مشکل در سرور لینکوکس و ارورهای Cpu Exceed

DANG3R

Member
سلام دوستان عزیز

امیدوارم که حالتون خوب باشه
حقیقتش مشکل بنده اینه که نیاز به یک متخصص واقعی دارم ... تا مشکلمو تو این زمینه حل کنه !

من از بلوهاست یک هاست دارم ، و یک انجمن روش دارم ... ولی نمی دونم چرا اینقدر ارور Cpu Exceede quota می ده ...
خیلی زیاده ! روزی یک بار ...
ولی سایت های دیگه ای که از ما پست ها و کاربراشون بیشتره دارن خیلی راحت روی همین بلوهاست فعالیت می کنن ...
مثل footiran.com , daneshju.ir و ... ولی نمی دونم چرا مال ما اینجوریه ...
می گن که باید بری تو ارور لاگ ها توی tmp ببینی مشکل کجاست ... خب گیرم که من مشکل رو پیدا کردم ! ولی خب چه جوری سر و سامونش بدم ؟
به همین خاطر از یک متخصص کمک می خوام ...

DANG3R

Member
سلام دوست عزیز
ممنون از جواب دادنتون .
توی هزینه کردن در این مورد مشکلی ندارم ...

DANG3R

Member
دوستان کسی نیست که بتونه مشکل رو حل کنه !؟
گفتم که هزینه رو می پردازم !

Mozafary

Member
سلام
دوست عزیز اون لینک که دادم مربوط به فروم بلوهاست میشه که در اونجا کسی که مشکلی مشابه شما داشته مطرح کرده و در جواب بهش گفتن که باید مقدار دسترسی و استفاده از cpu رو درخواست بده از بلوهاست که بلوهاست در مقابل پول اضافی میگیره.
منظور من پولی بود که به بلوهاست باید بپردازید
دوستان کسی نیست که بتونه مشکل رو حل کنه !؟
گفتم که هزینه رو می پردازم !

DANG3R

Member
نه عزیز ...
بنده که در پست اول ذکر کردم ...
ما نیازی نداریم که چنین کاری کنیم.الآن خیلی سایت های بزرگتر از ما هم هستن که روی همین هاست ها هیچ مشکلی ندارن
به نقل بنده از پست اول توجه کنید...

ولی سایت های دیگه ای که از ما پست ها و کاربراشون بیشتره دارن خیلی راحت روی همین بلوهاست فعالیت می کنن ...
مثل footiran.com , daneshju.ir و ... ولی نمی دونم چرا مال ما اینجوریه ...
می گن که باید بری تو ارور لاگ ها توی tmp ببینی مشکل کجاست ... خب گیرم که من مشکل رو پیدا کردم ! ولی خب چه جوری سر و سامونش بدم ؟
به همین خاطر از یک متخصص کمک می خوام ...

به خاطر همین گفتم که از یک متخصص کمک می خوام که به بنده کمک کنن و مشکل رو پیدا کنه و رفع کنه ...

DANG3R

Member
ممنون از پاسختون ...
میشه دقیق بگید چه مشخصاتی رو نیاز دارید ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا