مشکل با بالا آمدن سایت

Meys@m

New Member
سلام
من یه سایت با دامین ir دارم، بعضی وقتا سایت بالا نمیاد و مرورگر خطای network timeout میده، در حالی که همون موقع من میتونم وارد cpanel بشم و باهاش کار کنم،
وقتی که سایت بالا نمیاد host-tracker هم faild میده و اونم نمیتونه سایت رو باز کنه.
مشکل کار کجاست؟

mehriz

Active Member
سلام
من یه سایت با دامین ir دارم، بعضی وقتا سایت بالا نمیاد و مرورگر خطای network timeout میده، در حالی که همون موقع من میتونم وارد cpanel بشم و باهاش کار کنم،
وقتی که سایت بالا نمیاد host-tracker هم faild میده و اونم نمیتونه سایت رو باز کنه.
مشکل کار کجاست؟

به احتمال زياد مشكل از سرور هاستينگ شما مي باشد.
به پشتيبان خود اطلاع دهيد

Meys@m

New Member
به احتمال زياد مشكل از سرور هاستينگ شما مي باشد.
به پشتيبان خود اطلاع دهيد
اگه مشکل از سرور بود که به cpanel هم نمیتونستم دسترسی داشته باشم، الان به capnel دسترسی دارم ولی با صفحه اصلی سایت مشکل دارم، یعنی میتونم برم تو capnel ولی تو صفحه اصلی سایت نه، به قول یزدی‌ها این kore kheroke بابا داره اذیتم میکنه :wink:

چه اسکریپتی روی سایت نصب هست؟
ربطی به اسکریپت نداره، چون من روی ۳ تا ساب‌دامین، سه تا اسکریپت مختلف استفاده میکنم که وقتی بالا نمیان، هیچکدوم بالا نمیان.

Mozafary

Member
دوست عزیز ممکنه که سایت شما بالا نیاد ولی cpanel بالا باشه و مشکل هم از سرور باشه :)
در مواردی cpanel و بالا بودن سایتها مرتبط نیستن،بطور مثال ممکنه مشکلی در ارتباط با پورت ۸۰باشه که در این صورت شما نه تنها میتونید به کنترل پنل بلکه به ftp و ایمیلها هم دسترسی داشته باشید اما سایت برای شما باز نمیشه
پیشنهاد من هم ارتباط با بخش پشتیبانی سرورتون هست

webmizban.com

Active Member
سلام
مشکل از سرویس دهنده شماست...بالا نیامدن سایت هم ربطی به panel ندارد.

من صفحه ی yahoo mail باز نمی شود وپیغام yes و no دارد و no صفحه را می بندد yes هم باز نمی کند

البته نفرمودید سایتتون کدوم کشور یا حتی دیتا سنتر داره ساپورت میشه - اما اگر از هلند یا بعضی کشورهای اروپایی دیتا میگیرید میتونه از روتر هایی که در ساعاتی از شبانه روز شلوغ هستند و بر سر راه کشور ما تا اروپا هستند هم باشه به شرطی که اگر هاست ترکر که چک میکنید فقط تعدادی از سرویس دهنده ها fail بزنند نه همه اونا !

جدیدترین ارسال ها

بالا