصب نمیاد. فقط اون پایین میزنه که داره صفحه نصب رو میاره ولی بعد چیزی نمیاد

آخرین ویرایش:
سلام
می خوام فدورا 12 رو نصب کنم. وقتی با سی دی بوت شد ماوس رو نمیشناسه. البته ماوس قدیمیه
مشکل دوم اینه که وقتی Install to hard disck رو میزنم صفحه نصب نمیاد. فقط اون پایین میزنه که داره صفحه نصب رو میاره ولی بعد چیزی نمیاد

١ -موس رو عوض كن حتما:cool:
٢ـبيشتر توضيح بده تا كمكت كنم

ولي اگه تازه كار هستي از لينوكس منت استفاده كن خيلي راحته فعلا تا خوب پيشرفت كني
اين فدورا بايد درايورهاي صدا((كدكها)) و گرافيك ((اين يكي اجباري نيست))رو از اينترنت دانلود كني كه اذييت ميشي

وقتی که install to hard drive رو میزنم مینویسه starting install to hard drive ولی بعداز اون اتفاقی نمی افته

وقتی که install to hard drive رو میزنم مینویسه starting install to hard drive ولی بعداز اون اتفاقی نمی افته

همچين مشكلي داشتم ، ولي با شبيه ساز سيستم ، دو الي 3 بار ري ست كردم درست شد.

منظورتون از رم شبیه ساز چیه؟

شبيه ساز سيستم ، براي اينكه روي سيستم خودم لينوكس نصب نكنم ، ازشبيه ساز استفاده كردم.

فكر كنم فدورا نياز به 1 گيگ رم داشته باشه.
شما 1 گيگ رم داريد؟

شبيه ساز سيستم ، براي اينكه روي سيستم خودم لينوكس نصب نكنم ، ازشبيه ساز استفاده كردم.

فكر كنم فدورا نياز به 1 گيگ رم داشته باشه.
شما 1 گيگ رم داريد؟
شما گفتید یرای اینکه نصب نکنید از شبیه ساز استفاده می کنیدولی من می خوام رو سیستم نصب بشه
رم سیستم 256 هست البته یه 256 دیگه گرفته بودم وقتی گذاشتم رو سیستم فقط 32 مگ اون رو شناخت و بقیه پرید

خب مشكلتون معلوم شد!

رم سيستم شما كم هست. فكر نكنم بتونيد نصب كنيد.
تقريبا مطمئنم كه رم 1 گيگ ميخواد ( ابونتو ، نسخه ي قديميش حداقل 512 ميخواد! )

جدیدترین ارسال ها

بالا