مشکل در ساخت انجمن لطفا راهنماییم کنید

mortezag2001

New Member
سلام
منم یه مشکلی دارم
میخوام گروه بندی کنم انجمنم رو ولی نمیشه
مثل همین سایت مجید انلاین که توی انجمنهاش یه پنجره هست که نوشته" مسایل مربوط به مجید آنلاین" که خودش چند انجمن داره و اون انجمن ها هر کدو زیر شاخه هایی دارن و بهد دوباره یه پنجره دیگه نوشته" بخش کاربران ویژه" که باز خودش چند انجمنه و هرکدوم از انجمن ها زیر شاخه داره

حالا من میتونم انجمن و زیر شاخه رو بسازم ولی نمیتونم اون پنجره ها رو بسازم و جدا کنم :cry::cry::cry:

لطفا راهنماییم کنین-:sad::sad:

kinglion

New Member
سلام
منم یه مشکلی دارم
میخوام گروه بندی کنم انجمنم رو ولی نمیشه
مثل همین سایت مجید انلاین که توی انجمنهاش یه پنجره هست که نوشته" مسایل مربوط به مجید آنلاین" که خودش چند انجمن داره و اون انجمن ها هر کدو زیر شاخه هایی دارن و بهد دوباره یه پنجره دیگه نوشته" بخش کاربران ویژه" که باز خودش چند انجمنه و هرکدوم از انجمن ها زیر شاخه داره

حالا من میتونم انجمن و زیر شاخه رو بسازم ولی نمیتونم اون پنجره ها رو بسازم و جدا کنم :cry::cry::cry:

لطفا راهنماییم کنین-:sad::sad:
وقتی که phpBB رو نصب می کنین یه گروه و موضوع پیشقرض وجود داره،اگه اونا رو حذف نکرده باشین کارتون راحته،اول به کنترل پنل مدیریت برید و تو قسمت انجمن ها روی ایجاد انجمن جدید کلیک کنید،تو صفحه باز شده یه فیلد هست به اسم "کپی کردن سطوح دسترسی از"،اگر گروهی رو ایجاد میکنین بر روی اولین گروه شما کلیک کنین(تا سطوح دسترسی از اون کپی بشه) اگه هم که انجمن ایجاد می کنین باید اولین انجمن رو انتخاب کنین،البته قبلش باید نوع انجمن رو هم مشخص کنین (لینک،گروه،انجمن)
در غیر این صورت باید سطوح دسترسی رو از بخش"سطوح دسترسی" به طور دستی تنظیم کنین

جدیدترین ارسال ها

بالا