[phpNuke] مشکل در دریافت نیوک پلاتنیوم !!

Pooriaf

Member
نمی تونم وارد سایت afagh.biz بشم !!
وقتی آدرس سایت رو می نویسم سایت میره رو http://metal.rackset.com/suspended.page
اون موقعی هم که می تونستم وارد سایت بشم و دانلود کنم از فایل 7 مگی فقط 268 کیلوبایت می تونستم
دریافت کنم بعدش می پرید بیرون (مشکل از ISP نبود)
حالا لینک مستقیم برای دریافت نیوک پلاتنیوم آفاق (آخرین نسخه) رو میشه از یک جای دیگه به من بدبد
چون کارم بدجوری گیره

Pooriaf

Member
کمک
241.gif

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز یکم صبر کن ... حتما مشکلی‌ با سرور هستش که صادق هم داره ردیف می‌کنه ... امیدوارم که به زودی مشکلش حل بشه و بتونی‌ دانلود کنی‌ ...

S4DEGH

Well-Known Member
والله ديگه خسته شدم ! طبق آماري كه بهم دادن مثل اينكه دارن زيراب سايت آفاق رو ميزنن !!! و شركت خدمات سرور هم داره باهاشون همكاري ميكنه !
الان بعد از 1 سال و خرده اي دارن ميگن سايت شما باگ داره ! آخه اگر داشت بعد از 1 سال نشون ميداد !؟
بعد براحتي هك ميشد ! اين چندمين باره كه همچين اتفاقي مي افته !

ديگه موندم چي كار كنم ! شيطونه ميگه برم شركتشون رو رو سرشون خراب كنم بيام !

Masoud1365

مدیر انجمن
sadeghkhafan گفت:
الان بعد از 1 سال و خرده اي دارن ميگن سايت شما باگ داره ! آخه اگر داشت بعد از 1 سال نشون ميداد !؟
بعد براحتي هك ميشد ! اين چندمين باره كه همچين اتفاقي مي افته !
این دقیقا همون چیزی هستش که سرور قبلی به من گفت . وقتی که آمار سایت شروع میکنه به بالا رفتن میگن باگ داره ، یه جاییش اشکال داره و ... و در آخر سایت بسته میشه

اون موقعی هم که می تونستم وارد سایت بشم و دانلود کنم از فایل 7 مگی فقط 268 کیلوبایت می تونستم
شما با نرم افزار دانلود کن . مثلا با DAP ، نسبتا برنامه خوبی هستش

S4DEGH

Well-Known Member
نه مسعود جان موضوع چيز ديگه اي هست !
نسخه 7.8 باگ داره ! اينها فكر ميكنن پلاتينوم 7.8 هست ! از طرفي فكر ميكنن يكي هستن ! در واقع يكي نيستند !
و بعد از كلي صحبت تازه فهميدن يكي نيستن !
انگار هركي به چيزي شبيه يكي هست !

در هر صورت سايت باز شده ! اون سرور قبليتم همين فكر رو كرده بود !

S4DEGH

Well-Known Member
میگم اسپانسر خواستی‌ بگو
ممنون !

من الان هم با مدير اصلي پلاتينيوم تماس گرفتم !‌گفت باگي براي پلاتينيوم نيست ! هر كي گفته بي خود كرده ! :D

امید میره که تا چند روز آینده آفاق با انتقال از سرور فعلی به روی سرور هاست سیلور تمام مشکلات احتمالی رو حل کنه و بتونه سریعتر به دوستاران خودش خدمات رسانی کنه . در ضمن دوست عزیز آقای Pooriaf . اگه می خوای نیوک پلاتینیوم رو نصب کنی تیم آفاق به صورت رایگان می تونه این کار رو برات انجام بده و نیازی نیست که شما با این سرعت پائین اینترنت این کار رو انجام بدی .... خواستی با من تماس بگیر تا برات ردیف کنمش ...

Parham

Well-Known Member
صادق خلاصه اگر یه موقع مشکل هاست داشتی‌ حالا هرچقدر با هر پهنای باندی بهم بگو ...

S4DEGH

Well-Known Member
صادق خلاصه اگر یه موقع مشکل هاست داشتی‌ حالا هرچقدر با هر پهنای باندی بهم بگو ...
قربون دستت پرهام جان ! ممنون ...
اين هاست سيلور مديرش آروين هست كه مدير انجمن تو آفاقه ! براي همين تو فكر انتقال به اونم ! چون ديگه از خودمونه ...

Masoud1365

مدیر انجمن
sadeghkhafan گفت:
قربون دستت پرهام جان ! ممنون ...
اين هاست سيلور مديرش آروين هست كه مدير انجمن تو آفاقه ! براي همين تو فكر انتقال به اونم ! چون ديگه از خودمونه ...
صادق جان 100% این کارو بکن من که جونم راحت شد . خداییش روی سرور قبلی آمار از 1000 که میزد بالا سایت بسته می شد !!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی الان دیگه راحت شدم.

S4DEGH

Well-Known Member
آخه آروين همه بخش هارو كامل باز كرده ! چون تو فكر چاپيدن مردم نيست !

جدیدترین ارسال ها

بالا