مشکل با نمایش صفحه

سلام به شما دوستانمن به تازگی با برنامه Visual Studio 2008 آشنا شدم و دارم کار میکنم... من بعد از نصب همان موقع مشکلی نداشتم اما بعد از اینکه کامپیوتر را خاموش کردم و فرداش میخواستم برنامه را باز کنم و وقتی یک چیزی برای تست ایجاد کردم و وقتی خواستم آن صفحه را نمایش دهم روی دکمه نمایش صفحه کلیک کردم ، که عکسی هم تهیه کردم: http://img.majidonline.com/pic/176683/1.JPG اما متاسفانه با ارور زیر مواجه میشم:http://img.majidonline.com/pic/176684/2.JPG همانطور که اشاره کردم ، این مشکل از اول وجود نداشت و وقتی نصب کردم و برنامه را اجرا کردم ، راحت کار میکرد ة، اما از وقتی که کامپیوترم رو خاموش کردم و فرداش برنامه رو باز کردم.... برای نمایش صفحه با این ارور مواجه میشم ، انگار به سرور ، چیزی وصل نمیشه ، به نظر شما مشکل کجاست و تنظیماتی لازم است ؟لطفا مرا راهنمایی کنید.با تشکر

MDP

Well-Known Member
این ارور دلایل مختلفی ممکنه داشته باشه.
مشکل ممکنه برای نصب باشه.
شما دوباره vs رو نصب کن اگه بازم ارور داد بگو تا دنبالش بگردیم.

سلام

تشکر از راهنماییتون ، دوباره نصب کردم ، فعلا که مشکلی نیست ، اگه دوباره مشکل برگشت اینجا مطرح می کنم... اما یه مشکل جدیدی برایم به وجود آمده ، من از سی دی آموزشی برای یادگیری اسفاده می کنم و آن آموزش هم با Visual Studio 2005 کار شده است. اما من خودم از نرم افزار 2008 آن اسفاده می کنم. من به درسی رسیدم که در آموزش از قسمت layout استفاده شده است که زیر مجموعه آن position است که باید انتخاب کنم. در واقع میخوام یک button را که ساختم را در داخل صفحه جا به جا کنم که نیاز به این گزینه است ، که متاسفانه در نرم افزار 2008 آن نیست ، می خواستم ببینم که میتونید راهنمایی کنید که در نرم افزار 2008 این بخش را چطور میتونم اضافه کنم ؟

من تصویری را هم تهیه کردم ، قسمت هایی را که در سی دی آموزشی در نرم افزار 2005 است که با قرمز مشخص کردم ، وجود دارد :

اما در نرم افزار 2008 وجود ندارد :

واقعا ممنونم از راهنمایی های شما..

آخرین ویرایش:

MDP

Well-Known Member
از این بخش می تونی همون کار رو بکنی :

PHP:
Format - > Set Position

من قبلا وارد این قسمت شده بودم ، اما در این قسمت کاری میخوام انجام نمیشه !! همانطور که در قسمت عکس مشخص کردم ، من زیر بخش ... position = abso رو میخوام ، یعنی بتونم butoon را به هر جا که بخوام جا به جا کنم ، اما اینجایی که گفتین فقط جاهایی را میتونم ببرم که قبلا تعریف شده .... لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

milade

Member
سلام
این امکان در Vs 2008 حذف شده
باید با Css ست کنید
موفق باشید

سلام

آقا تشکر از راهنماییتون ، اگه میشه بگین که چه طور در css این کار را انجام بدهم ؟ به نظر شما بهتره برم 2005 تهیه کنم بهتر نیست ؟ یا میشه با همین 2008 کنار اوومد ، آخه الان باز یه قسمت دیگری میخوام مه باز تو 2008 نیست : قسمتی که میخوام روی یک button میخوام به قسمت
style builder آن برم که متاسفانه نیست...

تشکر - یه جورایی تونستم از طریق خود position کادر مورد نظر را جابه جا کنم. حالا یک چیز دیگر برام پیش اوومده:اگه بخوام برم به پنجره مربوط به style builder کادر یا button مورد نظر از چه قسمتی وارد بشم...

سلام من قسمت text در css پیدا کردم...

اما یک مشکل: من از طریق css تونستم button را جا به جا کنم... اما متاسفانه نمیدونم چرا وقتی label ایجاد می کنم... قسمت css فعال نمیشه که به قسمت position برای ایجاد امکان جابه جایی مراحعه کنم... به نظر شما چگونه میتونم این قسمت را فعال کنم ... چه طور میتونم label را مثل button جا به جا کنم... ؟

milade

Member
سلام
من یه 20 روزه تحت وب کار نمیکنم .
اما توی خاصیتهای lable ( و معمولا همه کنترلها) یه قسمت داره به نام Style .در ( properties)
اونجا میتونی با کد نویسی کمتر هر کاری که با Css داری اونجا انجام بدی
موفق باشی

MDP

Well-Known Member
اگه از کنترل های دات نتی استفاده می کنید خاصیت CssClass رو مقدار دهی کنید!

:rose:

از لطفا همه شما دوستان خوبم متشکرم - من با راهنمایی های شما ، یه جورایی با مشکلات کنترل پنل کنار آمدم. ازتون ممنونم.

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا