مشکل در ابتدای نصب phpbb3

hadi_rr

New Member
با سلام ، دوستان من در نصب در صفحه نیازمندی ها به مشکل خوردم اعصابم دیگه خراب شد اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

پیوست ها

• file.jpg
    file.jpg
    108.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

Cisco

مدیر انجمن
با سلام
اگر از هاست رایگان استفاده می کنید احتمالا imagemajic در هاستتون نصب نیست.
اگر هم هاست رایگان نیست به از پشتیبانی هاست سوال کنید ببینید imagemajic فعال هست یا خیر.
...
شاد باشید.
علیرضا

BetaMaster

Member
100% مشکل از هاستتونه. می تونید به زور phpBB را نصب کنید اما خوب، چون هاست شما قابلیت های لازم رو نداره بدون شک با مشکل مواجه میشید: http://phpbb.maghsad.com/phpbb-learning/phpbb-installer-t4805.html

در این آموزش نحوه استفاده از دیتابیس نصب شده phpBB برای کسانی که با نصب مشکل دارند بررسی خواهد شد :

کاربرانی که با نصب phpBB در هاست خود (خصوصا ساخت table در Plesk) مشکل دارند، می توانند با دریافت فایل ضمیمه بدون نیاز به دنبال کردن مراحل نصب، phpBB را نصب کنند.

نحوه نصب :

1. آخرین نسخه phpBB آسان نصب فارسی را از نشانی http://www.phpBB.Maghsad.com دریافت و تمام محتویات آن را در هاست خود آپلود کنید سپس پوشه cahce و images/avatars را به 777 CHMOD کنید.

2. پوشه Install موجود در فایل های phpBB آسان نصبرا پاک کنید یا تغییر نام دهید.

3. از طریق هاست خود یک دیتابیس جدید بسازید و آن را با نام کاربری اش ست کنید.

4. فایل config.php موجود در فایل های phpBB آسان نصب را باز کنید؛ از آنجا که فایل config.php در بسته آسان نصب، هیچ محتوایی ندارد (توسط Installer باید پر شود) باید خودتان آن را با یک ادیتور ساده مانند NotePad باز کنید و مطالب را در آن وارد فرمایید:

کد:
<?php
// phpBB 3.0.x auto-generated configuration file
// Do not change anything in this file!
$dbms = 'mysqli';
$dbhost = '';
$dbport = '';
$dbname = 'maghsad.com';
$dbuser = 'root';
$dbpasswd = '123456';
$table_prefix = 'phpbb_';
$acm_type = 'file';
$load_extensions = '';

@define('PHPBB_INSTALLED', true);
// @define('DEBUG', true);
// @define('DEBUG_EXTRA', true);
?>
در کدهای فوق، در قسمت:
کد:
$dbname = 'maghsad.com';
$dbuser = 'root';
$dbpasswd = '123456';
دقت کنید به جای maghsad.com باید نام دیتابیس، به جای root نام کاربر دیتابیس و بجای 123456 پسوردی که خودتان در مرحله 3 تعریف کردید را وارد کنید.

5. به phpMyAdmin وارد شوید و روی گزینه Import کلیک کنید.

6.فایل ضمیمه شده را دانلود کنید:
[attachment=0]phpbb_309_SQL.zip[/attachment]

6. فایل ضمیمه ای که دانلود کردید را انتخاب کرده، روی دکمه Go کلیک کنید و صبر کنید تا عملیات نصب دیتابیس خاتمه یابد.

7. phpBB آسان نصب مقصداکنون نصب شده. اکنون می توانید با نام کاربری مدیر کل لوگین کرده و مشخصات را تغییر دهید :

کد:
نام کاربری: maghsad
کلمه عبور: www.maghsad.com

tavajoh.gif
توجه بسیار مهم:
حتما پس از ورود به انجمن، پسورد مدیر کل را از www.maghsad.com به یک پسورد قوی دیگر تغییر دهید.
(با ورود به مرکز مدیریت و کلیک روی گزینه "مدیریت کاربران" از منوی سمت راست، نام کاربری Maghsad را وارد و سپس آن را تغییر دهید.)

اطلاعات بیشتر : http://phpbb.maghsad.com/phpbb-learning/phpbb-installer-t4805.html

hadi_rr

New Member
ممنون از راهنمایی تون من تویه هاست دیگه تونستم نصب کنم مشکل از هاست بود از توجهتون تشکر می کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا