مشکل در دستور کپی در دایرکتور (لطفا کمک کنید)

یک سوال خیلی خیلی مهم :من وقتی دستور کپی کردن فایل را در دایرکتور می نویسم . تا وقتی که در محیط برنامه هستم دستور به خوبی اجرا می شود.اما وقتی که از آن یک فایل اجرایی می سازم این دستور دیگر کار نمی کند و با پیام :Use of Unsupported Lingo Command #fileروبرو می شوم.لطفا مرا راهنمایی کنید. با تشکر .

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزيز
ورودتون رو تبريك ميگم
ميشه كد برنامتونو بذاريد
اگه ميتونين از اكستراي بادي اي پي اي استفاده كنين كه مشكلي نداره
موفق باشيد

سلام آقا نیما
نمیدونم چرا تمام دوستان مشکلشون رو توضیح نمیدن. و در مورد پروژه هاشون نمیگن که میخوان چیکار بکنن. اگه توضیح بدن
حتما پیشنهادهای خوبی رو میتونن دریافت کنند.

دوست عزیز لطفا کدی که مشکل داره رو اینجا بزار تا تستش کنیم و در مورد برنامتون نیز توضیح بدین. انشاا.. که مشکلت حل میشه.

مشکل در دستور کپی در لینگو

سلام به همه دوستان خوبم بخصوص نیما و آماتور.دستور کپی : ("File("F:\Bond.exe").CopyTo("G:\Bond.exeمن وقتی دستور بالا را (که وظیفه کپی کردن فایل رو بر عهده داره) در دایرکتور می نویسم تا وقتی که در محیط دایرکتور هستم این دستور به خوبی اجرا می شود. اما وقتی که از آن یک پروژه (فایل اجرایی) می سازم دیگر این دستور کار نمی کند و با یک پیغام خطا روبرو می شوم. اگر من را راهنمایی بکنید بی نهایت از شما ممنونم.در دستور بالا در درون (" ") آدرس مورد نظر خودم را نوشته ام.

آخرین ویرایش:

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزيز
شما ميتونيد از دستور downloadnetthings (البته توي هلپش ببينيد ) استفاده كنين بجاي ادرس url اگه ادرس روي كامپيوتر خودتون رو هم بدين كار ميكنه موفق باشيد

دوست عزیز
این یکی از فرامین سیستم عامل است و از دستورات لینگو نمیباشد. همانطور که نیمای عزیز گفت عمل کنید و یا از فایل ای او
کمک بگیرید. موفق باشید.

یه سوال دیگه !!

از همگی شما ممنونم. خیلی به من حال دادین. دو سوال دیگه دارم اگه میشه لطفا راهنمایی کنید.یه سوالم اینه که چطور میشه با دایرکتور درایو سی دی رو تشخیص داد. یعنی اینکه برنامه من در تمام سی دی درایوها با نام های مختلف اجرا بشه؟ ... یه سوال دیگمم اینه که کد ساخت پوشه در دایرکتور چیه؟ یعنی اینکه در آدرس مورد نظر یک پوشه (Folder) بسازه. با تشکر از تمامی دوستان خوبم.ID Yahoo : Amin252007

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزيز
براي پيدا كردن سي دي رام يه چند تا تاپيك پايين تر بحث شده.
براي فلدر هم ميتوني از بادي اي پي آي و هم از fileio استفاده كني(البته دومي رو شك دارم)
موفق باشي

باسلام
ببخشید کسی نمیدونه که آموزش این برنامه (دستوراتش) تو چه سایتی میشه پیداش کرد؟ لطفا کمک کنید؟

سلام جناب سعادتی راد
با استفاده از کد ذیل میتونید فولدر ایجاد نمائید. در این نمونه ابتدا یکسری فولدر در درایو دی به نام d:\Test\Test1\Test2
ایجاد میکنه و در خط بعد مجدد یکسری فولدر به نام \one\two\three داخل فولدر بالا ایجاد مینماید.

fxObj = xtra("FileXtra4").new()
put fxObj.fx_FolderExists("d:\Test\Test1\Test2")
-- 0
put fxObj.fx_FolderCreate("d:\Test\Test1\Test2\one\two\three")
-- 1
fxObj = 0
امیدوارم مشکلتان حل شده باشد. عید بر شما عزیز دل برادر مبارک باد. موفق باشید.

f_1365_k

New Member
منم یه سوال دارم
چه جوری می شه کادر ویندوز رو از تو فایل اجزایی حذف کرد؟
یه سوال دیگه ام دارم
دستور برا از کار انداختن دکمه esc چیه؟

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
برای سوالاتی که به عنوان یه تاپیک مربوط نیستن تاپیک جدید بزنین
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا