مشکل در ایمپورت کردن لاین

MaMaLi_3D

New Member
سلام
خسته نباشید.

یک طراحی در کرل انجام دادم و خواستم اون رو به صورت 3دی ارائه بدم. خلاصه در 3دی مکس ایمپورت کردم و Extrud و بعد هم از Archshader Vol2 از قسمت Food متریال Orange_02 رو به آبجکت ها دادم. وقتی رندر میکنم سطح رویی متریال نمیگیره ولی بقیه ی سطوح رو میگیره . میشه گفت نمای جلوی کار متریال نمیگیره و فقط رنگ است. براتون میزارم عکس رو تا ببینید.
پ.ن : کار تموم نشده و اولشه و خیلی ایراد داره :green: که به این مشکل خوردم. (کامل هم رندر نشده)

09724331533054739101.jpg

به فرمت AI ایمپورت کردم ولی باز درست نشد. UVW Map هم دادم بازم درست نشد. برای سطوح Front سگمنت Create کردم ولی بازم درست نشد. توی عکس هم در کادر قرمز میبینید که Front کار متریال نمیگیره. کلی هم خارجی ایرانی سرچ زدم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
ببخشید انقدر حرف زدم.

ممنون

آخرین ویرایش:

MaMaLi_3D

New Member
خوب از اونجایی که باید سریع کار رو تموم میکردم تکسچر بامپ متریال Orange_02 رو ساختم که از Cellular تنظیم شده بود مشکل هم این بود که مپ ( یا تکسچر) نداشت. ما هم همون مپی که ساخته بودیم تو قسمت بامپ متریال به جای Cellular گذاشتیم و مشکلمون حل شد.البته مشکل کاریمون حل شد. هنوز مغزی مشکل داریم. :lol: به هر حال ممنون

پی نوشت : 117 نفر دیدن این پست رو دیدن (تا الان) یه نفر یه آ نگفت. درسته ما نوبیم و چیزی حالیمون نیست و مسائل پیش و پا افتاده ای مثل این کارمون رو لنگ میکنه، ولی شماها بزرگواری میکردید یه جواب میدادید. :cry:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.من تازه کارتون رو دیدم. عذر میخوام دیر دیدم.
برای متریال دهی این جور کارها حتما از vray fast sss2 استفاده کنین.مثل یه معجره کار جذاب میشه

MaMaLi_3D

New Member
سلام عارف جان
ما شما رو از 5 سال پیش اینجا میدیدیم. بازم دست شما درد نکنه. تا گفتی از sss2 استفاده کنم همین کار رو کردم و الان تو رندر گذاشتم.

مرسی

MaMaLi_3D

New Member
سلام...
اینم آخرش شد. (البته خیلی وقته تموم شده)

44986147847684680055.jpg

از اینجا میتونید بعضی از کارهای تفریحی شرکتمون رو ببینید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا