مشکل در بازیابی اطلاعات به رمز درآمده در ویندوز

ghoghnuse

Member
سلام بر همه دوستان عزيز.
آقا رضاي عزيز ممنون كه تجربه خودت را در اختيار ما گذاشتين . حالا حداقل من مي دونم كه راهي كه من امتحان كردم در مورد فايلهاي encrypy شده جواب نمي ده . اما آقاي اديسون بسيار عزيز ، احتمالا منظور شما از محلل ، حلال بوده چون محلل در زمان گذشته كسي بوده كه زني را كه شوهرش 3 طلاقش كرده بوده و ديگه نمي تونسته با شوهر قبليش ازدواج كنه مي گرفته و بعد از زمان معيني طلاق مي داده تا شوهر سابقش بتونه مجددا باهش ازدواج كنه . فكر نمي كنم كه شما با اين پكيج ها و اين درجه از معلومات ، چنين شغل غير مرتبطي اختيار كرده باشيد . كاش تمام دوستان در مورد شركت در كلاسهاي ادبيات فارسي توجه بيشتري مي كردند . ( شوخي بود به دل نگيريها ! )

دوستدار همگي
بدرود

mazoolagh

Active Member
1- ققنوس خان لطفا بفرماييد اين راهي كه ميگين امتحان كردين و روي فولدرهاي انكريپت نتيجه بخش نبوده آيا همون advance efs recovery هست كه صحبتش رو كرده بودين؟

2- آقا رضا - شما نبايد از صحبت من دلگير بشين. وقتي من اطمينان دارم كه فرمايش شما امكان نداره درست باشه (رفع انكريپتش فولدر با change owner) و شما اينطور با قاطعيت حكم ميدين مجبورم رفع شبهه كنم. ضمنا تقصير خودتون هم هست كه دقت كافي بخرج نميدين. همين امروز ديدم توي يك تاپيك ديگه فرموده بودين در safe mode ميشه بدون پسورد وارد شد! با اين نوع پست زدن اعتبار صحبتهاتون رو خدشه دار ميكنين.

3- آقاي ادسون هم بايد متوجه باشن كه سابقه كار و كلاس mcse رفتن اگر بي بنياد باشه ميتونه خيلي راحت با يك پست نادرست و خطاي فاحش همه اش به باد فنا بره!

ghoghnuse

Member
سلام بر همگي

برنامه اي را كه قولش را به دوستان داده بودم upload كردم . استفاده كنيد و تجربياتتون را در اختيار بقيه دوستان قرار بدهيد .
http://www.megaupload.com/?d=IVZBNFNH

موفق باشيد . بدرود .

rezafox

New Member
با سلام

این سایت مگا اپلود فیلتره که!!!! حداقل برای من.دیگران را خداییش نمیدونم.

ghoghnuse

Member
سلام
هركي ميخواد email بده تا با كمال ميل براش ارسال كنم . موفق باشيد . بدرود .

سلام
ققنوس جان من برنامه رو دانلود کردم و با اون کار کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد لطفا بیشتر توضیح بدین
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا